Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostatnio bawię się snajperem , kto najbardziej korzysta z mojego namierzania soflam , bo albo gram z cieciami albo jest to zbędne , lecą mi po 10pkt za dostrzeżenie i nic więcej.

 

 

 

 

Stryj3k ładny masz headshot ! na jakiej to mapce ?

Link to post
Share on other sites

IMO wypadałoby rozdzielić ten temat na kilka mniejszych - 1 to filmiki i chwalenie się wynikiem, drugie problemy sprzętowe itd., a trzecia to dyskusja o grze, patchach czy dlc ;)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio bawię się snajperem , kto najbardziej korzysta z mojego namierzania soflam , bo albo gram z cieciami albo jest to zbędne , lecą mi po 10pkt za dostrzeżenie i nic więcej. Stryj3k ładny masz headshot ! na jakiej to mapce ?

Mapka Op. Firestorm. Dwa skrajne miejsca na mapce (Róg mapy przy E i gory na lewo od respa USA). W istiocie to była ustawka bo szukaliśmy miejsca gdzie najdalej można strzelić LEGALNIE. Pozniej nie raz na tej samej mapie strzelalem na 1700-1800m z M98B (rekord padl z M40A5 co jest o wiele trudniejsze). Mysle ze da sie jeszcze ten shoot poprawic. Jesli grasz snajperem to polecam MAV, zwiad a pozniej banki z kilkuset metrow :)

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mam mały problem z Battlefield'em :( ... Który mam nadzieję pomożecie mi rozwiązać :)

Ostatnio aktualizowałem system do Windows'a 8 Consumer Preview i oczywiście pierwsze co, zainstalowałem Battlefield'a :P Gram sobie gram, ale nagle zauważyłem, że jak chcę coś "powiedzieć" z listy komend wywoływanej przez klawisz "Q", np. "Dziękuję", to tego nie słychać (przynajmniej ja tego nie słyszę). Następną rzeczą jest to, że jak ktoś mnie namierza jak jestem w pojeździe, to bardzo, ale to bardzo słabo (prawie w ogóle) słychać dźwięk namierzania. Bardzo to utrudnia grę :( Bardzo proszę o pomoc i bardzo za nią dziękuję :pomocy:

Link to post
Share on other sites

Te marne 10 punktów dostaje się chyba tylko w sytuacji, kiedy twój obraz z gry to obraz z Soflama (cały czas go kontrolujesz). Jeżeli zostawisz go i pójdziesz w bój, to nie dostajesz puntów. Za to ktoś z Javelinem dostaje kilkaset punktów za strącenie śmigłowca, którego bez Soflama nie mógłby zaatakować z Javelina (przed Igłą/Stingerem można się obronić flarami).

Link to post
Share on other sites

Właśnie całą runde leże w krzakach na caspian border z soflam w reku i namierzam , jedno co jest na plus że dobrze ustawiony ostro uprzykrza zycie przeciwnikowi i można tv na spokojnie ogladać w tym czasie %-)

Stryj3k nie mam jeszcze mava odblokowanego , ale ostatnio mnie koles wkur.... na mapce Gulf of Oman własnie z tym mavem siedzial na wieżowcu i zdjemował jak chciał.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

No zapowiada się ciekawie. Ciekaw jestem tylko co wprowadzi to ostatnie DLC. Szkoda tylko, że 4 mapy, a nie z 5-6. Fajniej by było bo w BC2 to mapki dochodziły wraz z patchem co mnie cieszyło :P

Link to post
Share on other sites

"Nowa zawartość ukaże się w pierwszej kolejności na PS3, jak zapowowiadano przed premierą gry, zanim wyląduje/uderzy (ciężko to na nasz dziwny język tłumaczyć) na x360 i PC" %-)

 

Tak, wiem że to rozumiesz, jaja sobie robie.

 

Co do tych DLC to czekam. Zwłaszcza na mapy dla piechoty.

Link to post
Share on other sites

Kolejny filmik z serii "Tymczasem w Modern Warfer 3" :P

 

P.S.

 

Mam mały problem z Battlefield'em :( ... Który mam nadzieję pomożecie mi rozwiązać :) Ostatnio aktualizowałem system do Windows'a 8 Consumer Preview i oczywiście pierwsze co, zainstalowałem Battlefield'a :P Gram sobie gram, ale nagle zauważyłem, że jak chcę coś "powiedzieć" z listy komend wywoływanej przez klawisz "Q", np. "Dziękuję", to tego nie słychać (przynajmniej ja tego nie słyszę). Następną rzeczą jest to, że jak ktoś mnie namierza jak jestem w pojeździe, to bardzo, ale to bardzo słabo (prawie w ogóle) słychać dźwięk namierzania. Bardzo to utrudnia grę :( Bardzo proszę o pomoc i bardzo za nią dziękuję :pomocy:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...