Skocz do zawartości

Recommended Posts

z miliardowa kampania reklamowa tez bez wyróżnien?

No niestety, MW3 zdeklasowało wszystkich... "miliony much nie mogą się mylić" :rotfl:

 

BTW, ja już umiem grać w Karakand bez kupowania dodatku :D

 

Dzisiaj śmigałem na podboju... tak chyba z 10 flag jest :o

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/10844788/1/365566424/ :D

Link to post
Share on other sites

szkoda ze tutaj nie moge sobie dodać tego do sygny ;(

 

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/eniacoc_PL.png

 

 

btw , był tutaj dawany ten filmik z teamkillami ? bo nie chce na dzień dobry dawać może dla nie których starych filmików : )

 

 

 

nie wiem o co chodzi, ale jak u mnie wyłączę w procesach ccc to mam jakieś 5-8 FPS więcej

masz w CCC ustawiną którąś z opcji dot jakości , jak wyłączasz CCC opcja ta się wyłącza i masz więcej fps kosztem jakości :)

u mnie ustawienie na max wszytskie w CCC to -15fps ale giera wygląda zniewalająco na ultra

Edytowane przez White Rabbit
Link to post
Share on other sites

Dla tych kto jeszcze nie posiada BF3 - jutro promocja na Originie BF3 w normalnej cenie 120zł+serwer multiplay za 50% ceny, a 24 Grudnia kilka gier i BF3 można kupić za 50% ceny. A do tego kto ma konto GOLD(czyli dodana karta graficzna do konta) na Sapphire Select Club, może sobie wziąć klucz do Back to Karkand za free(działa tylko przy nowych zakupach na Origin więc ci co zarejestrowali zwykłą edycję BF3 to już po ptokach ;) )

 

Czyli Battlefield 3+Back to Karkand z Origin biorę za 60zł :D

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Dla tych kto jeszcze nie posiada BF3 - jutro promocja na Originie BF3 w normalnej cenie 120zł+serwer multiplay za 50% ceny, a 24 Grudnia kilka gier i BF3 można kupić za 50% ceny. A do tego kto ma konto GOLD(czyli dodana karta graficzna do konta) na Sapphire Select Club, może sobie wziąć klucz do Back to Karkand za free(działa tylko przy nowych zakupach na Origin więc ci co zarejestrowali zwykłą edycję BF3 to już po ptokach ;) ) Czyli Battlefield 3+Back to Karkand z Origin biorę za 60zł :D

A na allegro i tak nie jest taniej? Klucz za 50 zł?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...