Skocz do zawartości

Recommended Posts

Łata waży 3,9 GB.

 

Co rzeczywiście uległo zmianie? Za mną 7 rozgrywek po 15 minut.

 

(+) Ani razu nie miałem 0% życia, i ani razu nie zginąłem od kuli wystrzelonej przez Zombie.

 

(-) Wydaje mi się, że zmianie uległo "pozycjonowanie", bardzo często ginąłem będąc za przeszkodą, tak jakby jakaś część mojego ciała była widoczna dla przeciwnika, chociaż wg tego co mi wyświetla się na monitorze jestem cały schowany. Przed łatą w identycznych sytuacjach (głównie gram na 3 miejskich mapach) nie obrywałem...

(-) Brak zmian w hitbox, mały procent celnych strzałów uznawany jest za hit.

(-) Przy wychodzeniu z gry, na mojej konfiguracji sprzętowej gra potrafi na chwilę zawisnąć.

Link to post
Share on other sites

Mi się dzisiaj pierwszy raz przytrafiło jednoczesne zginięcie z broni palnej :P

(czyt. ja zabiłem kolesia karabinem i on mnie w tym samym czasie, nie jakieś granaty czy rpg)

Brak zmian w hitbox, mały procent celnych strzałów uznawany jest za hit.

Czyli w tym problem macie... wg Ciebie celne nie znaczy w rzeczywistości celne :majty::P

Przy wychodzeniu z gry, na mojej konfiguracji sprzętowej gra potrafi na chwilę zawisnąć.

Tak było od dłuższego czasu ale mi to różnicy nie robi, czy zamknie się po 3 s, czy po 0,12 s :D
Link to post
Share on other sites

Inaczej. Celny strzał oznaczony jest na przeciwniku znaczkiem X. jednak nie każdy X jest zliczany do pkt obrażeń. Chyba, że uznajemy, że po 5 kulach człek może mieć 90% życia. Zrozumiałeś?

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

@Bichits - 35 - 60 FPS

 

 

Hah dzisiaj znowu gromiłem na operacji ognista burza :D Jak chłopaki wiedzieli, że pędzi na nich MixtapePL w T-90A to szybciutko spieprzali :D Ponad 45 kill'i TYLKO na t-90 coś mówi prawda ? :D Hah nawyki z WoT pozostały. Czyli wjeżdżanie kolesiowi w du**ę :D

Link to post
Share on other sites

Mnie przy fps już boli jak jest koło 40, 50 jest spoko, ale dropy do 30 już bolą :P

 

Dlatego gram na high z lekkim wygładzaniem, ale ostatnio mi się adaptacyjne AA wysadziło i płoty wyglądają koszmarnie :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...