Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/forum/threadview/2832654347750520870/1/

 

Tyle w tym temacie... :cenzura: :cenzura: :cenzura:

 

W zeszłym tygodniu na gram.pl to widziałem - gość jest niesamowity :D

 

Origin działa!

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą czułem się jak ten facet gdy z nożem biegałem za Marines :P

5 typów dziabnąłem i żaden nawet się nie domyślił, że nad nim stoję :wariat:

 

Natomiast F2000 w CQB jest zabójcze - z Foregrip to nawet nie muszę używać ACOG, naciskam spust i rozpylam ołów :D

Nic dziwnego, że tylu z tym biega :D

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

zapraszam na serwer "rozbrykane kombinerki" by G4G 16 slotowy mały conquest , serwer wykupiony na spółkę z kumplami gramy tam dość często wieczorami , rozgrywkę może zacząć już jeden gracz także nie trzeba czekać na kogoś ze startem mapy. na serwerze panuje fajna atmosfera a jedyna zasada jest zakaz używania RPG/SMAW na piechotę.

mój nick na battlelogu to miszak możecie mnie dodać do znajomych

 

 

serdecznie zapraszam.

Edytowane przez MiszakKr
Link to post
Share on other sites

Ja nie widzę wbiegania ze scarem do MCOM B na I wyspie Chark, jeśli tam jest np. dwóch kolesi z RKM :P

 

Pacnę ze dwie rakiety, granat i dopiero mogę wbijać, inaczej jestem bez szans ;)

 

Albo snajper w kamienicy... też bez szans z marną pukawką, więc mu przez okno posyłam RPG albo od razu rozwalam całą ścianę :D

Link to post
Share on other sites

snajper'a w oknie da się ściągnąć spokojnie bez RPG , najprostszy sposób , IRNV scope i headzika mu posyłasz , co do mcoma na kharg , wystarczy granacik , poza tym są jeszcze granatniki o których mowy w zasadach nie ma wiec nie widzę problemu , inna sprawa ,że jako atakujący masz też pojazd przeciw piechocie wiec jak tym puścisz serie to wątpię żeby ktoś w środku wytrwał . inna sprawa ,że widuje często osoby z 14 ++ gwiazdkami za rakietnice a to już jest przegięcie bo taki po prostu używa RPG/SMAW jako swoja główna bron , to jest bf3 a nie Quake.

Edytowane przez MiszakKr
Link to post
Share on other sites

no nie przesadzajmy, rpg jest sensowne jak nie da sie inaczej np przeciwnik sie chowa za murem

ja narazie nie gram inzynierem ale szturmowcem i czesto korzystam z granatnika, czesto wybawial mnie z opresji :D

 

najbardziej nie lubie mortara, nie wymaga zadnego skilla, wielkie wtf

Link to post
Share on other sites

W tym miejscu przestałem czytać %-) Co do rpg/smaw to ino patrzeć jak na serwerach będzie rule "no at on infantry"

no to jak nie czytasz całość postu to po kiego się wypowiadasz , takie zasady juz dawno obowiazuje na lepszych serwerach , nie pasuje nie wchodź proste.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...