Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość darkatraz

Nie wiem czemu ciebie wywala po każdej mapie. Ja mam tylko przy pierwszym uruchomieniu crasha i tyle. Później mogę grac do woli ile wlezie. Jedyne co czasami uracze w czasie gry to krótkie miganie ekranu na zielono oraz tekstury z daleka wyglądające jak płytki drukowane jakie są wykorzystywane do płyt głównych czy kart rozszerzeń. Kolor tych tekstur czasami jest zielony, niebieski, a nawet różowy. Tylko, że jak podejdę do tych tekstur bardzo blisko to wracaja do normy, a jak się oddale to znowu się krzaczą. Kiedy w końcu DICE wypuści tego patcha??

Link to post
Share on other sites

hejkaa wrocilem :) i jak zaopatrzyliscie sie juz w swoje egzemplarze najlepszego fps jakiego kiedykolwiek gralem chyba od 5lat?

 

a mowa tu o Call of Duty:Modern Warfare 3 ? powiem tak milinony wydane EA na artykuly sponsorowane zaczynajac na claudia.pl a konaczac na bezdomni.pl Battleshit3 chyba sie nie zwrocily a szefostwo i prezesi EA juz popelnili masowe samobojstwo

 

ten wasz flame i hate przedpremierowy na temat MW3 nie sprawdzil sie,bo po prostu nowy cod miazdzy

 

moglbym prosic o jakies dane na temat sprzedazy na dzien dzisiejszy tej undergraundowej nic nie znaczacego na rynky gry o moj boze BATTLESHIT 3?

 

macie chociaz servery jeszcze pelne? czy juz gra umarla i jutro bede mogl ja kupic za 10pln w biedronce

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

hejkaa wrocilem :) i jak zaopatrzyliscie sie juz w swoje egzemplarze najlepszego fps jakiego kiedykolwiek gralem chyba od 5lat? a mowa tu o Call of Duty:Modern Warfare 3 ? powiem tak milinony wydane EA na artykuly sponsorowane zaczynajac na claudia.pl a konaczac na bezdomni.pl Battleshit3 chyba sie nie zwrocily a szefostwo i prezesi EA juz popelnili masowe samobojstwo ten wasz flame i hate przedpremierowy na temat MW3 nie sprawdzil sie,bo po prostu nowy cod miazdzy moglbym prosic o jakies dane na temat sprzedazy na dzien dzisiejszy tej undergraundowej nic nie znaczacego na rynky gry o moj boze BATTLESHIT 3? macie chociaz servery jeszcze pelne? czy juz gra umarla i jutro bede mogl ja kupic za 10pln w biedronce

Ale przynudzasz czlowieku a przy okazji zasmiecasz forum, za grosz obiektywizmu nie widze w Twojej wypowiedzi, mam obydwie gry

i prawda jest taka ze B3 jest duzo lepszy, chociaz duzo to zle powiedziane - jest o niebo lepszy. MW3 wyglada jak gra nie z tej epoki, sam zagrywalem sie w Cody od lat tak samo jak w serie Battlefield tyle ze jedna zostala na etapie kamienia lupanego a druga caly czas sie rozwija. Black Opsowi dalem ostatnia szanse tolerujac przestarzaly i brzydki silnik graficzny bo po prostu lubie tez w przeciwienstwie do taktycznego B3 takze taka arcadowa wyzynke jak w Codach, ale przy MW3 po prostu czuje sie zrobiony w jajo, zamowilem pre ordera i liczylem naprawde ze seria ruszy w reszcie do przodu tym bardziej ze tytul Modern Warfare zobowiązuje a dostalem dokladnie to samo co bylo w dwojce - przeciez to jest jawne dlc za cene normalnej gry! Wciskac gre z przed potopowa grafa i naprawde zadna zupelnie zmiana to jawny skok na kasy, do tego ten Elite kosztuje 179 zeta, przeciez to jakies jaja! W B3 za battleloga nie musze placic, za dlc ktore nadejdzie w grudniu tez nie i to mi sie podoba tak samo jak rodzaj rozgrywki, ogromne i piekne mapy z grafa jaka przystoi dzisiejszych czasach. Jedyne czego mi zabraklo w B3 to 3 map wiecej w podstawce. Albo jestes slepy albo na sile zapatrzony w grze ktora moze i moglaby byc dobra, nawet bardzo dobra ale 5 lat temu, tym czasem dostajemy to samo danie po raz n-ty ktore juz nie smakuje tak samo a wrecz czuc zniesmaczenie. Sorry, kupilem obie gry i od B3 dostalem to co chcialem a przy MW3 czuje sie zrobiony w bambuko. Na szczescie w B3 serwery pelne i jest to najlepiej sprzedajacy sie Battlefield od czasu premiery . To ze MW3 sprzeda sie w milionach egzemplarzy wali mnie na maxa bo co z tego ze jako gracz czuje sie zle ze wydalem spora kase na dokladnie to samo co juz posiadam od kilku lat. Kiedys Cod byl wielka gra-teraz to tylko odsmarzany kotlet ktory owszem caly czas bawi ale ile razy mozna wciskac to samo?????

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

No nie wiem jak ty ale CoD4 to ja miałem 4 lata temu o.O

taa i co sciska cie? zylka ci peka ? ze nie masz juz z kim grac na serverach :) haha a ja w tego ,,nowego coda co kupilerm 4 lata temu,, po 24h od premiery mam dziesiatki tysiecy serverow :D i milinoy graczy :P

 

kurcze tego nawet nie wiedza najwieksi filozofowie jak to sie moglo stac? ,,masy kolejny raz kupily ta sama gre, pfuu DLC, a przeciez w battleshit3 mozecie miec lepsza grafike i super dzwiek ? w ogole battlecrap3 potrafi nawet zawiazac krawat i zagotowac wode :P sukcesu tej gry jak napisalem wyzej nie rozumieja najwieksi filozofowie :D narazie i krzyzyk na droge,bo po co robic gre ktora sie nie sprzedaje i nie zarabia na siebie jaka jest battlegniot3? mam nadzieje ze to ostatnia czesc tej zenujacej i plytkie serii i spotka ja taki sam los jak dinozaury 65mln temu :D

 

ahaa i ten filmik typowy gracza battlecrap 3 :D typowy dinozaur tfuu gracz BF

 

 

a teraz ide wyciagnac szampana z lodowki i swietowac razem sukces Activision/Blizzard popijac go podczas gry w MW3

 

niech nasze myszki zaplona a klawisze z klawiatury poodpadaja podczas gry w MW3! na pochybe betonowi BF na pochybe gnida z EA!! niech zyje COD i Activision :D

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

taa i co sciska cie? zylka ci peka ? ze nie masz juz z kim grac na serverach :) haha a ja w tego ,,nowego coda co kupilerm 4 lata temu,, po 24h od premiery mam dziesiatki tysiecy serverow :D i milinoy graczy :P kurcze tego nawet nie wiedza najwieksi filozofowie jak to sie moglo stac? ,,masy kolejny raz kupily ta sama gre, pfuu DLC, a przeciez w battleshit3 mozecie miec lepsza grafike i super dzwiek ? w ogole battlecrap3 potrafi nawet zawiazac krawat i zagotowac wode :P sukcesu tej gry jak napisalem wyzej nie rozumieja najwieksi filozofowie :D narazie i krzyzyk na droge,bo po co robic gre ktora sie nie sprzedaje i nie zarabia na siebie jaka jest battlegniot3? mam nadzieje ze to ostatnia czesc tej zenujacej i plytkie serii i spotka ja taki sam los jak dinozaury 65mln temu :D ahaa i ten filmik typowy gracza battlecrap 3 :D typowy dinozaur tfuu gracz BF a teraz ide wyciagnac szampana z lodowki i swietowac razem sukces Activision/Blizzard popijac go podczas gry w MW3 niech nasze myszki zaplona a klawisze z klawiatury poodpadaja podczas gry w MW3! na pochybe betonowi BF na pochybe gnida z EA!! niech zyje COD i Activision :D

 

Bez kitu jestes nienormalny, zlap sie jeszcze przy tym szampanie za fujare i strzep sobie przy wlaczonym Codzie...:P Ja nie wiem gdzie czerpiesz informacje ale Battlefield 3 sprzedaje sie znakomicie , wrecz rewelacyjnie-generalnie najlepiej sprzedajacy sie Battlefield od momentu premiery-juz sie zwrocil kilkakrotnie. Po za tym nie wiem jak mozna oczeniac czy gra jest dobra pod katem sprzedanych egzemlarzy - przeciez to czysty idiotyzm? A generalnie to wole gradz przez siec z takim Panem jak na zdjeciu niz banda emo-trzynastolatkow takich jak Ty.

 

PS. Serwerow jest pelno i zawsze chetni do gry (dojrzali chetni) ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a teraz na powaznie nie obraz sie ale jest idiota :P cytuje

 

MW3 po prostu czuje sie zrobiony w jajo, zamowilem pre ordera i liczylem naprawde ze seria ruszy w reszcie do przodu tym bardziej ze tytul Modern Warfare zobowiązuje a dostalem dokladnie to samo co bylo w dwojce - przeciez to jest jawne dlc za cene normalnej gry

ja w przeciwienstwie do ciebie wiem jakie gry kupuje i za co place :D w tym przypadku MW3 w twoim przypadku jest odwrotnie po co kupowales MW3 co ?

 

Wciskac gre z przed potopowa grafa

ojejej a nie widziales przed zakupem,ze to dalej ten sam silnik? rofll nikt nic nigdzie nie wypowidal sie o nowym silniku graficznym z IW/Acti kurcze tez bylbym na twoim miejscu teraz wnerwiony i oszukany tym faktem :D

 

naprawde zadna zupelnie zmiana

kurcze prawda i fakt :) ja tez co roku przechodze te same misje w SP poczynajac od pierwszego call of duty konczac na MW3 kurcze szlak mnie trafia jak caly czas musze grac tego samego SP nic w nim nie zmieniaja i caly czas ta sama zabawa te same miejsca bronie dzwieki niemcy terrorysci ruscy mogliby przynajmniej mapy pozmieniac bo odnosze wrazenie,ze tez biegma po tych samych lewelach co w cod2

 

Elite kosztuje 179 zeta

a po co komus jakis elite co to w ogole jest? zal to nie jakis battlecrap3 przy ktorym jedna reka onanizujac sie spogladajac w statystyki ile razy strzelilem w glowe i ile razy przeladowalem magazynek phii odpalam gre i gram i nie interesuja mnie jakies wykresy i inne dzikie weze:) swoja droga tylko w tym kraju 170zlotych jest drogo :) co to dla takiego hamburgera brytola szwaba zaplacicl 170pln? to sa jego 2-3 godziny w pracy? skoro sa ludzie,ktorzy za takie cos zaplaca to czego z tego zrezygnowac baa ja to podziwiam jak mozna zarabiac pieniadze na takich pierdolkach

 

B3 za battleloga nie musze placic

hahaah a co to jest battlelog to chyba oficjalne menu gry przez,ktore odpala sie ten tytul :) tez czasem uzywam podobnego battleloga :) tylko,ze prze niego dolancza mnie do pasjansa na kurniku :P ale zasada dziala taka sam jak w BF3 :D tu lacze sie przez przegladarke internetowa i tu prawda?

 

za dlc ktore nadejdzie w grudniu tez nie i to mi sie podoba

hahahah chyba ktos cie wprowadzil w blad albo za duzo naczytales sie sponsorowanych artykulow na temat BF3 musze cie rozczarowac i zasmucic :( te cale ,,darmowe DLC,, o ktorym kazdy pisal i sie fapapowal na wiesc o tym nei jest i nie bedzie platne :) bodajrze jakies ,,back to karkand,,? za darmo dostanie je beton,ktory zaplacil chyba 500pln ^_* i zlozyl PRZEDPREMIEROWE ZAMOWIENIE :D za jakas ekskluzywna wersje BF3 reszta betoniarstwa nie bedzie mial darmowego dlc w grudniu chyba,ze zaplaci 15$ hahah i co mina zrzedla ? przeciez EA obiecywalo ze nei beda zadac pieniedzy za DLC :) jak to robi zle Acti :P lyso ci ? podsumowuajc nie zagrasz sobie za darmo w swoja ulubiona mape z BF2

 

jak rodzaj rozgrywki, ogromne i piekne mapy z grafa jaka przystoi dzisiejszych czasach.

no widzisz jak to sie stalo ? przeciez cudowna grafika ogrome mapy cuda na kiju a jednak ludzie tego nie kupuja czego dowodem jestem ja i na obecna chwile jakies 100mln nowych uzytkownikow MW3 nam nei potrzeba ladnej grafiki duzych map aby sie fajnie bawic ahaa i la twojej wiadomosci wiesz co jest najlepsze w BF3? to,ze EA Dice nie ZROBILO TEJ GRY DLA FANOW BF TYLKO POD UZYTKOWNIKOW CODA :P popytaj sie tych co zaczynali gre w BF1942-BF2 kazdy ci powie,ze DICE/EA ich olalo :P i ta gra jest zrobiona i kierowana przedewszystkim pod kodowcow

 

Albo jestes slepy albo na sile zapatrzony w grze ktora moze i moglaby byc dobra, nawet bardzo dobra ale 5 lat temu

najwyrazniej ty jestes slepy skoro kupiles MW3 a nie wiedziales co dostaniesz :) i zalujesz wydanych pieniedzy a cod jest dalej tak samo dobry i wysmienity teraz jak 5 lat temu czego najlepszym dowodem niech bedzie ilosc sprzedanych kopi 24h po premierze specjalnei nei napisze ilu to juz egzemplarzy i zadowolonych milionow graczy,bo zal mi szefostwa EA i calej tej choloty :P a na serverach BF3 ponoc juz pustki i nie ma z kim grac :D

 

dostajemy to samo danie po raz n-ty ktore juz nie smakuje tak samo a wrecz czuc zniesmaczenie

mniammmmmm pycha nie wiesz co dobre :) ja sie po prostu delektuja ta gra od jakiegos czasu :) i smakuje mi przecudownie baa przed chwila odtworzylem szampana aby swietowac razem sukces Activision Blizzard

 

Sorry, kupilem obie gry i od B3 dostalem to co chcialem a przy MW3 czuje sie zrobiony w bambuko

no cuz tak to juz jest jak sie wydaje pieniadze na cos o czym nic sie nie wie :) tak sie spytam czy samochud tez bys kupil nie wiedzac nic o nim? ile pali jak drogie sa czesci do niego ile ma koni czy ma abs itd... ? nastepnei wzialbys kredyt i splacal go przez X lat a po wyjezdzi z salonu nie pasowalby by ci,ze auto ma automatyczna skrzynie biegow tez czulbys sie zrobiony w bambuko?

 

co z tego ze jako gracz czuje sie zle ze wydalem spora kase na dokladnie to samo co juz posiadam od kilku lat. Kiedys Cod byl wielka gra-teraz to tylko odsmarzany kotlet ktory owszem caly czas bawi ale ile razy mozna wciskac to samo?????

dopuki takim osoba jak ja portfel bedzie tanczyl na stole jak mu zagra nastepna czesc coda ja w przeciwienstwie do ciebie nie zaluje wydanych pieniedzy

 

i jeszcze jedno co to mialo znaczyc ?

 

to jawny skok na kasy

sorry ale rynek elektronicznej rozgrywki to rynek komercyjny :) rofll za wszystko sie placi ja zaplacilem za MW3 ty za BF3 czy ja o czyms nie wiem i gdzies za darmo rozdaja gry bilety do kina itd..? Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

ehh fanboy. mw3 to porażka, to słowo wystarczy

porazka jest ilosc sprzedanych kopi BF3 :) tak nei bojmy sie tego slowa wszyscy gramy i kochamy COD'a a battlefield nie istnieje i tak juz pozostanie do konca swiata i jeden dzien dluzej :)po prostu powrocil krol fps,ktory zasadzil szpica battlefildowi,ze az wyladowal na pobliskim wysypisku odpadow

 

po prostu uwielbiam teraz cisnac pompe z betoniarstwa BF3 :) doslownie 7dni przed premiera balem sie w ogole wlaczyc przegladarke jakis portal aby nie ogladac tego loga BF3 wszedzie to bylo zaczynajac na wp.pl a konczac na youtube normalnie ostatnie 7dni przed premiera bylem molestowany przez marketingowcow z EA maja teraz nauczke,ze z giganciorem sie nei zadziera :P i niech lepiej siedza cicho i skacza juz ten belkot na temat zajebistosci gry,ktora w jest cieniem Call of Duty :) i tak pozostanie a najlepszym dowodem niech bedzie fatkt,ze aktualnie w 99% lepiej sie sprzedaje MW i nikt juz o tej grze nie pamieta wyladowala na smietniku elektronicznej rozgrywki tam gdzie jej miejsce te chermetyczna undergandowa grupe jakis 5mln? posiadaczy BF3 nie miszczacej sie w zadnych statystykach wrecz stanowia oni blad statystyczny :)nikt nigdzie nie uwzglednia

 

ahaaa dawajcie mi oficjalne zrodlo co do ilosci sprzedanych kopi tego crapu wtedy bede mial wglada co lepiej sie sprzedaje czy ,,indi games na steam,, za 1,5 euro czy ten uber power BF3

 

ok narazie koniec pieprzenia o du**e marynie bawcie sie grajcie w bf ja mam juz MW3 nic tu po mnie peac all

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Teraz mogę iść spać z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku :D

 

http://img685.imageshack.us/img685/1411/bf3wynik.jpg

 

Byłby jeden zgon gdybym nie moja chęć pomocy bliźnim przy pomocy defibrylatora...

Faceta reanimowałem, a chwilę później padłem :P

Link to post
Share on other sites

do manioux:

Sorry ale nie chce mi sie czytac tych wypocin, wiem ze meczyles sie nad nimi godzine czasu ale strasznie to glupie po prostu i jakies bez sensu, generalnie sam sobie zaprzeczasz, btw jesli juz cos piszesz to najpierw sprawdz czy jest prawda, bo dodatek dlc do B3 jest darmowy dla wszystkich osob ktore zamowily gre w preorderze a nie jak piszesz w jakies wersji za 500 zł. Ogarnij sie napierw i zapoznaj z tematem. po za tym naucz sie dziecko czytac ze zrozumieniem, nie jestem tak ja Ty zapatrzony w jedna gierke przy ktorej wale konia dlatego zawsze bylem zwolenikiem obu serii, w skrocie jedna gra poszla do przodu - druga zostala daleko z tylu. Obiektywizm to pojecie ktorego po prostu nie znasz.

 

Za 10 lat tez dostaniesz MW 10 z tym samym silnikiem i tez dalej bedziesz grzmocil przy nim kapucyna swiecie przekonany ze jest najlepszy - gratuluje! :-)

 

Ps. Robisz takie bledy ortograficzne ze zal du*e sciska -13 lat? samochUd...ja pierdykam :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Powiem CI szczerze, nawet nie chcialo mi sie tego czytac, za duzo tego, ani skladu ani ladu wiec nie bede marnowal swojego czasu na te wypociny, po za tym tyle bledow ortograficznych w zyciu nie widzialem i to takich ze 5-latek takich nie robi - rozumiem ze to wlasnie jest ten poziom estetyki o ktorym wspominasz. Jednym z powodow dla ktorych nie chce mi sie grac w Coda to wlasnie sa przepelnione serwery takimi malolatami jak Ty, czyli 13-latkowie nie majacy zadnego poczucia smaku ani gustu, pierdzielacy jakies brednie non stop az sie nie dobrze robi. Sorry ale chyba jestem zbyt dojrzalym rozmowca jak dla Ciebie wiec wracaj do Coda -tam znajdziesz kolegow w swoim wieku. Tylko pamietaj uprzedzic mame zeby dala Ci wieksza tygodniowke na kolejne kiepskie dlc na polach golfowych czy innych bzdetach jakie wymysla :P Aha zapomnialem, zeby kupic dlc trzeba miec Elite czyli skocz jeszcze do taty po 179 zeta :D Zenua

Link to post
Share on other sites

a juz mial byc moj ostatni post w tym temacie servery MW3 czekaja a ja dalej siedze tutaj odpowiem na ten ostatni i juz znikam stad bo dluzej nie wytrzymam w tym smietniku :) przyjacielu to ty wyraznie nie posiadasz zdolnosci czytania z zrozumieniem i takie pojecie jak ironia jest ci obce ale czego spodziewac sie po graczach BF3 ? jak sie nie sluchalo pani o ,,polaja,, (rowniez przepraszam moja nauczycielke jak czyta moje posty na tym forum za literowki orty itd.. :P) takie efekty a taki duzy chlopiec jak ty powinien miec jakies rozeznanien teraz betonie info dla ciebie z wikipedi ,,ironia-sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.,, mam nadziej,ze wyjasnilem ci dlaczego w moim poscie uzylem tego sformulowania ,,a nie jak piszesz w jakies wersji za 500 zł. Ogarnij sie napierw i zapoznaj z tematem,, ok mam nadzieje,ze ta kwestie sobie juz wyjasnilismy teraz przejdzmy do nastepnego zagadnienia przyczynowo skutkowego wezmy wiec przyklad : jezeli osoba A zdecydowala sie kupic gre battlefield 3 w wersji PRZEDPREMIEROWEJ/PREEORDERZE OTRZYMA DARMOWY dostep do DLC ,,back to karkand,, teraz nasuwa nam sie analogicznie nastepne pytanie czy osoba B,ktora NIE KUPILA BATTLEFIELD 3 PRZED PREMIERA//PREEODERZE? tez dostanie darmowy dlc? odpowiedz jest bardzo prosta oczywiscie,ze nie bedzie musiala zaplacic 15$ zielonych jak to sie robi w COD :) rozczarowany czy oszukany przez EA? a jak to jest zbyt trudne do ogarniecia dla ciebie po prostu zapoznaj sie oficjalnymi newsami :) polecam google a niech bedzie podam ci na tacy taki z ciebie fan ze najwiekszy hate BF jaki jest w 3 Rzeczypospolitej polskiej Maniuox jest bardziej zorientowany w tej materii wiec szykujcie pieniazki bo EA bedzie was doic na mappack wiec szykuje sie podzial graczy na tych co placa i graja na wiekszej ilosci i na tych co nie placa i graja na paru mapach :) prosze frajerzy EA was tak robi w bambuko ,ze nawet nie bedziecie wiedziec kiedy okradna wam wasze hasla i dane z dysku przez origina :)http://gramynamaxa.pl/news/1282-dlc-do-battlefielda-3-juz-w-grudniu http://www.gram.pl/news_8AfeGOy1_Battlefield_3_do_Karkand_powrocimy_w_grudniu.html DLC do CoD- co za zdzierstwo,50pln! chyba ich pogielo ! nienawidze Acti 4 mapy i to stare! DLC do Bf3-ŁAŁ MOJE ULUBIONE 4 KLASYCZNE MAPY <33333333, MUsZEM TO MIEĆ hahahaahahahhaahhahaahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahaha ZAL MI WAS betony pieprzone i kto tu mowi o jakims obiektywizmie ? kupic dlc do cod to obciach i frajerstwo ale zaplacic 50pln za dlc do bf3 to super biznes smieszni jestescie betonami byliscie betonami jestescie i bedziecie betonami :P Niesamowite pare re-skinow i juz oplaca sie kupic te DLC? 50 zl to 1/2 ceny normalnej, pelnej gry na steam np indi games,ktore miazdza tego gownianego bf3

 

sorki nie czytałem tego co tu napisałeś

ale jesteś je******y

 

ile ten DLC Modern Warfare 3 kosztuje ?

Edytowane przez CzesioBF2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...