Skocz do zawartości

Recommended Posts

Musiałoby się zebrać więcej ludzi do takiej inicjatywy z serwerem.

 

Technik jest rzeczywiście uniwersalną klasą. Ma dobry karabin, może naprawiać pojazdy, a przy pomocy SMAW / RPG-7 może zwalczać wrogą piechotę, pojazdy... oraz snajperów :P

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to snajperów to powinni wykastrować z umiejętności. Jest to klasa bardziej uprzykrzająca życie innym graczom niż jakaś klasa, która coś w grze daje. Miałem taką sytuację, że akurat siedziałem w Tungusce blisko wrogiej bazy. Ja wjeżdżam na górkę patrzę a tam ku*wa cały batalion snajperów( co najmniej 15 ich było). Nic z nich nie zostało. Tylko karabiny leżały. Potem jak już kolejny raz wjechałem to już byli mądrzejsi.

Link to post
Share on other sites

Ja tam lubię grać snajperem,a szczególnie jak w przeciwnej drużynie jest dużo snajperów bo oni to przynajmniej stoją w miejscu i łatwiej jest im łeb odstrzelić :D

Nr.2 w tej grze to jest oczywiście technik-zakreśla się odpowiednie pola (minami),potem jest losowanie i BUMM! (najlepiej jak jest 4 osoby w gaziku) :D

Link to post
Share on other sites

Ja tam takich kolegów z snajperką to traktuję pociskiem burzącym + gradem z 50. calowego CKM'u ":D Szczególnie na ognistej burzy. Na wieżach się chowają skubańce to ja im tam ślę parę podkalibrowych i wystrzeliwują w powietrze na 100 metrów :D

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Mam jedno tylko pytanko. Czy wy macie cieżką lufę i celownik x12 do np. IR27? Bo mi pisze, że to jest dostępne tylko dla pracowników DICE. Co ciekawe te bajery były dostępne w becie, a w finalnej już nie. No trochę nie halo z ich strony :[:?: W każdej broni jest jeden lub dwa dodatki które są dostępne tylko dla pracowników DICE.

Link to post
Share on other sites

PunkBuster to swego rodzaju anty cheat. Jak wykrywa cos podejrzanego u ciebie to robi ci screena i wysyla na serwer, nawet o tym nie wiesz x) Opiera sie na GUID (numerach identyfikacyjnych gracza, individualny dla kazdego, jak nr rejestracji dla danej gry.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

jest mozliwosc adma na tym serwie? Tak na serio. Czekam na odpowiedz znajomego. Moze ruszy serwer [AGoD]ExtremeSkill |G4G.pl

 

Bo im wiecej polskich tym lepiej.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...