Skocz do zawartości

Recommended Posts

@up - pewnie i mógłby, pytanie tylko po co. Za ~26h startuje open beta a teraz i tak byś nie zagrał (Twoje konto nie posiada uprawnień)

 

Edytowane przez Eszii
Link to post
Share on other sites

pewnie i mógłby, pytanie tylko po co. Za ~26h startuje open beta a teraz i tak byś nie zagrał (Twoje konto nie posiada uprawnień)

Ale jak ktoś ma wolnego neta (np. ja - 1 mb/s.), to się akurat pobierze do 29. Jakby ktoś upnął, byłoby super.
Link to post
Share on other sites

http://bit.ly/oHv07X tu masz torrenta

A pewne, że będzie działać? :) Bo dwa razy przy takim łączu nie będzie mi się chciało ściągać. A, w sumie, co mi tam. Zaryzykuję.

 

Yyy, dobra, jak byś mi jeszcze powiedział jak to pobrać, byłoby fajne. Ten pliczek śmiesznie mało waży i nie mogę go niczym otworzyć.

Link to post
Share on other sites

@voor34

 

Żeby pobrać przez ten mały pliczek, musisz najpierw zainstalować uTorrent, a następnie uruchamiasz ten pobrany pliczek i wybierasz miejsce w którym ma zapisać grę, potem czekasz aż się pobierze. Prędkość zależy do ilu seedów/peerów się podłączysz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie 2x590 tylko 2x580. Pozatym grałeś na jednej mapie. Spróbuj na wielkiej, otwartej mapie z wybuchami dookoła, dym, eksplozje itd. i twoja 5850 się udławi ;)

E: @voor nie 120mb/s tylko kb/s. Z 120mb/s miałbyś grę po paru minutach(~7-10)

Edytowane przez misiek12_sdz
Link to post
Share on other sites

Pewnie tak jak w przypadku bety HoMM VI. Się wchodzi na podaną stronę, się loguje do Origin i się dostaje klucz. Rozdawanie po portalach tyczy się raczej (oczywiście nie tylko) pseudo-zamkniętych bet, czyli takich, do których dają tyle kluczy, że każdy zainteresowany go otrzyma.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Gra działa wręcz idealnie :) Widać jeszcze sporo błędów ale wrażenia z gry są miażdżące :) Polecam Do tego wymagania nie są jednak takie ogromne.

Czyli mam rozumieć, że na Twoim sprzęcie przy ustawieniach na ULTRA w rozdz 1080p masz stałe 60 kl/s ?

Link to post
Share on other sites

Czyli mam rozumieć, że na Twoim sprzęcie przy ustawieniach na ULTRA w rozdz 1080p masz stałe 60 kl/s ?

Przecież nie napisał na jakich ustawieniach, z jaką płynnością i w jakiej rozdzielczości grał. Tak więc możesz sobie zgadywać co najwyżej :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...