Skocz do zawartości

Recommended Posts

snajparzy nie sa zli, na tych nowych lepiej chyba brac x4 + c4 i na takiej oazie mozna czolgi ladnie wysadzac, bo latwo sie przyczaic

ja za to nie mam pomyslu jak niszczyc apache inaczej niz drugim apachem...

mapa cold war jest fajna, tak sypie snieg ze uavem udalo mi sie zabijac 3-4 gosci naraz

@Ujemny

jak wygrales juz 500h w bc2 to ja sie tobie az tak nie dziwie, mi przerwa ponad miesiac (nie mialem karty graf) dobrze zrobila :D

Link to post
Share on other sites

@Ujemny

jak wygrales juz 500h w bc2 to ja sie tobie az tak nie dziwie, mi przerwa ponad miesiac (nie mialem karty graf) dobrze zrobila :)

Dokładnie 475h 23m 33s, w ~5 miesięcy. Co daje 95 godzin miesięcznie, 3 godzinny dziennie. Liczby nie kłamią jestem nerdem :D

 

Muszę na jakiś czas odpuścić. Kroplówka, i wracam do zdrowia.

Link to post
Share on other sites

Oaza i Harvest Day są niestety jak na mój gust za duże, jak nie masz samych prosów w drużynie to po prostu nie da się tego ogarnąć w obronie.40 slotów to według mnie minimum ale niestety pomarzyć można.

Link to post
Share on other sites

No to trzeba by upgradeować sprzęt.Oczywiście na większość map 32 jest optymalne, ale właśnie na te 2 nowe co wymieniłem to stanowczo za mało, jak komuś z atakujących uda się szybko wejść do bazy to jest amba, bo 3/4 drużyny broniącej jeszcze jest na przedpolu bazy a ci już pakę kładą.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio jak gram w SQ to mogę dopatrzeć i usłyszeć jedną taktyczną wadę. Ludzie zamiast iść cicho po mapie to biegają sprintem i zawsze mówią, że jestem cheaterem bo po prostu słyszę którędy idą. Nie grałem jeszcze na wersjach map pod CONQ, RUSH więc niezbyt się wypowiem. Do SQ są to świetne taktyczne mapy, na których po prostu trzeba dobrze sprawdzać i dobrać dobrą drogę.

Link to post
Share on other sites

Studio DICE rzuciło wyzwanie graczom – jeśli w Battlefieldzie: Bad Company 2 i dodatku Vietnam wykonają oni 69 milionów zespołowych akcji (wskrzeszanie, uzdrawianie, czy naprawa wozu), otrzymają dostęp do znanej z wydanego w 2004 roku Battlefield: Vietnam mapki Operation Hastings. Zadanie muszą wykonać osobno dla swoich platform posiadacze PC-tów, Xboksa 360 i PlayStation 3 - będzie to więc prz okazji rywalizacja między nimi.

 

8-)

Link to post
Share on other sites

Haha dobre :)

Tylko czy są już jakieś liczniki gdzie można zobaczyć ile owa platforma ma już nabitych akcji drużynowych czy coś w tym stylu ?

 

Przecież gra jeszcze nie wyszła to jak chcesz zobaczyć.

Link to post
Share on other sites

Polskie są katastrofalne, z wyjątkiem... pingu :) Do rosyjskich nic nie mam, nawet na niemieckich gram. Ale że skaczę po wszystkich możliwych serwerach z dużą liczbą graczy, to zauważam ogólne 'znoobienie' graczy. Jeśli jestem jedną z np. 4 użytecznych osób, to znacznie bardziej ryzykuję i "wkurwienie wzrasta".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...