Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Gram od kilku dni. Tylko że w wersję na ps3:) Ostatnio wpadły 2 headshoty naraz z m24 w sumie z jakiś 40m :) Oczywiście banan na twarzy;p. Mam jeszcze takie pytanko. Jak się daje do m24 scopa12x to nie ma żadnej różnicy... więc ona ma już to w standardzie jak dobrze rozumuje. I na jaką snajperkę warto się przerzucić po m24. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jest dokladnie 12krotna roznica w M24 miedzy bez scopa a scopem :)

Po M24 mozesz chwile pozabijac GOL'em, chociaz tez nie ma wiekszej potrzeby, a jezeli juz w pelni opanujesz snajpienie to zabierasz sie za M95, ktora ma najwieksze pierdolniecie oraz najwiekszy zasieg.

Link to post
Share on other sites

Spoko skill jest. Często robię ratio 2...2.5 czasem na reconie. Ten Gol to jak się zwie dokładnie? Bo nie mam teraz gry przed sobą;p

 

Z tym scopem chodzi mi o to że niektóre mają taką "^" m24 ma normalny celownik ale są te 3 wspomagacze no i tam jest scope12x i dając go nie widzę róznicy żadnej wiec on jest do broni nie snajperowatych tak? :)

Link to post
Share on other sites

GOL jest lepszy od M95. Po prostu rozwala się głowa za głową.

Grając GOLem zawsze myślę, że zaraz mnie zbanują za aimbota. Po prostu: szybkie spojrzenie przez lunetę, strzał, kill, premia za headshota. :)

Napewno nie jest lepszy, jest nieco celniejszy, przy wprawnej rece M95 bedzie sprawowac sie lepiej, szczegolnie, ze M95 pozwala na przebijanie roznych rzeczy, nie mowiac o multiple killach.

 

Spoko skill jest. Często robię ratio 2...2.5 czasem na reconie. Ten Gol to jak się zwie dokładnie? Bo nie mam teraz gry przed sobą;p

 

Z tym scopem chodzi mi o to że niektóre mają taką "^" m24 ma normalny celownik ale są te 3 wspomagacze no i tam jest scope12x i dając go nie widzę róznicy żadnej wiec on jest do broni nie snajperowatych tak? :)

GOL sie zwie... GOL :)

GOL sniper rifle tak powinno byc.

Scope 4x daje wyzej wspomniany ^.

Scope x12 jest do broni snajperskich i jest ogromna roznica miedzy bez scopa a ze scopem, jak nei wierzysz to zrob sobie screen z i bez scopa patrzac w to samo miejsce :)

Bez scopa x12 raczej ciezko sie strzela shoty po 550+ pkt :)

Link to post
Share on other sites

gol szybciej sie przeladowuje => mozna oddac wiecej strzalow

na duze odleglosci jest lepszy bo celniejszy, nie macha sie celownik

oczywiscie mowie o hardcore mode

obie bronie sa dobre, po przejsciu z m95 na gol'a jakos lekko mi sie nim gra

btw

gra ktos moze shotgunem 870 combat? oplaca sie brac lepsza celnosc na duze odleglosci?

jaka jest najlepsza bron dla szturmowca? wydaje mi sie ze abakan ma troche za mala moc w porownaniu z maszynowkami medyka

jaka specjalizacje bierzecie do UAVa? (pojazdy)

Link to post
Share on other sites

Najlepsza snajperka to SV98, naczaskałem ją już ponad 3500 fragów, najszybciej się przeładowuje, ma najlepszy celownik i duży magazynek. GOL to syf, nie wiem jak mogłem tym tyle grać :) . M95 to powolna krowa, przed updatem jeszcze można było coś nią pograć ale teraz strasznie ją osłabili, jedyne do czego się nadaje to niszczenie helikopterów.

 

Wszystkie szoty( oprocz Saigi i USAS) + breneka + perk do DMG robią miazgę, do 12-13 metrów zabijają wszystko 1 strzałem, tylko niestety trzeba trafić, bo gdy spudłujesz może cie to drogo kosztować.

 

Abakan alias Noobakan dalej kosi i nie ma na niego bata, kiedy skończyłem nim grać wszystkie inne bronie szturmowca wydawały się do d*** :) ale da się przyzwyczaić, jest to najłatwiejsza broń do zabijania w grze, nawet od m60.

 

UAV tylko celownik, kosisz wszystko poza zasięgiem przeciwnika.

Link to post
Share on other sites

dzieki za rady chyba jeszcze nie gralem SV98 :)

co to 'breneka'?

poza tym wydaje mi sie ze jak wezme shotguna to jest jakby mniejsze sensitivity, ale to moze tylko zludzenie ;]

 

jak juz tu jestes to moglbys napisac jakies inne cenne rady :)

np jak uzywac skutecznie dymu, w ataku to raczej ogarniam ale w defensie

uzywasz czesciej mortar strike czy c4? przyznam ze c4 nie potrafie uzywac skutecznie jako recon, ciezko podejsc do czolgu ;/

Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli przez automatyczne przeładowywanie? Jeśli chodzi ci o to że po strzale luneta "się oddala" to wystarczy nadal trzymać przycisk strzału i wtedy broń się nie przeładowuje.

Człowiek uczy się całe życie. Dziękuję.
Link to post
Share on other sites

dzieki za rady chyba jeszcze nie gralem SV98 :)

co to 'breneka'?

poza tym wydaje mi sie ze jak wezme shotguna to jest jakby mniejsze sensitivity, ale to moze tylko zludzenie ;]

 

jak juz tu jestes to moglbys napisac jakies inne cenne rady :)

np jak uzywac skutecznie dymu, w ataku to raczej ogarniam ale w defensie

uzywasz czesciej mortar strike czy c4? przyznam ze c4 nie potrafie uzywac skutecznie jako recon, ciezko podejsc do czolgu ;/

No breneka to po polsku Slug.

 

Dym co się przydaje to tylko przy rozbrajaniu, ale bez dobrej współpracy teamu do niczego się nie przyda.

 

No w 90% to mortal, c4 przydaje się tylko w ataku jak chcesz nim MCOM'y niszczyć, wtedy musisz około 12 podłożyć na przekaznik i zdetonować, za to w obronie zaczyna się dopiero zabawa, na jakiejś trasie często uczęszczanej przez przeciwnika układasz co 2 metry ładunki c4 i chowasz się z tyłu, rzucasz detektor ruchu i czekasz aż wejdą w pole rażenia, to jest dopiero zabawa, można skasować nawet 5-6 kolesi za 1 razem :)

 

@Ostrowin na poziome hardcore panują nieco inne prawa niż na levelu noobs normal AN-94 jest niczym przy M16A2 .

Możesz jaśniej?? jakie inne zasady, jedyna różnica to 60 hp zamiast 100. Abakan jest i tak około 25% mocniejszy do m16 i to jego kopnięcie przy strzale jest takie z d że naprawdę żeby nim grać trzeba mieć dużo samozaparcia.

Link to post
Share on other sites

Abakanem grało mi się świetnie, większość czasu spędziłem z nim na normalnych serwerach. Potem XM8, a teraz M416, które średnio mi się podoba, ale jestem już blisko platyny, więc się pomęczę. Zawsze x4 + magnum

 

Do snajperki zawsze x12 i jazda. Bardzo rzadko biorę x4 i to tylko do T88 lub SV-98. Raz przez przypadek podniosłem kit snajpera, który miał M95 + kolimator :)

 

UAV i inne pojazdy - wybieram drugą broń na wypadek niepowodzenia z rakietą lub przeładowania, gdy wrogowie sobie spokojnie biegają.

 

Mortar jest świetny na Port Valdez do ataku. Piszesz na czacie, żeby rozwalili czołgami kilka drzew i celujesz w A. Zazwyczaj potrzeba kilku prób, chyba że jakiś inny snajper robi to samo i nawalają w budynek czołgami. Po zdobyciu pierwszej bazy celujesz w B lub pomagasz czołgom i inżynierom rozwalić A. Trzeba kilku podejść, ale czasem zabija się kilku samym ostrzałem, czasem ktoś ginie pod gruzami.

 

C4 wybieram do obrony, ale nie dla snajpera, tylko szturmowca z 870 i pociskami sabot + magnum (chodzi o możliwość samodzielnego uzupełnienia amunicji, granatów i ładunków) i gram podobnie jak Ostrowin. Na Port Valdez zaliczyłem 5 killi naraz, na górce przed drugą bazą, a Valparaiso rozrzucam na dróżce i czekam na górce po prawej. Czasem też biegam za czołgiem, czasem czołg sam podjeżdża do mnie. :)

 

Co do 870, jak najbardziej warto brać lepszą celność i można ściągać kolesi z kilkuset metrów jednym strzałem, nawet nie w głowę.

 

Dobre efekty daje też używanie CKMu, szczególnie z osłoną.

Link to post
Share on other sites

Raz przez przypadek podniosłem kit snajpera, który miał M95 + kolimator :)

Przed wydaniem ostatniej łaty wielu graczy stosowało M95 z Red Dot (snajper/szturmowiec). Jeden celny strzał w 99% przypadkach kończył się śmierci oponenta.
Link to post
Share on other sites

Raz przez przypadek podniosłem kit snajpera, który miał M95 + kolimator :)

Przed wydaniem ostatniej łaty wielu graczy stosowało M95 z Red Dot (snajper/szturmowiec). Jeden celny strzał w 99% przypadkach kończył się śmierci oponenta.

 

Ano, zaraz jak gra wyszła strzał w korpus z m95 zabierał 99% życia, wystarczyło potem kolesia raz trafić z gnata i sprawa załatwiona.Teraz tak różowo już nie ma.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...