Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co z tego jak maska będzie dostępna od 10lvl albo wcześniej po kupnie premium lub innego gówna. Gaz natomiast dla każdego. Już widzę jak gracze bez premki padają jak muchy.Pay2win zabije tą grę jak każdego nowego BF'a.

P2W to były wersje bodajże Play 4 Free i Heroes. Obecnie możesz kupić pakiety ulepszeń i uzbrojenia, tylko to zabija przyjemność i cel grania. Premium daje tylko dostęp do DLC, wydarzeń, specjalnych zadań, i jeszcze kilku rzeczy, ale odblokować sprzęt akurat jest łatwo, tym bardziej że nawet początkowe bronie są dobrze zbalansowane i nie będzie problemu z walką tych co są na wyższych poziomach.
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Przecież to grafika z battlefronta może troche podrasowana i tyle , nie oszukujmy się ale fakt gra wygląda ładnie choć pięknie to może wyglądać crysis 1 czy coś :P ale to moje zdanie i tyle :P i tak grę kupie z premium czy co oni tam wymyślą bo mam dość skakania po ścianach i przyszłośći

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie mogę wrzucać żadnych filmów i screenów ponieważ jestem pod NDA z alphy zamkniętej.

 

Ale pogadać mogę. Pograłem ze 2 godziny, kilka meczy i mogę powiedzieć, że zmian jest sporo - ale na tę chwilę wszystko mi się podoba. Ogólny "gunplay" jest bardzo dobry, dźwięki stoją na najwyższym poziomie, imersja jest niesamowita. Broń posiada spory odrzut i rozrzut. Balans jest mniej więcej rodzaju kamień, papier nożyce, ale wiadomo, że sytucje bywają różne :)

 

Czuć, że jest to BF i rozgrywka na pewno nie jest statyczna i nudna. Mnie kupili :)

 

Jak macie pytania to chętnie odpowiem, nie wiem do kiedy trwa zamknięta alpha, ale będę grał do końca.

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie mogę wrzucać żadnych filmów i screenów ponieważ jestem pod NDA z alphy zamkniętej.

 

Ale pogadać mogę. Pograłem ze 2 godziny, kilka meczy i mogę powiedzieć, że zmian jest sporo - ale na tę chwilę wszystko mi się podoba. Ogólny "gunplay" jest bardzo dobry, dźwięki stoją na najwyższym poziomie, imersja jest niesamowita. Broń posiada spory odrzut i rozrzut. Balans jest mniej więcej rodzaju kamień, papier nożyce, ale wiadomo, że sytucje bywają różne :)

 

Czuć, że jest to BF i rozgrywka na pewno nie jest statyczna i nudna. Mnie kupili :)

 

Jak macie pytania to chętnie odpowiem, nie wiem do kiedy trwa zamknięta alpha, ale będę grał do końca.

Jak można się dostać do tej alphy i jak się do niej dostałeś? :D

Link to post
Share on other sites

Nie miałem okazji bo Behemoth spawnuje się tylko dla drużyny która mocno przegrywa, a tak się składało, że na 6 meczy które rozegrałem to wszystkie moja drużyna wygrywała dosyć znacznie. Pojazdy są mocne i konkretne, ogarnięty team będzie zamiatać - ogarnięty kierowca czołgu jednoosobowego również :) Aczkolwiek jak to dla frostbite'a bywa, fizyka i kolizja z otoczeniem trochę kuleje czasami, ale tutaj z pomocą wchodzi destrukcja która jest bardzo podobna do tej z BC2.

Link to post
Share on other sites

Aktualnie działa gorzej niż battlefront. Z tym, że w battlefroncie nie ma tak dużych map z 64 graczami. Więc możliwe, że działa tak samo.

 

Aczkolwiek muszę sprawdzić jedną rzecz. Bo domyślnie Resolution Scale był ustawiony na 50% i z tego co widzę to normalne, możliwe, że jest to niedoróbka i po przestawieniu na 100% renderuje dwa razy większą rozdzielczość - stąd możliwe, że mam problemy z wydajnością. Muszę się pobawić z tym, bo nie miałem czasu - za bardzo chciało mi się latać i po prostu strzelać do ludzi :)

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...