Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja już na dzisiaj skończyłem. Grałem cały czas na HC.

 

Miałem zajebiaszczą akcję na Port Valdez w obronie. Atakujący do drugiej bazy muszą wejść po tej górce, więc zanim się tam ktokolwiek zjawił rzuciłem kilka C4, obszedłem kawałek i wlazłem na sam szczyt tej góry. Poczekałem chwilę, nadbiegł jakiś koleś, odpalam i patrzę jak przewija się lista zabitych przeze mnie. Pięciu naraz rozwaliłem. :hahaha::hahaha:

 

@Dether

Jestem po wrażeniem. Gratuluję. Ostatnio często zbieram szpilki Asa i całą resztę tych niewyróżniających się.

Link to post
Share on other sites

U mnie z chatem jest OK. Jak ktoś coś napisze, to wtedy w ogóle się pojawia, i widać bodajże 4 linijki. Czasem jak się kolesie wyzywają, to brakuje miejsca. :P Rzadko chat służy do czegoś innego.

 

Dzisiaj jak atakowałem na Valparaiso, wsiadłem natychmiast na quada i uzbroiłem B(1), obroniłem zabijając jednego albo dwóch gości, i pobiegłem uzbroić A(1). Tam też obroniłem przed dwoma, dopiero jak kilku naraz wlazło do budki, to mnie zabili, ale było już za późno. Zrespiłem się w świeżo zdobytej bazie i na chacie zaczęli mnie wyzywać od cheaterów. Wziąłem UAVa i zabiłem jeszcze kilku, to przeciwnicy byli w furii i chat pękał w szwach.

 

Dobra była też obrona Port Valdez. Atakujący wjechali czołgiem koło A(1), to zakradłem się z C4, podkładam i wysadzam, sam przy tym ginę, zabijam też swojego, ale niszczę czołg i zabijam dwóch wrogów. Po akcji mój, którego zabiłem napisał: "no prob, same idea".

 

Potem atak na PV. Biorę M95, zabijam kilku i ginę. W tym czasie zdobywamy pierwszą bazę, zostaję na górce, żeby ostrzelać B(2), które w końcu rozwalam, w międzyczasie zabijam kolejnych wrogów. Przenoszę się na ruiny A(2) i kampię stamtąd na trzecią bazę. Zabijam kilku i biorę UAVa, z którego zaliczam 6-7 killi. Przechodzimy dalej, wciąż kampię dzięki pozostawionej amunicji. I znów snajperka i UAV. Miałem chyba 18 killi pod rząd i skończyłem mając 20/1 i szpilkę walki powietrznej.

 

Wczoraj z kolei zaliczyłem w rushu na Atakamie 3 roadkille samochodami, za co dostałem obie szpilki walki "kołowej".

 

Rozpisałem się nieźle, ale były to nieliche historie. Grałem potem squad rush z Himerem, ale szybko złapałem BS'a.

 

EDIT: Jak ktoś chce zagrać, to mogę za chwilę, tylko przeniosę się na Win7, bo teraz wpadłem uporządkować XP.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...