Skocz do zawartości

Recommended Posts

to moze zglosic goscia gdzies na czarna liste, jakby zbanowali na serwerach to by innym tez sie odechcialo oszukiwac, nawet majac niewwykrywalne cheaty

istnieją takie black listy jednak ilości cziterow przez to nie maleje jedyne co to takie serwery z black lista są bezpieczniejsze. Żeby zglosic czitera najpierw musisz sie skontaktować z administracja serwera żeby podali Ci jego PB guid.
Link to post
Share on other sites

Powiedz ile masz klatek bo to że chodzi to nam dużo nie daje :D

Jak chcesz mieć stałe 60 fpsów to może i tak ;]

Ja gram w 1440x900 wszystko max tylko bez aa, af i hbao. Potrafi przyciąć powiem szczerze ale na low detalach grać w to nie mogę bo mi oczy siadają :D

 

PS: Jakby co to gram teraz można się dołączyć ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli spada ilość klatek to zmień na dx9 i podnieś detale. W "moich dokumentach" masz folder BFBC2 a tam pliczek "settings", otworz go i zmień "DxVersion=auto" na "DxVersion=9". Powinno pomóc.

 

E:

sterowniki najnowsze?

 

E2:

wyłącz też koniecznie opcje "HSAO" bo ona strasznie dożo klatek "zjada", mozesz to zrobic w tym samym pliku: "HSAO=false"

Link to post
Share on other sites

Mam średnio 40fps. I może zaraz wypróbuje coś.

 

Edit: Zmiana Dx-a dużo dała. Wszystko na low i rozdzielczość 1024x768 jest teraz 51fps średnio. Ustawienia średnie (oprócz tekstur) na rozdzielczości 1680x1050 mam 35fps średnio. Test odbywał się na mapce pt "Pustynia Atakama" :cry:

Link to post
Share on other sites

ja trochę rozruszam wątek i jest to pytanie do posiadaczy GTX'ów. Czy podczas kampanii w czołgu czasami kiedy przybliżaliście to nie było obrazu, ale hud był widoczny? Bo ja tak mam właśnie, ale tylko w kampanii i to rzadko. Czasem przybliżę i jest czarny ekran z widocznym hudem. Odbliżenie pomaga i obraz wraca. Nie wiem, może to wina sterów. Poczekam aż nvidia wyda nowe.

Link to post
Share on other sites

Popykałem kilka godzin, połowę na HC. Ta gra jest wspaniała, ale wciąż można znaleźć pewne braki, jak np. nie zawsze działający roadkill.

 

@Himer

Kiedy jeszcze grałem na piracie, miałem bardzo podobny problem. W tej misji nie było w ogóle obrazu, tylko HUD. Zauważyłem taką właściwość, że jeśli gra się już trochę, a potem jest ta misja, to nie ma obrazu. Jeśli ta misja jest pierwszą po włączeniu gry, wszystko jest spoko. Drugim rozwiązaniem problemu był zakup oryginału. Jak by co, to miałem wtedy sterowniki 10.2.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...