Skocz do zawartości

Recommended Posts

można, ja tak gram u brata (on ma scrackowanego). Normalnie sie logujesz na swoje konto tylko po kazdej aktualizacji gry musisz wrzucic najnowszego cracka.

pozdro

 

aktywuj grę online :menda:

Też można ale trzeba na nowo gre sciagac z eadm... juz to przerabiałem;p
Link to post
Share on other sites

Ok ja będę czasem pykał wieczorami i w ciągu dnia. Ale wraz z wyjście dodatku do ukochanej Army 2 czyli ArowHead Zajmuje się armą ale grać w bfa też będę.

Tam są walki 50 na 50 albo i więcej osób a noobki tego nie zrozumieją bo to symulacja a chętnych zapraszam na:

 

http://www.armagame.pl/index.php

 

Świetni ludzie, i świetna atmosfera ;)

Link to post
Share on other sites

Bo Battlefield ma to coś co nie każdemu odpowiada. Mnie się BFBC2 bardzo podoba i raczej nie ma dla mnie shootera lepszego w tej chwili. Oczywiście nie mówię że inne są złe bo np COD dalej lubię grać. Wcześniej grałem kilka miesięcy w Combat Arms który też jest fajną strzelanką. Mam też sentyment do Battlefield Heroes ale nie za bardzo mogę w to grać bo z niewyjaśnionych przyczyn rozłącza mi neta po chwili rozgrywki i żeby można było uzyskać z powrotem połączenie muszę restartować router.

Link to post
Share on other sites

Bo Battlefield ma to coś co nie każdemu odpowiada. Mnie się BFBC2 bardzo podoba i raczej nie ma dla mnie shootera lepszego w tej chwili. Oczywiście nie mówię że inne są złe bo np COD dalej lubię grać. Wcześniej grałem kilka miesięcy w Combat Arms który też jest fajną strzelanką. Mam też sentyment do Battlefield Heroes ale nie za bardzo mogę w to grać bo z niewyjaśnionych przyczyn rozłącza mi neta po chwili rozgrywki i żeby można było uzyskać z powrotem połączenie muszę restartować router.

Ja uwielbiam dobrze się bawić ;) a BF to oferuje, jak ma się z kim grać, puki co, ja nie mam i mnie troche juz ta gra nudzi. dodawajcie w bfie: Wolfik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...