Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wielokrotnie rozwalałem budynki za pomocą heli, dobrze rozpędzony poleci w miarę zgodnie z zasadami fizyki :)

 

@Saiya-jin

A co powiesz nt. granatnika w MW2, który wybucha po 3m i zabija wszystkich w promieniu 5m :ciekawy: :):sciana::P

Link to post
Share on other sites

michal, z tego co wiem to tak bylo w bc2 przed paczem nie? a z mw2 jest tak tylko jesli ktos ma danger costam. taki perk. :sciana:

nie grałeś wtedy ale gdy wyszedł battlefield granatnik miał i zabezpieczenie i rozwalał wszystko w znacznie większy promieniu.
Link to post
Share on other sites

czy wam sie zdarzylo ze gracie, i potem gra na chwile staje(tak jakby byl kick albo przy przeladowaniu poziomu) i natychmiastowo sie zamyka, wraca do windowsa i dzwiek mi jakos brzeczy ze musze robic restart?

co napewno nie wina proca i grafy, przypuszczam ze albo gry albo xonara dx, hm

mialem akurat 8:0 i gra sie zamknela, czy to sie zaliczylo?

Link to post
Share on other sites

Wielokrotnie rozwalałem budynki za pomocą heli, dobrze rozpędzony poleci w miarę zgodnie z zasadami fizyki :)

 

@Saiya-jin

A co powiesz nt. granatnika w MW2, który wybucha po 3m i zabija wszystkich w promieniu 5m :ciekawy: :):sciana::P

Nic nie powiem, bo ja wcale nie twierdziłem, że MW2 jest jakieś super realistyczne, ale śmieszy mnie jak ktoś próbuje mówić, że BC2 jest realistyczniejsze.

Link to post
Share on other sites

Może to, że bronie zabijają, a nie tak jak w BC2, że te pierwsze od szturmowca, to się nadają do airsoft, a nie na wojnę. :sciana:

No, ale koniec kłótni. Obie gry mają swoich zwolenników = są dobre. Mnie akurat bardziej spodobał się MW2, ale w BC2 też idzie pograć.

Link to post
Share on other sites

Na normalu w BC2 zabijanie snajperem jest trochę przesadzone :P No żeby człowiek ginął tylko od strzału w głowę nawet po oberwaniu z M95 który w cokolwiek by nie trafił to nie ma co zbierać za bardzo :sciana: Hitboxy dla snajpera powinny być podobne trochę bardziej do tych z MW czyli klatka piersiowa i wyżej to jest zabójstwo 1-szym strzałem. No tylko żeby się nie powtórzyła sytuacja z COD4 i M40 z ACOG gdzie ta luneta dodawała broni +10 do obrażeń. Wtedy jak to ktoś ładnie określił: "tą bronią zabijesz strzelając przeciwnikowi nawet w mały palec u nogi ".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...