Skocz do zawartości

Recommended Posts

jak masz pitara to nie musisz na nowo sciagac przez EA download manager. Zakladasz tylko konto i przypisujesz klucz do konta. Wystarczy ze gra pobierze aktualizacje (nie kopiujesz juz cracka) i logujesz sie na swoje konto.

Sprawdzone, dziala

 

edit:

a klucz mam z allegro

 

edit2:

ja dzisiaj juz nie. niestety na rano do roboty:/ Ogarne tylko jakis film i ide w kime

Link to post
Share on other sites

hehe życie jest za krótkie na sen ;) idę na nadgodziny jutro 7 do 12 i gram dziś do 1 może 2:P ok jak chcecie to wbijać ja idę wyrżnąć szkopów bo ich nienawidzę, jak grasz dobrze to Cię kickują z serwera i od cheaterów wyzywają... buraki i tyle...

Link to post
Share on other sites

Główne tryby to rush i conquest poza tym jest jeszcze team deathmatch i pochodne. Rush polega na tym ze atakujący musi zniszczyć stacje nadawcze czy coś w ten deseń , takie podkładanie bomby jak w css. cele są na początku dwa , gdy zniszczysz pierwsze dwa cele ,pojawiają się następne i tak zależnie od mapy 3-4 razy , mój ulubiony tryb. Conquest polega na tym ze obie drużyny maja po 100pkt , a na mapie sa 3 flagi , przejecie ich spowoduje spadek pkt przeciwnika , im więcej twoja drużyna tych flag ma tym szybciej spadają te pkt.

Link to post
Share on other sites

na allegro klucz kupilem za 50zl, jak za taka gre to dobra cena, ale jakbym mial placic powyzej 150zl albo wogole abonament jak u blizzarda to dziekuje postoje ;)

btw za co mozna dostawac duze award score? ostatnio mi sie trafilo ponad 10k i nie wiem za co

Link to post
Share on other sites

Jest w grze - korzysta się. Wiadomo. Nie neguję tego w żadnym stopniu dopóki, dopóty ktoś używa tego z umiarem. 40mm nie został raczej stworzony, aby osiągać 100% czasu gry właśnie z tą bronią? ;-)

W CODzie wprowadzono już dawno zakaz, na wielu serwerach, używania granatników i tam rzeczywiście bardziej liczy się w większości wypadków skill i sprawna ręka, a nie 1/3 trafionych fuksiarsko granatów w grupkę ludzi, dzięki czemu niektórzy wędrują na chwilę na górę tabeli.

Link to post
Share on other sites

Ci latający z wyrzutniami rakiet zapominają też często o podstawowej misji swojej klasy, jako mechanika - pomoc przy pojazdach. Nie ma nic lepszego niż mechanik, który naprawia czołg, kiedy jego kierowca właśnie oddaje ostatnie strzały w stronę nacierającego wroga. Zdecydowanie powinno się banować za brak umiejętności współpracy.

Link to post
Share on other sites

Mi się już te mapy znudziły trochę :] chociaż wcale dużo w porównaniu z innymi nie grałem, mogli by coś dodać nowego :)

Co więcej mnie najbardziej wkurzają kamperzy -.- boże... wpierdzieli się ci taki za krzaki i siedzi całą grę no po prostu przyjemność z gry przez palce przecieka...

Z gustava też dostaję jak i 40mm się zdarza ale jakoś mniej mnie to irytuje :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Sam teraz gram snajperem :rotfl:

 

Najbardziej denerwują mnie gdy koleś, który mnie rozwali ma w tabelce na killcamie M2CG. Żeby jeszcze RPG-7, ale granatnik tak mnie wku :) wia po tym co czytałem na temat MW2.

 

Co do kamperów: jak gram w ataku na Port Valdez i pierwsza para M-COMów padnie, to zostaję na wzgórzu i najpierw cisnę ze snajperki, a jak skończy się amunicja, to organizuję naloty. :]

Link to post
Share on other sites

Wczoraj grałem z Rafałem na Valparaiso, obaj jako snajperzy. Ja poszedłem do przodu, wszedłem na którąś górkę, a po chwili Rafał do mnie przez TS'a czy widzę gościa na górze, rozglądam się, patrzę na szczyty skał, a tam on. Dzisiaj pół dnia próbowałem tam wbić. Na pewno trzeba iść przez pole wyłączone z gry, ale w najlepszym miejscu po sekundzie się ginie, że rzekomo ostrzał moździerzowy. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...