Skocz do zawartości

Recommended Posts

na mapie port valdez jak atakujący zjeżdżają czołgiem i dostana strzałka jak sie czołg wycofa zanim rakieta doleci to często trafia w grunt., szansa na ominiecie strzalki jest. ale nie w helikopterze, na takiej Atakamie wystrzeliłem rakietę do helikoptera który już niemal był na fladze C , a ja wciąż na A siedziałem w budynku i czekałem aż dostane jakieś pkt, minęło chyba z 20 sekund zanim rakieta uderzyła.Tak samo próbowałem się wielokrotnie chować helikopterem za budynkami lub w wypadku port valdez latać tam tuz na woda pod linia brzegu. ani razu nie udało mi się uciec przed rakieta , prędzej czy później doleci, a jeżeli faktycznie w coś walnie to nie jest to nic innego jak czysty fart.

Link to post
Share on other sites

Koleś, z którym leciałem po prostu tak niewiarygodnie nisko leciał, że na tych wzgórzach pomiędzy budynki się potrafił zmieścić :)

Jeżeli ktoś do perfekcji opanował sztukę latania to może wykonywać takie akrobacje ;)
Link to post
Share on other sites

Koleś, z którym leciałem po prostu tak niewiarygodnie nisko leciał, że na tych wzgórzach pomiędzy budynki się potrafił zmieścić ;)

trenowałem takie latanie nisko ,tuż nad ziemia . przelatuje cala atakame środkiem , miedzy budynkami , a do tego potrafię zawisnąć i przejąć flagę.

Link to post
Share on other sites

Poza tym wszystkimi heli łącznie 10h nie masz, to jakim cudem 15h na samej atakami latałeś?

Hmmm... bo może grałem na pustych serwach, gdzie wtedy nie dolicza się do statystyk :>

 

do tego potrafię zawisnąć i przejąć flagę.

Ten manewr ćwiczyłem jak tylko opanowałem podstawy latania na myszce i klawie :)

 

Ostatnio zgarniam za pomocą UH-60 snajperów z wysep na Isla Innocentes, zawiśnięcie pomiędzy drzewami tuż nad skarpą ze skałami ;)

Link to post
Share on other sites

latam na joy'u ;) , w bf2 na helikopterze wylatałem 200h tutaj latania to bułka z masłem. gorzej jeżeli chodzi o utrzymanie się w powietrzu , w bf2 helikoptery oprócz dużej siły ognia miały znacznie mocniejsze pancerze, i przede wszystkim ciężej było ustrzelić pilota. poza tym w grze był znacznie bardziej [moim zdaniem] z balansowany system, każda bazooka miała namierzanie [ jak teraz z tracerem] ale tez każdy pojazd , prócz lekkich miał system defensywny , flary etc. i to jest znacznie lepszy system niż to co teraz, helikoptery i inne pojazdy po prostu mają większa szanse przeciwko piechocie , która w tym momencie dominuje pojazdy latające.

Link to post
Share on other sites

mam 2 pytania:

1. Jesli strzelam do kogos oddalonego dosc, poruszajacego sie to jak mam strzelac do niego ze sniperki- przewidziec punkt w ktorym bedzie jak minie np sekunda(bo biegnie a pocisk leci sekunde) czy celowac bezposrednio w niego i pocisk snajperski dolatuje niemal natychmiast?

Jesli pierwsza opcja to jak obliczyc odleglosc w grze i ew predkosc pocisku?

 

2. Jak mozna rozmawiac glosowo w tej grze? Niby jest jaks opcja w ustawieniach ale nic nie daje :S

Link to post
Share on other sites

Siema chciałbym wyrazić swoją opinię na temat gry.

 

Była to pierwsza gra jaką ujrzałem na moim nowym sprzęcie, mam pirata..

Gdy odpaliłem gre na full detalach i gra się ładowała to myślałem że to jest pokazówka a ja już gram !!!!

Poprostu aż łezka mi się w oku zakręciła jak zobaczyłem tą grafikę, przysięgam że grafika jest poprostu BOSKA ! (jest możliwe zrobienie lepszej grafiki?) - nie mogłem w to uwierzyć.

 

Grę oceniam na bardzo dopracowaną szkoda że musiałem w single player grać ;) bo pirata mam.

Minusem gry jest to że jest krótka.. całą grę przeszedłem w jakieś 4 dni (nie grając non-stop).

 

Grę mam z Polskim dubbingiem i dość często zdarzało się że dubbing na pokazówkach poprostu nie działał "nie mówił", nie wiem gdzie leży przyczyna.

 

Irytującą sprawą było też to że gdy jechałem jakimś pojazdem np 'Jeepem z karabinkiem' to obraz się zacinał, były to chwilowe zacinki, ale były - mimo solidnego sprzętu jaki posiadam (tak uważam) gra na full detalach w 1920x1080 przycinała się a to odbierało mi trochę frajdy z gry.

Mimo to naprawde polecam.

 

Teraz gram w najnowszego Cod:MW2 i moje pierwsze wrażenie to że w MW2 grafika jest troszkę słabsza, lecz detale broni i postaci to perfekcja poprostu, dodam też że COD jest bardziej dynamiczny i muszę się dobrze zastanowić bo chcę kupić którąś z tych gier oryginalnych aby przez necika pośmigać.

Moim zdaniem ciekawsza do gry przez internet będzie CoD:MW2 z racji że na full detalach chodzi mi totalnie płynnie do tego jest ta dynamika szybsze zmienianie broni itp miasta odwzorowane są idealnie i ciekawie troszkę czuję tu nutke dekadencji z counter-strike'a jeśli chodzi o tą dynamikę akcji.

 

Dzięki, to moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Siema chciałbym wyrazić swoją opinię na temat gry.

 

Była to pierwsza gra jaką ujrzałem na moim nowym sprzęcie, mam pirata..

Gdy odpaliłem gre na full detalach i gra się ładowała to myślałem że to jest pokazówka a ja już gram !!!!

Poprostu aż łezka mi się w oku zakręciła jak zobaczyłem tą grafikę, przysięgam że grafika jest poprostu BOSKA ! (jest możliwe zrobienie lepszej grafiki?) - nie mogłem w to uwierzyć.

 

Grę oceniam na bardzo dopracowaną szkoda że musiałem w single player grać ;) bo pirata mam.

Minusem gry jest to że jest krótka.. całą grę przeszedłem w jakieś 4 dni (nie grając non-stop).

 

Grę mam z Polskim dubbingiem i dość często zdarzało się że dubbing na pokazówkach poprostu nie działał "nie mówił", nie wiem gdzie leży przyczyna.

 

Irytującą sprawą było też to że gdy jechałem jakimś pojazdem np 'Jeepem z karabinkiem' to obraz się zacinał, były to chwilowe zacinki, ale były - mimo solidnego sprzętu jaki posiadam (tak uważam) gra na full detalach w 1920x1080 przycinała się a to odbierało mi trochę frajdy z gry.

Mimo to naprawde polecam.

 

Teraz gram w najnowszego Cod:MW2 i moje pierwsze wrażenie to że w MW2 grafika jest troszkę słabsza, lecz detale broni i postaci to perfekcja poprostu, dodam też że COD jest bardziej dynamiczny i muszę się dobrze zastanowić bo chcę kupić którąś z tych gier oryginalnych aby przez necika pośmigać.

Moim zdaniem ciekawsza do gry przez internet będzie CoD:MW2 z racji że na full detalach chodzi mi totalnie płynnie do tego jest ta dynamika szybsze zmienianie broni itp miasta odwzorowane są idealnie i ciekawie troszkę czuję tu nutke dekadencji z counter-strike'a jeśli chodzi o tą dynamikę akcji.

 

Dzięki, to moje zdanie.

grałem w oba tytuły i bfbc2 jest lepszy [ dla mnie ] sporo osób z forum tez się przerzuciło z mw2 na bf , i są zadowoleni. Gra jest bardziej taktyczna od cod'a , tym samym [znów dla mnie ] wygrana rundy sprawia mi większą frajdę
Link to post
Share on other sites

Gdy odpaliłem gre na full detalach

musiałem w single player grać :D bo pirata mam.

Ahhh... ;)

 

Kase na kompa ciągnącego BC2 w FullHD na maksa ma, ale 60zł na oryginalny key już nie... :->

 

Bierz BC2, w MW2 jest tona cziterów, tuberów oraz Dual G18 n00b'ów :)

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim naprawde !! Nie będe się sprzeczał gracie napewno dłużej niż ja w te gry i wiecie napewno lepiej : ) Miałem dylemat ale właśnie mi przedstawiliście fakty i zdecyduje się jednak na BF2

 

Dzięki za wszystkie argumenty, na zaliczke szoruje po gre ;)

 

edit: a ile tak mniej~wiecej kosztuje oryginał na pułce?

Link to post
Share on other sites

A ja za 56zl klucz na allegro i mialem go po 3 minutach;p Po tym jak 2 razy przeszedlem singla na piracie (czekalem na wyplate) nie moglem sie doczekac multi szczegolnie ze zakosztowalem juz troszke jak byla beta...

Link to post
Share on other sites

a możecie mi przedstawić jakie są tryby rozgrywki w multiplayerze? I jak ocenicie grywalność w porównaniu z Counter-strikem albo wolfensteinem ET??

 

edit: i czy gra chodzi wam na full detalach w kazdym momencie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...