Skocz do zawartości

Recommended Posts

MIC'a muszę sobie sprawić!

 

Fajny był początek gry: najpierw wszyscy łazili nie strzelając, a potem na sygnał zaczęła się zadyma. :P Pamiętam jak Rafał był na dachu jakiejś hali, myślał, że jest idealnie skampiony i dostał serię ode mnie. :)

Link to post
Share on other sites

sorx ale nie bede czytal 36 wczesniejszych stron dlatego mam kilka szybkich pytanek bo jestem newbie w tej grze:

-jak rozwalac siatke, niektorzy to potrafia, ja umiem tylko strzelajac?

- wybieram medyka, ale nie moge swiezo zastrzelonego reanimowac-nie mam defibrylatora

- jest gdzies lista polskich serwerow bbc2 a jesli tak to jak w grze wpisac te ip

- dlaczego jesli mam mala range mam gorsze bronie? przeciez to niesprawiedliwe:E czy od pewnego poziomu(exp) wszyscy maja to samo?

- moze link do jakiegos faq albo szybkie porady od was?

Link to post
Share on other sites

ja narazie praktycznie nie moge grac sniperem czekam na tego GIGABYTE LASER GM-8000X, bo mam radiowo myche logitecha 3 letnia i nie bede sie rozpisywal jak sie nia celuje:D

dzieki za odpowiedzi!-tylko ze srodkowy przycisk myszy przelacza mi bronie :P

Link to post
Share on other sites

GIGABYTE LASER GM-8000X BARTEK JA CZEKAM NA TĄ MYCHĘ NON STOP SKĄD ją masz człowieku?? sory caps:/

 

a fajnie było :P właśnie Splinter Cella z kumplem przeszedłem on na oryginale ja na mniej oryginalnej wersji:) w coopie :) ostatnie zadanie wymiata:P

Link to post
Share on other sites
Gość kubajka

ja narazie praktycznie nie moge grac sniperem czekam na tego GIGABYTE LASER GM-8000X, bo mam radiowo myche logitecha 3 letnia i nie bede sie rozpisywal jak sie nia celuje:D

dzieki za odpowiedzi!-tylko ze srodkowy przycisk myszy przelacza mi bronie :P

O ile dobrze pamiętam z bety, to kółkiem się przełącza bronie, a żeby użyć noża, musisz je wcisnąć (kółko)

Link to post
Share on other sites

GIGABYTE LASER GM-8000X BARTEK JA CZEKAM NA TĄ MYCHĘ NON STOP SKĄD ją masz człowieku?? sory caps:/

 

a fajnie było ;) właśnie Splinter Cella z kumplem przeszedłem on na oryginale ja na mniej oryginalnej wersji:) w coopie ;) ostatnie zadanie wymiata:P

http://allegro.pl/item1009218831_nowosc ... gracz.html

powinienem we wt juz ja miec, bo w poniedzialek swieto...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...