Skocz do zawartości

Recommended Posts

jak już wpisałeś "nick" tam i pokazały Ci się twoje statystyki to zakładka signatures i tam Ci ładnie pisze "Click on a signature to get the code to display it." :wariat: i tam jak już sobie klikniesz pokaże Ci się kod na forum i chyba bezpośredni link do banerka.

 

Co do k/d gra jest wymagająca , ostatnio sporo grałem snajperem to mi się podniosło, i czolgiem jak kumpel gral ale na razie się wycofał z grania i nie mam ogarniętego człowieka sterującego i strzelającego z działa wiec czołgiem co raz rzadziej gram , choć pamiętam jak wysolowalem 3 czołgi jeden po drugim , tak nie chwaląc się , najlepsze było jak wjechałem pod typa tak ze on we mnie strzelać nie mógł a ja mu lądowałem w podwozie.

Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaa, po update muszę czekać na innych graczy 15s :o - może to i lepiej :D . Do tej pory loading mapy trwał 3s, po czym od razu robiłem rush na pierwszy checkpoint z C4 i niszczyłem cel :P

 

 

 

http://bfbc2.statsverse.com/sig/detail4/pc/Silent83PL.png

Link to post
Share on other sites

Catalyst 10.4a już dla wszystkich Radków HD od serii 2000, poprawiające długi czas wczytywania map:

 

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pa ... otfix.aspx

 

od siebie dodam, że to faktycznie działa, teraz mapy u mnie ładują się góra 5sek. :D

Wiem, wczytywanie samej mapy trwa u mnie nadal 3s, ale teraz muszę czekać aż minie 15s zanim rozpocznie się sama rozgrywka - wcześniej było tak, że jak miałeś szybszy komputer to zaczynałeś grać mimo iż byłeś sam na mapie :P

 

http://bfbc2.statsverse.com/sig/detail4/pc/Silent83PL.png

Link to post
Share on other sites

A ja ściągnąłem dziś stery do karty graficznej i skończyły się crashe , natomiast zauważyłem ze tracer strasznie szybko leci, namierzenie helika teraz to pikuś :P. Poza tym rozwaliło mnie jak usunęli bug przez którego można było zniszczyć pkt A na drugiej bazie mapy isla inocents , po prostu usunęli plotek xD , dla przypomnienia za domkiem w którym mieścił się cel A był drewniany płotek wystarczyło go haratnąć nożem i dom się zawalał.

Link to post
Share on other sites

A ja ściągnąłem dziś stery do karty graficznej i skończyły się crashe , natomiast zauważyłem ze tracer strasznie szybko leci, namierzenie helika teraz to pikuś :P. Poza tym rozwaliło mnie jak usunęli bug przez którego można było zniszczyć pkt A na drugiej bazie mapy isla inocents , po prostu usunęli plotek xD , dla przypomnienia za domkiem w którym mieścił się cel A był drewniany płotek wystarczyło go haratnąć nożem i dom się zawalał.

no bo wyszedł patch wczoraj...

Significantly increased the speed of the Tracer Dart projectile to make it more effective against airborne targets.

tracer to nie jedyna zmiana:

http://blogs.battlefield.ea.com/battlef ... anges.aspx

Link to post
Share on other sites

coś CI nie idzie Mich@el :D kd 0.66

No bo ja nie jestem debilem ze snajpą (ostatnio grałem na g4g.pl i połowa temu przeciwnika kampiła ze snajpą w krzakach) i staram sie rozbrajac i uzbrajac ladunki, a nie gram dla fragów :P
Link to post
Share on other sites

A ja ściągnąłem dziś stery do karty graficznej i skończyły się crashe , natomiast zauważyłem ze tracer strasznie szybko leci, namierzenie helika teraz to pikuś :P. Poza tym rozwaliło mnie jak usunęli bug przez którego można było zniszczyć pkt A na drugiej bazie mapy isla inocents , po prostu usunęli plotek xD , dla przypomnienia za domkiem w którym mieścił się cel A był drewniany płotek wystarczyło go haratnąć nożem i dom się zawalał.

no bo wyszedł patch wczoraj...

Significantly increased the speed of the Tracer Dart projectile to make it more effective against airborne targets.

tracer to nie jedyna zmiana:

http://blogs.battlefield.ea.com/battlef ... anges.aspx

wiem ze wyszedł patch.

@Mich@el : nie każdy snajper to debil osobiście się za takiego nie uważam :D, snajper debil to taki który stoi na wzgórzu i przez cala rundę ściągnie 4 max 7-9 typków i może 500pkt. Ja oprócz tego ze zabijam typa w ruchu czy stoi czy wystaje mu beret czy nie , znakuje [domyślnie q] i nie powiem kończę często z wynikiem 20-30 fragow i przynajmniej 2k pkt.

Link to post
Share on other sites

nie każdy snajper to debil osobiście się za takiego nie uważam :)

Ja właśnie nie kampię w krzachach jak ci debile, tylko jestem bardziej ofensywnym zwiadowcą :D

 

Często z M95 ściągam z bliska gostków z M60 i innymi, często nawet bez lunety :D:P 1 strzał zabija :)

 

Ostatnio w meczach wychodzę na zero (K/D), a poza tym często latałem heli jako pilot, więc fragów nie dostawałem :o

Link to post
Share on other sites

Wiesz co? żeby zarabiać fragi jako pilot to trzeba miedz ogarniętego gunnera , który poza tym ze będzie dobrze strzelał z działka pokładowego to jak zobaczy pojazd opancerzony to wystrzeli tracer'a żebyś go mógł ściągnąć [ przeważnie wystarczy ta rakietka ale jak nie to to dobijasz główna wyrzutnią rakiet.] Tylko niestety ale to nie cs czy cod tylko tu musi być dobra współpraca , najlepiej mieć jeszcze gunnera na jakimś voice chat bo co dwie pary oczu to nie jedna. no ale jeśli mówisz o Hindzie albo o blackhawk to już tylko liczyć na łaskawość snajperów i na własne umiejętności jako pilota. Krowę łatwo stracić , a hind jak dostanie z bazooki jak ma pełny armor to go jeszcze utrzymam w powietrzu.

Link to post
Share on other sites

Co do nowego patcha - granatnik i M2 CG mają teraz mniejszy zasięg obrażeń, więc będzie mniej n00bów :o

 

Niestety zwiększyli czas powrotu wiertary z przegrzania do pracy, więc naprawa czołgu od 10% trwa dłużej niż wcześniej :P

 

Jednak najbardziej martwi mnie to, że teraz główna wyrzutnia rakiet w apachu i mind'zie zadaje mniejsze obrażenia, przez co seria w gostka na ziemii nie zawsze kończy się zabiciem :D

Link to post
Share on other sites

po tym patchu tracer wrócił do moich łask, trafić helika z tracera teraz jest banalnie proste ,zdecydowanie za szybki jest ten tracer no ale cóż na to poradzić , oby następny patch poprawił to i owo w grze , poza tym Dice leci sobie ostro w kulki , kolejny map pack nie dodający map.

@Hookie hehe , spoko . taki żenujący żarcik prowadzącego to był :D każdy gra jak umie ,wiadomo ze na początku kiepsko idzie , ja tez startowałem z ujemnym kd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...