Skocz do zawartości

Recommended Posts

no to raczej dobrze bo jest z kim grac , ale ja max 5 minut odświeżam ulubione zęby się dostać na serwer wiec ogólnie nie jest źle.Ogarnołem dziś m60 dla medyka ta bron miażdży . Można to sobie porównać do rambo :P stoisz w miejscu i napinasz z tego a ludzie tylko padają jak muchy, powoli staje sie noob weaponem ala shotguny akimbo

Link to post
Share on other sites

Siemka

 

Pytanie:

1)jak usuwać z danego konta do BFBC2 poszczególne profile?

2)czy po wbiciu keya w dane konto integruje się z nim na stałe (tak jak steam), czy też można założyć nowe konto na użytym wcześniej keyu?

3)możecie podać namiary na jakieś PL serwery o niskim pingu: ping < 100

Link to post
Share on other sites

VegoSSJ3 w sprawie serwerów to od razu odpowiem żeby potem nie było - nie ma w grze serwerów z pingiem poniżej 100 na oficjalnym forum potwierdzono zasadę że ping serwera jest zaniżany w przeglądarce!!

Dzięki za odzew

- ping < 100 przyzwyczajenie z innego fpsa

na BFBC2 ping jak zauważyłem dobija do 250+

gram szturmowiec/snajper - dla snajpy moim zdaniem to zdecydowanie za dużo

 

to może inaczej dobry pl serwer?

Link to post
Share on other sites

Przedwczoraj skończyłem singla, i oprócz nierównego poziomu przerywników i dialogów (raz potrafią rozbawić, raz zażenować) gra bardzo mi się podobała a ostatnia misja i wyskok ze spadającego ANa jest klasą sama dla siebie. Ino niektóre elementy grafiki wyglądają jakoś dziwnie, np. broń, która sprawia wrażenie, jakby nie była metalowa. Oprócz tego grafika, a zwłaszcza las z promieniami słońca przebijającymi przez korony drzew wygląda piknie.

Zauważyłem też dziwną rzecz: w grze prawy głośnik gra wyraźnie ciszej niż lewy, w menu jest ok. i w innych grach też. Ktoś zetknął się z podobnym problemem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...