Skocz do zawartości

Recommended Posts

tryb hardcore jest wymagający , i to bardzo, giniesz od jednego strzału , normal to już inna bajka nieco łatwiej. Przeniosłem sie z codmw2 na bf'a i nie żałuje mega wypaśna rozgrywka momentami czuję jakbym był w jakimś filmie wojennym.

Link to post
Share on other sites

No grałem w Betę i wiem o tym, ale rozmowy w trakcie meczy to już chyba właśnie na steamie najprędzej :co:

 

No i jakoś się będzie trza umawiać, bo z tego co wiem, to BC2 bardziej TP jest :)

Link to post
Share on other sites

Eklerek napisał(a):

Dalej są problemy z serwerami ?

 

 

A co Ty myślisz że się samo naprawi ?

 

Za niedługo pewnie wydadzą patch'a i będzie wszystko cacy

Przecież była aktualizacja dostępna od 00.01 16.02.2010.

Nie ma większych problemów

Link to post
Share on other sites

Ja u kolegi grałem i jeszcze są problemy. Może nie zainstalował tej aktualizacji.

 

A co do gierki to zajebi :co: jest :D

Jak będę miał lepszego neta to chyba sobie ją kupie, bo teraz to ciężko grać w sieci z netem 512 i do tego radiówką :D

Link to post
Share on other sites

Ja u kolegi grałem i jeszcze są problemy. Może nie zainstalował tej aktualizacji.

 

A co do gierki to zajebi :co: jest :D

Jak będę miał lepszego neta to chyba sobie ją kupie, bo teraz to ciężko grać w sieci z netem 512 i do tego radiówką :D

512 wystarczy do płynnej gry a problemy są nadal

Link to post
Share on other sites

a ja mam straszne lagi po tej aktualizacji, niby niski ping a jak wchodze do gry to pełno biegajacych w miejscu i chodzących skokowo pojazdów. Wcześniej były problemy z PB i łączeniem z EA ale nigdy nie miałem lagów! Próbowem na róznych serwerach i jest podobnie, dziękuję za taką aktualizację. 1mb mam net.

Link to post
Share on other sites

podziwiam Was , że możecie w to grać ... ta gra to żenada ... stoje od kolesia 5m ... w krzakach ... snajperka w łapie ... wale mu headshota ... krew sie leje ... on nie pada ... tylko ucieka ... looool ... to ma być gra ? to ma być konkurent dla MW2 ?

NIGDY!!!

MW 2 i Tryb HARDCORE wymiata!!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...