Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zarzucałem chamstwo :) poza tym w dalszej części posta jest normalna odpowiedź :)

Niestety nie mogę Ci tego w 100% udowodnić, albowiem zieloni już chyba wycięli w pień, ale pisałeś, coś w stylu, że używam ironii w co drugim poście i że przez to zrażam do siebie innych użytkowników :)
Link to post
Share on other sites

ja już mam ponad 30h zrobione na multi , 18 lvl przed chwila zaliczyłem , gram tylko na serverach z trybem hardcore. Jestem naprawdę zadowolony z gierki ,może trochę sporo błędów itp ale nabrałem dystansu do EA i tego co robią po tym jak grałem dość długo w bf2 , który dla wtajemniczonych był jednym wielkim bugiem ale gdy już się człowiek uporał z instalacja gry i samych patchy to można było grac godzinami. Wracając codmw2 ląduje na honorowym miejscu na półce , gdzie trzymam gry które warte były wydanych na nie pieniędzy, natomiast płytę z BF BC2 jest stałym już gościem w moim napędzie Dvd

Link to post
Share on other sites

Jedno i drugie :D

 

Modern Warfare 2 ma kozacką SP z fabułą na poziomie superprodukcji wojennych z Hollywood i niezły MP.

 

Bad Company 2 ma fabułę w sporej mierze wzorowaną na MW2, w której dodano możliwość demolki otoczenia i zabawne dialogi (aczkolwiek, nie jest ona wysokich lotów i MW2 pod tym względem miażdży BC2) i oczywiście prześwietny MP (esencja tej gry), który po prostu zamiata wszystko co do tej pory było :->

Link to post
Share on other sites

Jeśli kierujesz się tylko i wyłącznie MP... Cóż, ja mam obie gry, więc problemu nie mam, aczkolwiek... trudny wybór bo lubię obie gry, ale ostatecznie wybrałbym Bad Company 2 za różnorodność :D

Link to post
Share on other sites

A mógłbyś nakręcić filmiki z BC2 wszystkich klas i ogólnie jak się gra, bo te filmiki na yt są, ale jest ich mało, a jak są to takie sztuczne i hmm... po prostu nudne. W Battelfield'zie także zdobywa się poziomy i za jakiś tam osiągnięty odblokowuje się kolejne bronie ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...