Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzisiaj "miałem przyjemność" zagrać w końcu na polskim serwerze BF4.

Do tej pory grałem na niemieckich, ruskich i włoskich a nawet angielskich serwerach i jakoś dziwnie cisza i spokój, byle do przodu.

To czego jednak doświadczyłem na polskim serwerze to jest po prostu dramat i karnawał chamstwa.

Mniejsza już o nazwę - 64 osoby typowe mapy i zasady. Cokolwiek bym zrobił - źle i bluzgi. Gracz zabija gracza - wiwaty i okrzyki byle kogoś wkurzyć - gdy jest na odwrót i "cudny gracz" ginie - to już musiał być fuks, zabił go kamper albo cham i prostak bo coś tam.....najlepsze jeśli zabity się zemści na swoim oprawcy - tutaj to normalnie teksty bajecznie złośliwe.

Zagrałem chyba 4-5 rund i w każdej były bluzgi. Mimo że admin ostrzega to jednak sam udział w takiej grze był dla mnie niesamowitym rozczarowaniem.

Największe jednak było moje zdziwienie, gdy grałem pojazdem typu Tunguska. Lubię ten pojazd AA, bo mam go już wymaksowanego i mam już wprawę ze zwalczaniem wszystkiego co lata. Tutaj ilość bluzgów w moją stronę była po prostu masakryczna. Po zakończeniu jednej z rund mój wynik 20-2 i pierwsze miejsce w teamie.

Jak się okazało jednak z opinii - team przeciwny - kamper i nie daje im polatać (oczywiście wszelkie bluzgi pominąłem a zostawiłem przesłanie), natomiast mój team - nie daje im pograć tunguską, jestem kamper i nie pomagam...........

Nie wiem dlaczego, ale skala chamstwa jest niesamowita.

A może po prostu trafiłem na zły serwer ?

Ehhh.......

Link to post
Share on other sites

Szczerze? Często grywam w BF3 na niemieckich i polskich, ale takich jaj raczej nie ma, czasami ktoś po angielsku napisze jakieś "fu*k" lub inne tego typu rzeczy, ale wyzywanie się... rzadko to widzę, co mnie cieszy. Może mam farta :wariat: Ktoś jeszcze napisze coś w stylu "noob with M16", ale to nie jest raczej jakimś szczytem chamstwa;D Nawet się dziwiłem, że na tych polskich jest taki spokój;)

Link to post
Share on other sites

Na czat zwracam tylko uwagę jak admin coś ogłasza albo jak zginę i czeka się kilka sekund na respa - to wystarcza.

Jak do tej pory wkurzało mnie tylko jedno - ludzie biorący się do latania śmigłowcami transportowymi, którzy nie mają pojęcia o lataniu lub ludzie używający pojazdu typu AA do pojechania sobie do centrum miasta i postrzelania do piechociarzy i czołgów.

Dla przykładu jak na razie mój mistrzu latania - facet wsiadł za stery śmiglaka. Ja wsiadłem na strzelca, kolejny gościu na drugiego strzelca, jeszcze ktoś jako transportowany. Nasz mistrzu latania wzniósł się bardzo wysoko, zaczął lecieć dość spokojnie do przodu cały czas obniżając lot. Wypatrzył czołg przeciwnika i zrobił kamikaze wyskakując ciut wcześniej. Nie muszę chyba pisać co się stało z ludźmi na pokładzie.......

Link to post
Share on other sites

Jakiś pacz jest 260mb.

BTW. W jaki sposób ograniczacie klatki do wartości odświeżania monitora (jeśli w ogóle to robicie)? Ja ustawiając Vsync i grając na High FPS strasznie skacze, tak 54-66. Znowu gdy ustawię w user.cfg za pomocą komendy jest stałe 60fps, ale drop do mniejszej wartości jest dużo bardziej widoczny niż przy użyciu Vsync.

Link to post
Share on other sites

 

 

Dynamic Framerate Control

 

 

 

dynamic Frame rate Control feature or DFC allows for real time control of maximum rendered frames displayed per second. DFC is aimed at providing smoother gameplay by limiting the maximum displayed frames per second for games whose frame latency vary too much, for example, if a game is keeping frame rate between 50 and 80 FPS, you can set a limit of 45 FPS and enjoy a smoother experience thanks to more stable frame latency. Even if the game is capable to deliver 60 FPS, DFC set to 60 FPS as target can also help by smoothing the frame latency, try titles like Assassin’s Creed Brotherhood or The Elder Scrolls V: Skyrim, the stuttering seem on those games with plain V-sync is removed by using DFC + V-sync on. - See more at: http://www.radeonpro.info/features/dynamic-frame-rate-control/#sthash.QTDlQfEC.dpuf
Link to post
Share on other sites

Lista zmian aktualizacji z 13 stycznia:

  • Poprawki zwiększające stabilność gry,
  • Naprawiono błąd z wyciekiem pamięci, który nie opróżniał pamięci operacyjnej po zmianie mapy, co mogło doprowadzić do przepełnienia się pamięci operacyjnej po dłuższej grze,
  • Naprawiono błąd, który zapętlał dźwięk na ustawieniach wysokich i ultra,
  • Dodano ostrzeżenie o używaniu starej wersji sterowników dla kart AMD,
  • Naprawiono błąd zgłoszony przez Was, który wyświetla krew przed trafieniem przeciwnika i wyświetleniem wskaźnikiem trafienia,
  • Naprawiono błąd, który nie aktualizował rangi graczy na tablicy wyników,
  • Poprawka dla graczy z Azji, którzy nie mogli uruchomić gry na Windowsie 8.1,
  • Znormalizowano współczynniki napraw dla wszystkich pojazdów,
  • Naprawiono problem z kartą zabójcy, który błędnie wyświetlał 100 % zdrowa naszego zabójcy, nawet gdy zadaliśmy mu obrażenia,
  • Poprawka do markerów oznaczających naszych kolegów z zespołu, które nie wyświetlały się zawsze, przez co gracze strzelali do swoich,
  • Naprawiono błąd, gdzie skrzynka z amunicją blokowała kamerę kierowcy w czołgu,
  • Zwiększono obrażenia o 25% działka 20mm dla myśliwców stealth,
  • Odrzutowce stealth są nieco bardziej zbalansowane. F35 i J-20 są bardziej zwrotne, Su-50 jest teraz mniej zwrotny,
  • Odrzutowce szturmowe są bardziej zbalansowane, wszystkie są teraz mniej zwrotne,
  • Naprawiono błąd ze zmianą broni, gdy gracz przemieszczał się kucając,
  • Naprawiono błąd z przerywającym dźwiękiem w trakcie jazdy BWP,
  • Naprawiono błąd, gdzie gracze odradzali się pod mapą na mapie Zapora na Mekongu,
  • Naprawiono migotanie mapy i mini mapy na mapach Wroga transmisja i Operacja blokada.

 

 

 

  • Naprawiono problem z kartą zabójcy, który błędnie wyświetlał 100 % zdrowa naszego zabójcy, nawet gdy zadaliśmy mu obrażenia,
  • Poprawka do markerów oznaczających naszych kolegów z zespołu, które nie wyświetlały się zawsze, przez co gracze strzelali do swoich,

Te dwa u mnie nadal zostały.

 

EDYTA:

No i doszedł kolejny. Błąd DX:

http://abload.de/thumb/beztytuur1rn9.png

Link to post
Share on other sites

Ja jak dotąd nigdy. Na początku były crashe gry, później sterownik mówił dość, wszystko było ok po tych dwóch dużych łatkach aż do wczoraj.

 

Może przygotowują się już pod Mantle. Wtedy będzie przymusowa wymiana kart na ejemdi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...