Skocz do zawartości

Recommended Posts

HOOKIE

 

Lepiej znajdz sobie dziewczyne, albo chociaz wyjdz na świeże powietrze. BO PO ILOSCI TWOICH POSTOW to chyba siedzisz caly dzien przed MONITOREM.

 

i co k...a jest zaglosuj na mnie ??? TANIEC Z GWIAZDAMI ?? ;)

 

GET LIFE

Link to post
Share on other sites

HOOKIE

 

Lepiej znajdz sobie dziewczyne, albo chociaz wyjdz na świeże powietrze. BO PO ILOSCI TWOICH POSTOW to chyba siedzisz caly dzien przed MONITOREM.

 

i co k...a jest zaglosuj na mnie ??? TANIEC Z GWIAZDAMI ?? ;)

 

GET LIFE

:)

Najbardziej zabawny i jeden z najbardziej nieadekwatnych co do sytuacji faktycznej post pod moim adresem, jaki kiedykolwiek udało mi się przeczytać :P

 

@Grzesiek1010

Wrzuta prosta jak dębowe krzesło - taka jak i jej autor :D

Link to post
Share on other sites

To jak ktoś może to niech wrzuci swój filmik z multi. Bo nie wiem czy kupić BC2 czy ACII, a może MW2 ;) bo jak wyszło to nie miałem kasy a potem to jakoś się obeszło :)

Nie wywalaj w błoto pieniędzy dla gry która jest nastawiona na zabawę dla jednego gracza AC2 to zmarnowane pieniądze. MW2 masz na długie miesiące, lata.

 

Ruszyć dupska i kupić swoim kobietą kwiaty !!!

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich kiedys pisaliscie ze macie problem : failed to connect to EA....

minelo troche czasu od tego, a ja pare dni temu sciagnalem bete BFBC2 i mam wlasnie taki blad wie ktos dlaczego ? prosze o pomoc ;)

Ogarnij się i sprawdz do kiedy była aktywna BETA.

A nie wszystko podane na TACY.

Link to post
Share on other sites

ale lol ja se kupie orginal bez jakis key dzis lub jutro :-> po polsku bedzie wymiatac a przez single player jescze lepsze ale wymagnia ma spore karta Nvida GeForce GTX 260

Mnie tam akurat polski wkurza (w multi), skończe singla i reisntalacja na wersję angielską.

Jakim cudem niektórzy wbili już 32lv - czyżby nie wszytkie beta konta zostały zresetowane, czy ktoś gra od premiery 24/7.

Link to post
Share on other sites

No dobra, no to teraz pytanie: Czy MW2 czy BFcia :) Bo w sumie AC pożyczę od kolegi jak przejdzie już ;)

A filmiki na internecie oglądałem ale mało było takich sensownych z multi. I prośba wciąż jest aktualna.

Link to post
Share on other sites

MW2 jest nastawione bardziej na walki "w mieście" (mowa o MP) - jest dużo lokacji w budynkach, chyba tylko dwie takie z otwartą przestrzenią ;)

 

W BF2 są heli i inne, ale za to w MW2 też są jako nagrody serii ofiar :P

 

Ogólnie dla mnie BF2 było ok, ale po MW2 mam troszkę większe wymagania co do innych gier :)

Link to post
Share on other sites

CO sądzicie o SQUAD DEATMATCH ??

Gralem kilkukrotnie i nic tylko Sniperzy na Obrzezach Map.

 

Wydaje sie ze brakuje CELU(nie liczac Pojazdu).

 

Póki co Najlepszy RUSH i SQUAD RUSH, CONQUEST jak w BF2 wszyscy ganiają od Punktu do Punktu zamiast zdobyc i bronic(zwlaszcza przy 32 graczach)

Link to post
Share on other sites

 

Mnie tam akurat polski wkurza (w multi), skończe singla i reisntalacja na wersję angielską.

- opcje -> ustawienia -> i tu masz 2 opcje: "głosy wrogów" i "język głosów" - ustaw na "oryginalne" i po sprawie

 

Widowcznie to przeoczyłem - sprawdzę jak wrócę z pracy, dzięki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...