Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wczoraj spędziłem wieczór przy BBC2 grając w multi, dziś znów sobie po pykałem/ po pykam. W multi już nic mi nie przeszkadza :roll: Czasami podziwiam otoczenie zamiast kampić ^^ Jedna rzecz, która przeszkadza to serwery czasem zrywają, ale pytałem się chłopaków w pracy oni też tak mają... Gierka koziro :/

Link to post
Share on other sites

Wczoraj dostałem nowy pc, więc niezwłocznie postanowiłem zainstalować Bad Company ;D. Wrażenie niesamowite, 32 cale plus wysokie detale tak przyciągają ,że można zapomnieć o świecie. I nie przeszkadzają nawet dialogi. Ogólnie wielki +.

Link to post
Share on other sites

Siemka

- zakupiłem dzisiaj fula - zauważyliście może wzrost wydajności w stosunku do bety?

- beta - 1280x1024, detale low - powyżej 40fps

- pełna - 1680x1050, detale low - minimum 35 fps - jak dotąd

core i5 750 + nadal geforce 9600GT 512MB

 

- 2 widzę że nadal występuje problem z serwerami, nie wykrywa mi na liście - jedynie coś ala szybka gra połączyła mnie z serwerem

 

i jeszcze jedno - jakby kogoś to interesowało - media markt czeladź - widziałem 1 sztukę z serii "edycja specjalna" w cenie 130pln, normalna 120pln

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Tak - w porównaniu do bety przyrost jest duży

Beta - 1440x900, All Low,i jakoś dało się grać

Full - 1680x1050 (właściwie to nie wiem dlaczego nie 1920x1080 ;P) i detale średnie/wysokie

 

A i co do ceny z MM - normalne ceny jak np. preorder w gram.pl czy gdziekolwiek - 120zł za zwykłą i 130zł za rozszerzoną

Link to post
Share on other sites

@Nalovp

Musisz ręcznie usunąć PB z BF'a

Czyli wchodzisz do "C:\Program Files\Steam\steamapps\common\" i do folderu z BC2

I usuwasz cały folder "pb"

Potem odpalasz PBSetup i sprawdzasz aktualizację i jak pobierze i dalej nie będzie działać to uruchom ponownie PC i będzie hulać :D

Link to post
Share on other sites

W piątek ok 23 były problemy z serwerami, nic mi nie łączyło

wczoraj to samo. Dziś parę razy nie mogłem się połączyć. Raz mnie tak wywaliło że gra się wyłączyła, po wejściu znów do gry i spr. statystyk okazało się że nie mam nieśmiertelników ( po paru próbach wszystko było ok). Teraz znów próbuję się połączyć z serwerami niektórymi to wyskakuje info. że zerwano połączenie że mam sprawdzić połączenie itp. Chyba BBC jakoś się nie wyrabia. :D

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie warto ;)

- w fpsy grywam od x lat, głównie singlepayer

wyjątki:

- multi cs 1,5-1,6 w przeszłości (staż 4 lata), quake3

- jeżeli chodzi o multi byle czym się nie zadawalam

- bf bc2 zakupiłem wyłącznie na multi i jestem zadowolony z tej że produkcji

-> obecnie występuje sporo problemów z grą (głównie problem z serwerami) jednak z pewnością w niedalekiej przyszłości się to zmieni

-> lata "dziecięce" produkcji

-> grając w "1-osobowej drużynie" można pomyśleć "totalny chaos" -> dobrze by było zebrać jakąś konkretną ekipę do grania -> team z prawdziwego zdarzenia

 

-> obecnie grywam w 1680x1050, detale low, jednak mi to nie przeszkadza (dla mnie liczy się zawsze głównie grywalność, grafika plan 2)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...