Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

 

 

ty tak serio czy tylko trolujesz?

sorry jak na MOIM SPRZĘCIE GRA JEST NIEGRYWALNA to co to ma być ?, sorry ale nie po to mam I7 + dwie grafy by teraz móc się obejść smakiem ..., skoro ma mieć obsługę Mantle to czemu jej jeszcze nie ma ?

BO TA GRA TO JEDNA WIELKA BETA z Singlem ... 

Link to post
Share on other sites

Z drugiej strony go rozumiem bo mając do dyspozycji taki sprzęt, ta gra powinna latać ;) Jak widać to nie jest problem z ilością wyświetlanych klatek :] Osobiście cieszę się, że nie zakupiłem przedwcześnie BF 4 tym bardziej, że posiadam póki co radosława 7850 ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

radosława 7850

 

Na ustawieniach średnich 7850 daje sobie świetnie rade (choć gra wygląda jak wygląda) 

 

 

 

2013-11-17 00:20:27 - bf4 Frames: 65595 - Time: 621219ms - Avg: 105.591 - Min: 80 - Max: 153

 

 Operation Locker 16 players

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Grałem w Bete to na tym radku ultra startowało i to dość dobrze (wykręcony do @1200@1450). BF3 działa super i nie ma potrzeby wykręcania karty do takich wartości. Tak czy inaczej zastanawiam się nad R9 290 oczywiście z autorskim chłodzeniem, które kiedyś tam się pojawi :) Choć nie wiem czy nie lepiej byłoby wyłożyć na 780 ale tutaj trzeba będzie dopłacić minimum 250- 300 pln :) Aż tak dużej różnicy w wydajności między 290, a 780 generalnie nie zauważyłem (nie mówię o głośności chłodzenia i temperaturach bo referenty nowych radków to silniki od boeing'ów)

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
ile ty masz lat że masz hajs na taki komputer?

 

a to już od wieku zależy ?, nie wiem ale sądzę że hajs czy inne tego typu tematy, są to tylko i wyłącznie własne prywatne sprawy, którymi to się na ogół nie dzieli ;), nie wiem jak tam w twoich kręgach 

 

zresztą ja bym się pytał tych co mają po cztery karty i jeszcze procka za 4k ;), a nie taki średniak jak mój ;)

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Jonathan wydaje mi sie że problem tkwi w niedopracowanym profilu crossfire w sterownikach, znajomy miał dokładnie coś podobnego w SLI z 670, gra działała lepiej na jednaj karcie niż na dwóch. Obniż resolution scale aż wyjdą nowe sterowniki.

 

 

Edit: Was też dzisiaj cały czasy wywala z gry do pulpitu nie podając powodu?

Edytowane przez boroski
Link to post
Share on other sites

Raczej nie, chyba że masz okazje kupić za +-90zł. Narazie i tak nie ma dodatków, a jak kupisz później to i tak dostaniesz wszystko tyle że mniej zapłacisz.

Kolega pyta o BFa 3. 

 

 

Tak, warto :D  Ja dałem 100 zł za pudełkową premium + podstawka i nie żałuję. Jak dla mnie wydawanie 350 zł na BFa 4 podst + premium póki co mija się z celem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...