Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja słyszałem różne opinie znajomi w sumie polecają. Może jak naprawią te wszystkie bugi to wtedy będzie to godny polecenia FPS.

Na chwile obecną każdy ma jakieś problemy w 4, a jak to jest z wind 8 czy na nim bat 4 o wiele lepiej chodzi?

 

W sumie zastanawiałem się nad 8 ale czy to ma sens praktycznie do samego bat?

Może w końcu poprawią optymalizacje na win7.

Link to post
Share on other sites

Ja pod BF3 kupiwałem CPU i GPU. Tylko pod BF3. Były irytujące momenty............... jak wszedł jakiś pacz że czołgi to były wytrzymałe jak tektura.............. Ogólnie tęsknię za czasmi UNREAL TOURNAMENT oraz QUAKE 3 ARENA............... ostatnio pooglądałem sobie filmiki z starych gier na amigę, 3dfx voodoo1.................. te czasy już nigdy nie wrócą. W grach panuje totalna komercja i to już się nie zmieni.A z battlefielda zrobili z symulacji wojny multiplayerowej - gierkę która ma się tyle do rzeczywistości co nic.............z bohaterami rodem z kreskówek. Kiedyś w 800x600 się łupało na rivach tnt, może geforce 256 i innych ........... jakoś BF4 tego czaru nie ma.

Edytowane przez walazz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Musieliby całą infrastrukturę serwerową zrobić od podstaw. Aktualnie to jest zrobione "hajs się musi zgadzać" więc pchają za dużo serwerów na maszynach, częstotliwość aktualizacji serwera jest żałośnie niska, i na dodatek zamiast próbować go chociaż trochę odciążyć, postanowili by WSZYSTKIE pierdoły jak fizyka, było przeliczane przez serwer. Jest to nawet logiczne uzasadnione i dało by radę, ale nie dzisiaj, to by wymagało ogromnego nadmiaru mocy obliczeniowej maszyny i dużo szybszych łącz.

Link to post
Share on other sites

Ja słyszałem różne opinie znajomi w sumie polecają. Może jak naprawią te wszystkie bugi to wtedy będzie to godny polecenia FPS.

Na chwile obecną każdy ma jakieś problemy w 4, a jak to jest z wind 8 czy na nim bat 4 o wiele lepiej chodzi?

 

W sumie zastanawiałem się nad 8 ale czy to ma sens praktycznie do samego bat?

Może w końcu poprawią optymalizacje na win7.

Hej

Przeczytałem że pod win 8,1 jest lepiej zainstalowałem i rzeczywiście mogę to potwierdzić średnia klatek skoczyła o 10-15 fps.

Błędów graficznych typu migotanie lub niedoczytanie tekstur nie zauważyłem, lagów na serwerze też nie mam albo ich nie widzę, neta posiadam z UPC 120Download i 10Upload.

Minimalna ilość klatek to 35 full HD, ustawienia ultra, screen resolution 125%, przy 64 graczach.

Komunikat o tym że program zostanie zamknięty pokazuje mi się czasami jak sam wyłączę grę multi, nigdy podczas samej gry , dwa razy zdarzyło mi  się to w singlu przez całą kampanię.

Jedyny duży problem jaki mam i przez którego nie gram to zanikający dźwięk.

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...