Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://uk.ign.com/wikis/battlefield-4/Dog_Tags Tu macie wszystkie Nieśmiertelniki (niektóre z nich można zdobyć jedynie po przez ponowne przejście danej misji) + bronie (nie wiem czy będą dostępne w trybie MP).

Przeszedłem Kampanie na poziomie wysokim (Bez różnicy czy to niski/średni/wysoki, trudność gry pozostaje na takim samym poziomie) i szczerze mowiac myslalem ze bedzie to mocniej dopracowane. AI Jest na tyle głupie, ślepe ze nie potrafi celnie strzelać z odległości 2m. Co gorsza przebiegając koło takiego zawodnika pozostajemy nadal w ukryciu. Ostatnie dwie misje przeszedłem grając jedynie snajperka, nawet jeśli to były pomieszczenia zamknięte. Kampania bez jakiegoś szału od razu widać że pozostawili sobie otwartą furtkę na jej rozbudowę, i myślę że kolejne dodatki będą ją powoli rozwijać. Ocena SP 2/6... niestety.

Edytowane przez Cryptone
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

już to widzę jak wszyscy po 40 zł składają ... zresztą na rok nawet nie warto, gdyby była np. powtórka z pustkami jak w bf3 xD, to ja dziękuje :P, wolę 48 slotów na np. mc i co miesiąc zbiórki organizować 

Link to post
Share on other sites

Zdarza się, u mnie raz na 5/6 potyczek. Zresztą na battlelogu pisze: "We have identified an issue where the game server will crash and disconnect players. We have a fix in progress. We are rolling out a PC fix for the join queue. "

Edytowane przez boroski
Link to post
Share on other sites

Zawsze mam tak ze gram jedną, obojętnie jaką mapę, całą od początku do końca, potem zaczyna się druga mapa i w połowie rozrywki freez. Pomaga tylko zabicie procesu. Taka sytuacja powtarza się bez przerwy. Chyba trzeba jeszcze narazie zostać przy 3ce :-

 

SGS II

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...