Skocz do zawartości

Szukam Sklep komputerowy [kloc + monitor na raty]


Recommended Posts

JEŚLI ZŁY DZIAŁ PROSZĘ PRZENIEŚĆ

 

To tak, widzę że mój temat nie ma sensu gdyż dla nikogo się nie chce szukać czegoś takiego i dobierać komponenty w 1 sklepie a szczególnie na raty...

Tak więc piszę temat tu tylko nie wiem czy w dobrym dziale jak nie proszę przenieść.

Chciałbym wybrać sklep w którym kupiłbym całego kloca + monitor na raty, z składaniem i wysyłką gratis.

Wysyłka do Suwałk, nie wiem czy to ważna informacja, jest u mnie sklep Eltechbiur komputerowy, lecz z małą ilością komponentów, a chciałbym aby tam był duży wybór, i lepiej dla mnie byłoby napisać temat, czy taki zestaw może być w tym sklepie czy zmienić ale w tym samym sklepie niż nikt by nie odpisał.

Oczywiście, nie chcę MoreleNet, ponieważ chciałbym jakby był produkt na gwarancji to z niej skorzystać a nie se nerwy tłuc. Komputer z monitorem miałby być do ceny 2500zł oczywiście na dogodne raty,

 

 

Tak więc w skrócie:

 

- Szukam sklepu komputerowego z dużym wyborem komponentów,  gdzie złożyłbym klocka i monitora do 2500zł na RATY, gdzie wysyłka + montaż będę miał gratis.

 

 

UWAGA: Chciałbym mieć złożonego kompa za 1/2 dzień więc proszę o wyrozumiałość oczywiście nagradzam plusami. za poszukanie...

 

 

No chyba że morele nie robi w bambuka więc może od nich zamówie?

Edytowane przez mastachh
Link to post
Share on other sites

Ja polecam morele.net. Niskie ceny i osobiście nie miałem nigdy problemów.

Nie zgodzę się co do niskich cen. Wczoraj zamawiałem zasilacz - XFX Core 450W na morelach ok 190zł + 20zł przesyłka. W saturionie dałem niecałe 200zł z przesyłką kurierem (19,90zł). Zatem dyszka do przodu i tak grosz do grosza..

Jednakże nie można im nic zarzucić.

Opinie tutaj: http://forum.benchmark.pl/topic/3537-sklepy-internetowe-opinie/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...