Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Od pewnego czasu mam problem z przegladaniem stron na allegro,dokładnie:

 

czy prawidłowo działa u was przeglądanie stron?chodzi mi o powrót do ostatnio oglądanej na stronie oferty, a raczej brak powrotu...stronę trzeba znów ogladać od samego początku, bo wraca na górę.Może ktoś znalazł na to sposób.Byłbym wdzięczny za pomoc bo korzystanie w takiej sytuacji z serwisu dobija człowieka,szukając za każdym razem oferty na której skończyłem przeglądanie.

Link to post
Share on other sites

Ponowna instalacja nie pomogła,powodem jest ostatnia aktualizacja firefoxa,zainstalowałem 18.02 i jest dobrze.

 

 

edit

 

było dobrze na chwilę zaś to samo :roll:

 

okazało się że pobiera sobie aktualizacje sam do 19.02 i ten sam problem.Można wyłączyć to gdzieś w opcjach by nie pobierał ?

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Problem zgłaszałem już do allegro, bo faktycznie pojawił się od wersji 19. Na IE10 działa ok. Z allegro odpisali że aktualnie pracują nad dopracowaniem interfejsu i prosili o cierpliwość. A aktualizacje wyłączasz w opcjach - zakładka Zaawansowane - aktualizacje.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Samo allegro działa, bo właśnie kupiłem przedmiot, ale są problemy na nowych wersjach Mozilli z powracaniem do listy przedmiotów.

Czekamy na odpowiedź serwisu, bo z pewnością konieczne są poprawki w kodzie, ale jak dotąd od lutego nie ruszło nic. Jedynie co chwila pojawiają się problemy z zalogowaniem (jak wczoraj czy we wtorek) i problemy z optymalnym działaniem w pewnych momentach.

Link to post
Share on other sites

Mi obecnie allegro nie działa, na proxy śmiga bez problemu, może jakaś wina UPC (bo od nich mam internet).

 

@edit

@up

Ciekawe, bo ani u mnie na komputerze ani na telefonie podłączonymi pod tą samą sieć allegro z domeny nie śmiga.

Edytowane przez Adikson
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...