Skocz do zawartości

Gry na przeglądarke


Recommended Posts

Nie znalazłem nigdzie żadnej kategorii pasującej do tego więc pisze tutaj :) mysle nad stworzeniem jakiejs gry przegladarkowej na wzor www.galacticwars.pl czyli takiej ktora bedzie osadzona w kosmosie :)

i chcialem zapytac czy lubicie tego typu gierki ? :)

czy moze inny typ ?

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście nie przepadam nad grami o kosmosie :) Wydaje mi się, że Twój pomysł może nie wypalić, albo wypali tylko, że nie będziesz wystarczająco zadowolony. Zbyt dużo gier jest już tego typu.

Lepiej pomyśl nad czymś innym.

Sam mam w planach wziąć się za pisanie gry przeglądarkowej w połowie wakacji, ale co z tego będzie to póki co sam nie wiem, ale warto spróbować.

Ja nad swoją grą myślałem przez kilka tygodni i to co mi wpadło do głowy zapisywałem na kartce, Tobie polecam to samo.

Mam nadzieję, że będziesz bazował na autorskim silniku,a nie ściągniętym z internetu, jeżeli wybierzesz tą drugą opcję to możesz od razu sobie odpuścić, gdyż gra z pewnością będzie niewypałem.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

mysle nad stworzeniem jakiejs gry przegladarkowej na wzor

 

To ja się nie mogę doczekać pierwszych efektów Twojej pracy.

 

Czy lubię? - nie, ale interesuje mnie dev gier po całości (i dev ogólnie), demoscena i wszelkie przejawy kreatywności u innych.

 

 

 

//przeniesiemy do odpowiedniego działu ;) a jak się będzie rozwijał ciekawiej - jeszcze do lepszego :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...