Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukiwałem słuchawek do 100zł, większość poleciła mi Superluxy HD681 lub Maxell Retro DJ, ze wskazaniem na Superluxy. Do tego Zalman Mic-1. Dalej są to najlepsze sprzęty? A co do superluxów, to czy jest tylko model z tymi czerwonymi wstawkami? Bo szczerze mówiąc nie są zbyt ładne

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobrze ci doradzono.  Jak naciagniesz takie brzydale na uszy to po chwili zapomnisz o ich wyglądzie a jak już je  będziesz mieć dłuższy czas -stwierdzisz że nie ważne jak wyglądają a ważne jak grają -w stosunku do ceny grają fantastycznie:)

O drugich wymienionych słuchawkach też słyszy się same superlatywy. 

Superluxy mają mieć nowe wydanie z nowoczesnym wyglądem,poszukaj sobie,ale cena chyba też będzie Rev2 ;)

Edytowane przez kosq83
Link to post
Share on other sites

A te Maxell Retro DJ?

 

W ogóle to jak jest z tymi superluxami, np. będzie słychać dźwięki z nich w mikrofonie? Bo miałem tak w starych słuchawkach, że rozmawiając z kimś na skype, słuchałem muzyki a odbiorca to słyszał. Nie chodzi tu o mix stereo. Głośność była średnia :)



A wersja 681R byłaby ok?

Link to post
Share on other sites

a do czego będziesz używał tych słuchawek, a właściwie do czego będziesz podłączał słuchawki i gdzie je używał , bo wtedy mozna bardziej uściślić czy superluxy czy maxelle. Jeśli zdecydujesz się na te 2 moge ci coś napisać, mam je ,  i trochę je już "wygrzałem"

Link to post
Share on other sites

Używanie do skype, gier, trochę muzyki. Podpięte będą do kompa (karta zintegrowana). Generalnie Maxelle mi się bardziej podobają, tylko mam wątpliwości czy nie będą za małe i czy ten zalman mic1 nie będzie się po nich ślizgał, bo tak słyszałem

Link to post
Share on other sites

No właśnie, ale ja jakimś fanatykiem muzyki nie jestem więc nie wiem czy odczuję taką różnicę... a te maxelle są wygodne, dobra regulacja i czy to że ten "nausznik" jest okrągły jakoś nie przeszkadza?



Ważne jest to, że ja nie oczekuję nie wiadomo czego... do tej pory miałem jakieś tracery za 40zł i całkiem dobrze grały.. więc wolę kupić trochę gorsze, lecz ładniejsze tylko pytanie o wygode

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...