Skocz do zawartości

Recommended Posts

to chyba jedyne co sie oplaca zmienic to platforme na jakiegos i5 2500+ mobo, bo zmiana grafy przy tym cpu szczegolnie nic nie da

Zdziwił byś się ile wydajności zyskasz na wymianie grafiki ten procek nie jest aż tak zły szczególnie po oc  daje rade nawet w najnowszych grach .Sam zmieniłem kartę graficzna z radeona 6870 MSI HAWK na radeona 7870xt  różnica w wydajności jest kolosalna zacznijmy od max payna 3 wszystkie detale na ultra fps nie spada poniżej 42  BF3 wszystko co jest możliwe na ultra serwery 64 osoby  min fps 40-42 ale to nie często się zdarza  przeważnie jest 50-60 najnowszy tombrider wszystko na ultra fps trzyma sie na poziomie 46-60 oczywiście sa spadki do nawet 22 ale to tylko w kilku nieistotnych miejscach w grze [takie spadki również będą występować w tej grze  nawet jak byś miał corei5 3570k i gtx 680]  dirt 3 fps min 70 średni 100 max 120 crysis 3 można wszystkie opcje włączyć na high łącznie z aa i msax2 fps trzyma się powyżej 40 . Sam jestem zaskoczony wydajnościatego procka w nowych grach juz miałem zmieniać platforme na intela corei5 3570k  ale nie ma sensu skoro praktycznie każda gra chodzi w ultra detalach   . Rozdzielczość jaka mam ustawioną to oczywiście 1920/1080  .Czekam na wyjście nowych Procków od intela do tej pory phenomek x2 x4 @4320mhz bez problemu sobie poradzi

Zdziwił byś się ile wydajności zyskasz na wymianie grafiki ten procek nie jest aż tak zły szczególnie po oc  daje rade nawet w najnowszych grach .Sam zmieniłem kartę graficzna z radeona 6870 MSI HAWK na radeona 7870xt  różnica w wydajności jest kolosalna zacznijmy od max payna 3 wszystkie detale na ultra fps nie spada poniżej 42  BF3 wszystko co jest możliwe na ultra serwery 64 osoby  min fps 40-42 ale to nie często się zdarza  przeważnie jest 50-60 najnowszy tombrider wszystko na ultra fps trzyma sie na poziomie 46-60 oczywiście sa spadki do nawet 22 ale to tylko w kilku nieistotnych miejscach w grze [takie spadki również będą występować w tej grze  nawet jak byś miał corei5 3570k i gtx 680]  dirt 3 fps min 70 średni 100 max 120 crysis 3 można wszystkie opcje włączyć na high łącznie z aa i msax2 fps trzyma się powyżej 40 . Sam jestem zaskoczony wydajnościatego procka w nowych grach juz miałem zmieniać platforme na intela corei5 3570k  ale nie ma sensu skoro praktycznie każda gra chodzi w ultra detalach   . Rozdzielczość jaka mam ustawioną to oczywiście 1920/1080  .Czekam na wyjście nowych Procków od intela do tej pory phenomek 955be x4 @4320mhz bez problemu sobie poradzi

Link to post
Share on other sites

W sumie to czekam na opinie i podpowiedzi innych. Mam 2 mozliwosci:

1. Sprzedać cepa i mobo, po czym kupic i5 i mobo do niego.

2. Sprzedac aktualna grafike na rzecz radeona 78xx.

Co bedzie bardziej oplacalne?

Komputer glownie do gier, czasem renderowanie filmow.

Przepraszam za brak polskich znakow. Jak wbijena kompa to poprawie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...