Skocz do zawartości

Recommended Posts

do tej kwoty to będzie najlepszy wybór (gts250/9800gtx) tylko te karty miały tendencje do padania (piekarniki później i wio na allegro), więc dobrze by było, jakbyś kupił z jakąś przynajmniej 2 tyg. gwarancją rozruchową, albo jeszcze lepiej miesiąc, żeby ją sprawdzić porządnie

 

a jaki w ogóle masz zasilacz? może te karty , co podaliśmy, troche za silne będą, wtedy jakiegoś słabszego radka się poleci

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To, że tam jest 200zł napisane to wiesz... widać jakie zainteresowanie. Gościu spuści spokojnie z ceny. Ja miałem właśnie tego przeciwnego radka 4890 - to nie polecam. Za pierwszym razem w ogóle karta przyszła niby nowa a zepsute chłodzenie, za drugim dostałem nie ten model co chciałem i do tego wieczne problemy ze sterownikami.

 

Ten GTX to dobry wybór jak nie chcesz wydawać kasy. Za 150-200zł sam wiesz, że cudu nie zdziała nikt. Gry teraz się krztuszą na kartach za dwa tysiaki...



GX 2 zapomnij, mogą być problemy bo to na dwóch gpu, jeszcze te jedne z pierwszych, nawet się nie chcę rozpisywać....

 

Radka, ? Wiecie co ja sądzę o radkach... A tych starych to szczególnie ;)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie opłaca się robić CF/SLI z kart tego segmentu. Wydajność, nie będzie adekwatna do wydanej kwoty o poborze prądu i temperaturach nie wspominając. Plus brak wsparcia od strony sterowników.

Link to post
Share on other sites

A zasilacz jakis masz i procesor??

Jak masz mocny procesor to i na 8800 pograsz.

8800GTX, GTX260 i 9800GTX+ ciągną dużo prądu, najmniej ciągnie GTS250 55nm,

A jeszcze mniej GTS450 512MB.

Jest jeszcze Radeon 5750 512.



http://allegro.pl/gainward-geforce-gts450-i3083801446.html

Masz 512 DDR5 128bit 780mhz rdzeń.
16 rops 32 tmu 192sp.



http://allegro.pl/ati-radeon-hd-5750-1024mb-1gb-okazja-gw-fv-i3083126963.html

Albo takiego referenta.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...