Skocz do zawartości

DirectX Error


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez k0chan,

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Od jakiś 2 tygodni podczas gry w Batt3 wywala mnie do pulpitu i wyskakuje taki komunikat.

 

DirectX Error

 

DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_HUNG: Device hung due to badly formed commands.. GPU: "NVIDIA GeForce GTX 560 Ti ", Driver: 31407

 

Dodam jeszcze że od tego czasu mam często drogę żółtą w odległości ode mnie 50 m i niektóre tekstury tak samo zdarzają się być żółte. Nie zawsze mnie też wywala ale często te tekstury się barwią na żółto.

 

Ostatnio mój znajomy też ma ten sam problem z zółtymi drogami nie wiem czy nadal i czy również mu wyskakiwał taki komunikat. Ja instalowałem najnowsze sterowniki ale nie wiem czy to ma znaczenie ponieważ on nie instalował i też ma ten problem z drogami.

 

 



?

Link to post
Share on other sites

Ja miałem wcześniej gtx 560 ti Gigabyte wersja OC i właśnie na grach zrobionych na silniku Frostbite 2 takich jak Bf3 wywalało do pulpitu i podobne komunikaty wyskakiwały, powodem bylo to, iż producent podkręcił zegary na karcie, ale nie podniósł napięć, karta miała za mało prądu i robiła problemy - problem rozwiązałem poprzez wgranie nowego(poprawionego) biosu, który udostępnił producent karty na swojej stronie, zrób to samo powinno pomóc)



Ewentualnie wcześniej wgraj najnowszego DirectX oraz sterowniki:) Ale stawiam na Bios karty

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wygląda na to że już jest wszystko w porządku po wgraniu nowego biosu 2.3.1 ;)

Zobaczę jeszcze jak na wszystkich mapach ale wielkie dzięki.



Jednak fałszywy alarm nie pomogło... Różnie z ty jest bo nie zawsze te żółte drogi albo jakieś drzewa występują.

 

Z jakiej strony mogę najnowsze dx11 ściągnąć?

Link to post
Share on other sites

 

Problem z zółtozielonymi drogami to łatka aktualizacyjna MS Windows z 28.02.2013r. (KB2670838) znajdź ja w dodaj/usuś programy i odinstaluj - miałem to samo, ten zabieg pomógł w 100%

 

Właśnie tak zapomniałem przedwczoraj odpisać że to problem aktualizacji ;)

Dzięki wszystkim za pomoc.

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...