Skocz do zawartości

jakiś procesor pod płytę ga m720 - us3


Recommended Posts

jaki będzie najlepszy procesor (na allegro)po płytę główną ga m720 - us3 do grania aby starczył na parę ładnych lat.
i żeby miał Kontroler pamięci DDR2 bo nie mam DDR3

najlepiej żeby miał 6 rdzeni i funkcje turbo i nie był bardzo drogi 500zł max
no ale na inne propozycje też jestem otwarty http://forum.dobreprogramy.pl/images/smilies/icon_smile.gif ;

Link to post
Share on other sites

Patrząc na wymagania z pierwszego postu nie masz zbyt dużego wyboru. Jeśli chodzi o 6 rdzeni to masz 3 opcje:

1035T, 1045T oraz 1055T. Im wyższy numer tym lepiej.

http://allegro.pl/phenom-ii-x6-1055t-am3-chlodzenie-boxowe-i3084999435.html

 

Oczywiście przed założeniem nowego procesora pamiętaj o ewentualnej aktualizacji biosu.

Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites

czyli z te seri Phenom II X6 w sprzedaży jest tylko 1045T nie ma innych tego typu procesorów pod moją płytę główną



a procesory AMD seril FX AMD (Bulldozer) będzie pasowały pod moją płyte główną ?

Edytowane przez patryk414
Link to post
Share on other sites

Im wyższy numer przy modelu, tym wyżej taktowany procesor, a co za tym idzie - lepszy.

Jeśli chodzi o 4 rdzenie to najlepszy jest Phenom II 975, jeśli wzorować się na tej liście. Patrząc na dostępność w sklepach to model 965 jest osiągalny i ten właśnie jest polecany.

Musisz tylko zwrócić uwagę przy kupnie, czy w sklepie nie posiadają starej rewizji procesora (C2), który nie jest obsługiwany przez Twoją płytę.

Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie będziesz podkręcał, to X4 965 będzie lepszym wyborem. Jest wyżej taktowany i 4 rdzenie do gier wystarczy (przynajmniej w najbliższej przyszłości).

Poza tym Twoja płyta i tak nie pozwoliłaby pewnie na sensowne OC procesora.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...