Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tymże ja nie mam płyty systemowej dlatego nawet nie straszcie mnie o jego reinstalce :menda:

 

Chyba będę musiał pogadać z firmą która robiła PC. Tak LPT . Z dźwiękiem mogą być jazdy ? :):hahaha:

 

To może znowu go od razu wyłącze, ten zintegrowany i od razu swojego Blastera ustawię co ?

 

A system Windows XP Proffesional SP3

Link to post
Share on other sites

po zmianie chipsetu, ciężko może być ze startem systemu. Daje 3/4 że się nie uruchomi, a jeśli nawet to będzie działał mało sprawnie :menda:.

Reinstalka wcale dużo czasu nie pochłania, wiec warto ja zrobić,żeby móc mieć same pozytywne wrażenia na nowym sprzęcie.

Link to post
Share on other sites

Tylko jak uzbierasz kasę na grafikę, to kup cos pokroju 8800GT (ew. 9600GT), a nie HD4670. Są one w tej samej cenie, a wydajność prezentuje się tak: 8800GT>9600GT>HD4670.

Jak będziesz miał ponad 300zł, to może do tego czasu HD4770 będzie tyle kosztował (lepszy od 8800GT)

Link to post
Share on other sites

Aha, czyli muszę to uporządkować, pierwszy raz więc nie mogę mieć żadnych kłopotów w trakcie składania. Czyli robię reinstalkę systemu, i dopiero po niej składam PC tak ???

 

Jeśli mówicie że system będzie wariował itd. niech będzie, w końcu znacie się bardziej ode mnie.

 

A Radeona sami mi tu Forumowicze polecili, więc znowuż sam już nie wiem, bo co druga osoba ma wiele wersji. Radeon jest nowszy i pobiera mało prądu, mniej się grzeje. Geforce 9600 GT jest starszy technologicznie lecz stosunkowo wydajny.

 

Ewentualnie jeszcze pomyślę z GPU ale... raczej wezmę tego Radeona.

 

Czyli dobrze prawię, reinstalka przed zmianą sprzętu czy też po ????

Proszę mi powiedzieć i pomóc :oops: :menda:

Link to post
Share on other sites

A czy Tagan 350W U33II Super Rock Series jest lepszy od tego Pentagrama 400 W ???? CZy jest cichy i w ogóle czy poradzi sobie z dobrym sprzętem ten Tagan. Zawsze ta firma dobrze mi się kojarzyła, ale...

 

Jeszcze znalazłem taką kartę

 

PC przy starcie , siada z bliżej mi nieznanych przyczyn. Że niby zasilacz dobrze trzyma napięcia itd. ale jest taki drobiazg, przy gnieździe zasilacza jest duży luz bez względu na kabel. Nie mogę docisnąć dobrze kabla.

 

Dlatego pytam, bo zamówiłbym sam zasilacz, resztę części wymieniłbym w ferie najwyżej. Tagan 350 W ???? Dobry podoła np. takiej konfiguracji :

 

Geforce 9800 GT, 1,5 GB ram, jeden dysk, E5200 ,

 

Do wyboru mam :

Antec Basiq 350W [bP350P-EC] 150 zł

Tagan 350W U33II Super Rock Series 150 zł

Chieftec 350W [GPS-350EB-101A] 150 zł

ModeCom Premium 400W 135 zł

ModeCom Premium 500W 150 zł

ModeCom MC-530 Carbon 170 zł

jakiś Tacens RADIX III 420W 140 zł

Który z nich najlepszy i zachowujący kulturę pracy? Ceny z esc.pl gdzie zamierzam kupić części, chyba że mam gdzieś indziej kupić, jestem otwarty na propozycje.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...