Skocz do zawartości

Recommended Posts

caviar green jest dyskiem nadającym się co najwyżej na magazyn danych nic więcej, barracuda owszem powiedz chcesz na nim mieć OS i wszystko? bo jak tak lepiej wyjdziesz wydajnościowo biorąc mały HDD na OS i drugi większy na dane, taka 3TB krowa na wszystko to nic dobrego, zwłaszcza, że te duże HDD są trochę bardziej awaryjne od mniejszych wersji

 

PS jak szybkiego HDD byś nie wstawił windows poda ci indeks 5,9

Link to post
Share on other sites

Powiem tak. Zamówiłem juz dysk SSD na system i teraz zostało mi 550zł na twardziela. Dużo ściągam filmów na blu-ray niektóre ważą po 40gb miałem dysk 1tb ale było za mało. Więc myśle że 3tb starczy. Będą na nim filmy , gry i takie tam pierdoły. a ssd pod system i sterowniki. Więc jaki dysk polecacie ? 

Edytowane przez N0LiMiT
Link to post
Share on other sites

okey podpinam się do tematu aby nie robić nowego:P  ja tez poszukuje dysk twardy do 2 Tb aby zapis jak i odczyt był dobry bo potzrebuje go do 64bitowego systemy win 7 Ultimate  kompresja danych konvertacja filmow  i kopiowanie czy przenoszenie duzych plików +/- 10gb lub więcej..  i potzrebuje aby system płynie działal.. a mam podzespoły

 

Phenom x4 965BE 3.4 GHz

4 DDR3 ram Corsair XMS3

grafa na gwarancji bo się nie dawno spaliła Radek HD 6770 1 GB ddr5 Asusa

zasiłaka była ale z grafiką poszła do nieba;)  i zamowiłęM Silentium Pc G1 600W 

 

 

Planuje przejsc na platformę  intela  i uzywac grafy od GF serie GTX w SLI dlatego potzrebuje już dobrego dysku ale nie za kosmiczną cene i Hybrydy jak i SSD odpadają:) zwykły dysk do 2 TB z 64 MB cache lub 32 zalesnosci ile tych GB bedzie no i 7200 obrotów:)   

 

Od prawie zawsze używam samsungów i nie narzekam:) ale ostanio jest mały problem z samsungami  bo niby lewa partycja z Portugali trafiła do Polskiego dostawcy samsunga i ten sprzedaje dyski te bez gwarancji..  więc juz sam nie wiem co jest prawda a co nie;P dlatego jak byscie mogli jakies dobre dyski sprawdzone polecic:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...