Skocz do zawartości

Co gra lepiej? SE LWW czy odtwarzacz do 250zł.


Recommended Posts

Witam.

Kilka miesięcy temu kupiłem SE LWW. Jestem zadowolony z tego telefonu ale mam wątpliwości co do jakości odtwarzanej przez niego muzyki. Mam słuchawki SoundMagic PL11, używam PlayeraPro. Formaty to MP3 320kb/s i FLAC. Muzyka to głównie rap, trochę alternatywy i odrobina rocka.

I tu zaczyna się moje pytanie do ludzi osłuchanych :). Czy za cenę 150-250 zł dostanę odtwarzacz(bądź odtwarzacz+wzmacniacz) grający lepiej niż LWW. Pytam na forum ponieważ nie mam dostępu do odsłuchu innych niż mój odtwarzaczy, a głupio by było wydać niepotrzebnie 250 zł.

Link to post
Share on other sites

FiiO E6 w przypadku Samsunga Galaxy S2 oraz słuchawek EP -630 i Soundmagic PL-30 daje wg mnie i to sporo. Dźwięk dostaje trochę głębii, wszystko jest wyostrzone i bardziej soczyste. Więcej basu -wszystkiego jest więcej w dźwięku. Zmiana jest tak duża, że jak kończy się bateria w FiiO, to nie chce mi się już słuchać niczego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to już jestem prawie pewien co kupię.

Sandisk Sansa Clip+ + karta microSD + wgrać Rockboxa + wzmacniacz FiiO E6

W przyszłości jeszcze Soundmagic E10.

Jestem prawie pewien gdyż ta Sansa Clip+ wydaje mi się taka jakaś niepewna jako źródło dźwięku. Bo jeśli kupię to chcę być zadowolony z dźwięku i to na długooo:) To coś ma Line Out Dock?

Link to post
Share on other sites

Nieee wymagam za dużo, tz. nie wymagam od odtwarzacza za 100 zł by grał jak odtwarzacz za 1500 zł. Po prostu chcę by ten odtwarzacz za stówę grał najlepiej jak można w cenie do 100 zł. :)

Kupował będę w najbliższym czasie i już teraz chcę wiedzieć co zamawiać. Dobra czyli ustaliliśmy że przenośny odtwarzacz zagra lepiej niż telefon :).  Czyli moje następne pytanie jest takie: Jakie słuchawki najlepiej zgrają się z Sandisk Sansa Clip+ + Rockbox + wzmacniacz FiiO E6. Wolałbym granie ciepłe, bo wiecie rap bez basu to jak Uma Thurman bez Quentina. W grę wchodzą douszne i nauszne tylko takie żeby dało się w nich wyjść na powietrze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...