Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co myślicie o tym producencie? Wybieram firmę, i zastanawiam się nad Club bo wydają się dobrą firmą. Nie chcę od Gigabyte bo jest droższa, a do Club3D i XFX'a dodadzą mi Far Cry 3.  Jeżeli będzie odrobine głośniejsza to nic się nie dzieje, powiedzcie coś o tej firmie, czy warto.

http://www.club-3d.com/

 

Nie wiem czemu, ale temat zrobił się 2 razy. Proszę o usunięcie jednego.

Edytowane przez adsw3r
Link to post
Share on other sites

Mnożysz tematy panie!

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-rev-2-0-gv-r777oc-1gd-456181/

Gigabyte droższa :sciana:

Na Areście o 5 zeta droższa+Far Cry 3.

Jestem zmuszony kupić w komputroniku, a licząc że do Club dodają Far Cry, wychodzi że za większe pieniądze dostane kartę bez gry.

Obecnie XFX z grą nie mają.. trzeba by było długo czekać na dostawę...

Link to post
Share on other sites

http://pccentre.pl/article/show/club3d-radeon-hd7770-ghz-edition/id=17940;page=11 >> Z testu wynika, że cena niska bo praktycznie dostajesz na sucho tylko GPU+ulotki z kodami na gry. Ale pod innymi względami nie odstaje wiele od innych producentów. To świeża marka na rynku Polskim więc na razie nie ma wyrobionej opinii, ale testy nie dyskwalifikują tej karty według mnie ;). Gdy czytałem recenzję innych modeli kart tego producenta to zachwalali przede wszystkim wersje Royal King więc jedyne można liczyć, że standardowe wersje nie są złe. Z testu wynika, że całkiem cicha i temperatury trochę wyższe od konkurentów oraz jakość plastikowej obudowy zaskakująco dobra. Jeśli musisz kupować na komputroniku i zależy Ci na grze to moim zdaniem możesz brać spokojnie, gdyż producent ten nie wygląda na jakiegoś wała(że karta się po tygodniu rozleci) tylko cena jest rekompensowana wyposażeniem(którego stricte nie ma :P ). Trudno na razie cokolwiek więcej powiedzieć na temat tego producenta. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kocham to forum.... Schodzicie normalnie na psy... omar2033 może byś był łaskaw wytłumaczyć dlaczego odradzasz? Zjadłeś wszystkie rozumy? Czy przez ręce przeszło ci ponad setka kart od Club 3D? Nie można na starcie dyskwalifikować nowych producentów. Palit i Gainward też parę lat temu mieli renomę ,, szmelca" i zagrożenia dla komputera i pomimo, że teraz nadal nie są jakoś polecane to jednak wiele osób ma wersję JET STREAM od Palita lub referenty od Gainwarda. Pohamuj się trochę ze swoimi osądami i argumentuj swoje tezy. We wszystkich recenzjach kart Club 3D które czytałem nikt nie napisał, że je odradza i że są jakieś złe. Te karty mają nadrabiać ceną. Coś za coś nie ma wyposażenia w pudełku i może cicha nie jest, ale nie wybuchnie więc z łaski twojej czekam na twoje argumenty dlaczego odradzasz, skoro autorowi tematu pasuje a z testu jasno wynika że karta oprócz trochę wyższych temperatur  niczym się nie różni od innych producentów. Nie wspominając że GPU klasy 7770 raczej nie padnie od przegrzania skoro ten model po OC osiągał przy katowaniu go 75C. A bez OC 70C co nie stwarza zagrożenia, a recenzenci dodali również że jakość wykonania chłodzenia nie jest zła. >> adsw3r z tych co podałeś najlepszy będzie GIGUŚ >> tutaj test z bencha > http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/test-kart-graficznych-radeon-7770/strona/17873.html

Edytowane przez michalinio22
Link to post
Share on other sites

Bo wiem ile ludzi ma problemy z tymi kartami.

W najlepszym razie chodzą jest ok ale ich najtańsze chłodzenie to suszarki.

Znam osoby, którym kompy nie wstawały z tymi kartami bo mają coś tam pokopane z ustawieniem napięcia.

Cześć osób zmieniała nawet płyty główne - inne oddały karty do sklepu.

 

Czytaj dalej piękne recenzje i ufaj im wszystkim.

Tak ciężko dołożyć 20-30zł do ciekawszego modelu.

 

Autorowi polecam poszukać używanej karty HD 6870 jeszcze na gwarancji z dobrym chłodzeniem.

Za 450 znajdzie a za 500zł na bank.

 

Z czystym sumieniem polecam np tą kartę

http://allegro.pl/okazja-gigabyte-6870-windforce-3-wysylka-gratis-i3062255997.html

Dopytaj bo nie widzę nic o gwarancji ?

 

Tu masz taniej i może zakup pewniejszy bo to ktoś z forum - dopytaj koniecznie o gwarancję

http://forum.benchmark.pl/topic/76333-radeon-6870-gigabyte-wf3/

 

Chłodzenie rewelacja - wydajność także.

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

Od wielu osób wiem, że 7770 jest wydajniejsze od 6870 po wyjściu ostatnich sterownikach, poza tym, czytaj cały temat, chcę koniecznie nową z komputronika. Biorę Gigabyte/Asus

 

To w takim razie to muszą być prawdziwi znafffcy tych kart. :D

http://www.anandtech.com/bench/Product/540?vs=536

 

Poczytaj, obejrzyj i pomyśl.

Zwróć uwagę na takie kultowe tytuły jak: Battlefield 3, Crysis, Batman czy Tota War

7770 to nie jest ta liga i to nie są małe różnice.

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

Mam nawet kumpla, który ma 7770 i po sterownikach hula mu wszystko 10% lepiej.  Z i5 2500K na ultra w battlefieldzie 3 powinien mieć 35fps, a ma 45. Wniosek? Na jedno wychodzi, bo 6870 także ma 45fps.  W innych grach nie patrzyłem jak to u niego jest, ale mi głównie chodzi o rozrywkę w 60 fpsach na Low w 1280x1024. Te sterowniki wyszły z tego co widzę po tej recenzji/testach.

Poza tym, znajdź mi 6870 w Komputroniku do 500zł to kupię. 

Edytowane przez adsw3r
Link to post
Share on other sites

Czytasz sam siebie czasem. Ręce opadają.

Sterowniki co chwila jakieś wychodzą. I fakt dają kopa kartom - raz 5% raz 10% i więcej.

O ile pamiętam tylko w Far Cry 3 HD 7770 niewiele ustępuje HD 6870

 

W Battlefieldzie 3 Radeon 6870 miażdży HD 7770. 

Różnice dochodzą do 20-30% i to ni w takich śmiesznych rozdzielczościach.

Nie widzisz tego, czy nie chcesz widzieć??????

http://www.anandtech.com/bench/Product/540?vs=536

 

Generalni po co zakładasz temat - kumpel wie najlepiej.

Ja doradziłem Ci zdecydowanie wydajniejsza kartę na pełnej 256 bitowej szynie za cenę nowej słabszej.

Ty słuchaj kumpla. Koniec w temacie.

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

Tylko że ja szukam nowej karty do 500zł w Komputroniku, a tam Twoje 6870 zaczyna się od 600 w górę, a za tyle, to ja kupie 7850.

+ Z tego co wiem na 6870 już sterowniki chyba nie wychodzą, ale mogę się mylić.  

Poza tym, założyłem temat aby się dowiedzieć jakiej firmy karte wybrać, a nie jaką to ja słabą wybrałem i żebym brał inną. Nie jestem w stanie dawać po 600-1000zł za kartę, bo dla mnie to bezsens. Nie jara mnie granie w Full HD na Ultra z wszystkimi świecidełkami. Chcę mieć po prostu w 1280x1024 (Taki mam monitor) stałe 60fps na obojętnie jakich detalach w Battlefieldzie trzecim i kilku innych grach.

Edytowane przez adsw3r
Link to post
Share on other sites

Tylko że ja szukam nowej karty do 500zł w Komputroniku, a tam Twoje 6870 zaczyna się od 600 w górę, a za tyle, to ja kupie 7850.

+ Z tego co wiem na 6870 już sterowniki chyba nie wychodzą, ale mogę się mylić.  

Jak zwykle w tym temacie się mylisz.

Do HD 6870 instalujesz najnowsze BETY 13.2

Ok szukaj, szukaj powodzenia. 

Link to post
Share on other sites

Tylko że ja szukam nowej karty do 500zł w Komputroniku, a tam Twoje 6870 zaczyna się od 600 w górę, a za tyle, to ja kupie 7850.

+ Z tego co wiem na 6870 już sterowniki chyba nie wychodzą, ale mogę się mylić.  

Seria 5xxx, 6xxx, 7xxx jest na bieżąco wspierana przez sterowniki. Przez internet nie możesz kupić ?

Link to post
Share on other sites

komputronik to drogi sklep ... i nie wiem czy warto akurat tam zamawiać

popieram Omara zdecydowanie odradzam to Club3D codziennie na forum pojawia się jeden zawiedziony użytkownik, który kupił karte tej firmy. Co do Palita czy Gainwarda to ostatnio mam wrażenie, że Palit robi solidniejsze konstrukcje natomiast Gainward nie dotrzymał kroku konkurencji i żal mówić, ale zszedł półkę niżej. Do niezbyt fajnych producentów dopiszmy jeszcze Vertexa.

 

Ja polecam poszukać na ceneo i kupić w innym sklepie jak najtaniej - może do 500zł lepszym zakupem byłby 650ti? można trafić od PNY albo MSI do 500zł... i to wersje OC ;)

Link to post
Share on other sites

Masz tu najnowsze BETY do także serii 6000 czyli 6870 !

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/amdcatalyst132betadriver.aspx

 

Hardware:

  • AMD Radeon HD 7900 Series
  • AMD Radeon HD 7800 Series
  • AMD Radeon HD 7700 Series
  • AMD Radeon HD 6000 Series
  • AMD Radeon HD 5000 Series
  • AMD Mobility Radeon HD 7000M Series
  • AMD Mobility Radeon HD 6000M Series
  • AMD Mobility Radeon HD 5000 Series
Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

A wy dalej.. decyzja zapadła, biorę 7770, pytałem tylko czy Asus ma dobre chłodzenia na tej karcie...

Konieczny jest zakup w komputroniku, to jedyny mój wymóg.

Edytowane przez adsw3r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...