Skocz do zawartości

ATI Radeon HD4850 - słaba ilość klatek po formacie


Recommended Posts

Przed formatem karta ta pracowała bardzo dobrze w grach, lecz po formacie zainstalowałem najnowsze sterowniki od karty graficznej i w grze NFS Shift jest mało klatek, czego wczesniej nie bylo. Nie wiem co moze byc tego przyczyna :menda: Bardzo prosze o pomoc !!! Z gory dzieki ;)

 

Reszta sprzetu:

 

AMD Athlon II X4 620 2,6GHz,

Plyta glowna GIGABYTE GA-M61PME-S2P

2x 2GB RAM DDR3

Zasilacz 500WATT - nie wiem dokladnie jakiej firmy bo to nie moj komputer :D

GIGABYTE HD4850 512 GDDR3

Link to post
Share on other sites

RAM ogranicza do 3.25GB, i z tego co wiem NFS Shift powinien chodzić bez zadnych zarzutow, nawet jakby to ograniczalo, jest wpelni wystarczajaca tego RAMU. Wczesniej na Windows 7 32 bitowym chodzil bardzo dobrze, przynajmniej 40 FPS. A teraz w normalnym wyscigu jest moze 15 FPS moze nawet nie...

 

A ile masz klatek? Jak wydajność wygląda w innych grach? Mógłbyś zapuścić 3DMarka06?

 

BTW. ilu bitowy XP? jeżeli 32 to wiesz, że nieco ogranicza pamięć RAM?

Inne gry, takie jak Call of Duty 4 czy GRID chodza normalnie, bez zadnej zacinki, ale to sa troszke starsze gry i nie maja takich wielkich wymagan :menda:
Link to post
Share on other sites

Też miałem takie problemy z Shiftem u ojce i znalazłem na to dziadostwo sposób, kliknij na ikonkę i we właściwościach tejże ikonki, zmień zgodność systemu na Windows 95 i ściągnij aktualizacje do gry http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-N ... atch/10015 u mojego ojce wtedy gra mocno ścinała a teraz lata na maksa w rozdzielczości full HD.

 

Pozdrawiam ! :menda:

Link to post
Share on other sites

Też miałem takie problemy z Shiftem u ojce i znalazłem na to dziadostwo sposób, kliknij na ikonkę i we właściwościach tejże ikonki, zmień zgodność systemu na Windows 95 i ściągnij aktualizacje do gry http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-N ... atch/10015 u mojego ojce wtedy gra mocno ścinała a teraz lata na maksa w rozdzielczości full HD.

 

Pozdrawiam ! :co:

Ze zgodnoscia juz robilem i musialem tak zrobic po formacie bo gra nawet nie chciala wystartowac bez tego :) ale sprobuje pobrac jeszcze aktualizacje, zobacze i dam znac :)

Link to post
Share on other sites

Sprawdź ile komp wyciąga w 3DMark03 i innych grach. Jeżeli wszystko ok, to błąd jest po stronie gry. Wtedy można zaktualizować DirectX, przeinstalować grę, zaktualizować grę oraz system. Możesz też sprawdzić ustawienia graficzne w grze być może coś się pozmieniało.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...