Skocz do zawartości

hd 7970 lightning i zalman z9 u3.


Recommended Posts

Witam. Czy lightning zmieści się do zalmana z9 u3? Wg recenzji i testów dowiedziałem się, że do zalmana wchodzą karty ok. 30cm. I tu moje pytanie. Jak bardzo jest to "ok". Lightning wg msi ma 305mm i boję się, że może tych 5mm zabraknąć. Jeżeli faktycznie by tak było to będę musiał pozbyć się koszyków na dyski i tutaj mam kolejne pytanie. Czy demontaż tego koszyka jest prosty np. na śrubki czy jest to może na stałe już przymocowane? Bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości i z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc wolę zmienić budę bo ten lightning jest świetny. To jaką obudowę polecacie do 400zł? Warunek musi być taki, że musi być duże okno. Fajnie by było gdyby była biała. Ta mi się bardzo podoba ale niestety nie ma okna:

http://techplanet.pl/produkty/obudowy/coolermaster-cm-692-ii-advanced-rc-692a-wnn2,20269.html

Moje pytanie brzmi czy jest do kupienia (najlepiej w Polsce) biały bok z oknem do tej budy?



Co ciekawe tej obudowy nie ma na stronie cooler mastera jednak obstawiam, że od podstawowej 690'tki się różni jedynie kolorem.



Albo jestem ślepy, albo na stronie nie ma podanych wymiarów dotyczących tego, jaka karta się zmieści.

Link to post
Share on other sites

Ja również polecam Fractala, duża obudowa i przede wszystkim cicha (przynajmniej w wersji bez okna). Posiadam ją i nigdy nie sprawiła mi kłopotu, tam wejdzie ci każda dostępna na rynku karta i nawet jeszcze dłuższa (wyciągane 2 koszyki). Może ma mniejsze okno, ale jest widok na najważniejsze podzespoły  :D.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A wiecie może gdzie dostanę tą obudowę, bo wszędzie jest wersja albo czarna z oknem albo biała bez. Szczerze mówiąc to bardzo ładna ta obudowa, choć osobiście nie jestem fanem drzwiczek to jednak tutaj wszystko się ze sobą ładnie komponuje.



A co powiecie o tej budzie?

http://techplanet.pl/produkty/obudowy/corsair-carbide-series-300r-window,36386.html

Z tego fractala zrezygnuję z dwóch powodów:

-wyższe temperatury (cisza za temperatury)

-słaba dostępność

Link to post
Share on other sites

Zdecydowałem się na corsair 300r. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc. Jeżeli macie jeszcze inne propozycje to bardzo chętnie je jeszcze przejrzę. Oczywiście lecą plusy :)



Takie jeszcze pytanie czy do tego corsaira zmieści się chłodzenie BQ dark rock advance? Wg. Recenzji t.luk'a powinno się zmieścić ale na wszelki wypadek jeszcze wolę się zapytać.

Link to post
Share on other sites

To żeby nie zaczynać nowego tematu to mam jeszcze ostatnie dwa pytania. 

1. Co jest lepsze: BQ dark rock advance vs. scythe ninja 3?

2. Czy do corsair carbide 300r jest możliwość kupienia boku z oknem ale bez dziurek na wentylatory? Albo lepiej samego okna, żeby go wymienić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...