Skocz do zawartości

Najlepszy Need for Speed


Najlepszy Need for Speed  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy Need for Speed

    • The Need for Speed
      1
    • Need for Speed II
      0
    • Need for Speed III: Hot Pursuit
      4
    • Need for Speed: Road Challenge
      0
    • Need for Speed: Porsche 2000
      14
    • Need for Speed: Hot Pursuit 2
      1
    • Need for Speed: Underground
      6
    • Need for Speed: Underground 2
      20
    • Need for Speed: Most Wanted
      28
    • Need for Speed: Carbon
      2
    • Need for Speed: ProStreet
      1
    • Need for Speed: Undercover
      0
    • Need for Speed: Shift
      9


Recommended Posts

U2 wprowadził coś takiego co żadna gra w tamtych czasach nie miała, ta gra była boskością :). Teraz to tak myślę między Carbonem a Most Wanted (<< mam gdzieś jeszcze plakat xd ) hmmm dobra bierem MW :co: btw grał już ktoś w NFS World Online ?

Link to post
Share on other sites

Po cieniutkim carbonie,i po jeszcze gorszym pro streecie,zraziłem się na tej serii.No jeszcze SHIFT jakoś sobie radził,bo jak nie patrząc właśnie na tym typie wyścigów miała iść seria NFS,a nie jak carbon underground 2 i 1.Most Wanted dawał rade,ale fabuła w wyścigach ;) niee to przesada.Moim zdaniem na pierwszym miejscu jest MW na drugim SHIFT i na trzecim UD2 :]

Link to post
Share on other sites

NFS III - gralem przez chyba 8 miesięcy :D. Pamietam ten boski splitscreen, jak się grało z rodzeństwem :P.

 

Później jeszcze NFS: IV był boski no i Porshe. Wszystkie następne odsłony były coraz gorsze. Jeszcze wartym wymienienia jest Underground 2 - ciekawie się grało.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie najlepszy był Most Wanted. Ale największy przełom w grach samochodowych z tuningiem zrobił Underground a później poprawili go że był jeszcze lepszy Underground 2

I NFS zmienił się po tym na kilka lat w grę dla 10-latków. :P

 

Gram teraz w Underground 2 i jak dla mnie jest niemal tragiczne. Twórcy zrobili GTA z tylko jedną opcją - ściganiem się samochodem. Tuning przyjemniejszy był w pierwszej części i jeszcze ta pseudo-fabuła w grze wyścigowej. :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...