Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Recommended Posts

Polecacie? Bo ostatnio testowałem sporo gier i naprawdę się zawiodłem. Najbardziej mnie wkurza ten third person. Assassin's Creed, Star Wars i Avatar przez to mi się nie podobały. Jak jest z Mass Effect? Nie jestem wielkim graczem, przez co jestem wybredny :D Jak na razie to Borderlands rulez. Więc przydałoby się coś nowego do pogrania.

Link to post
Share on other sites

Torture, zanim zagrasz w ME2 lepiej przejdź ME1. Jak już wielokrotnie było to powtarzane - save'y z "jedynki" mają wpływ na fabułę "dwójki". Jest to dużo lepsze wyjście niż zaczynanie od razu od drugiej części, ponieważ część decyzji, które się podejmowało (na które się miało wpływ) w ME1 jest już z góry ustalona przy tworzeniu "świeżej" postaci w ME2.

 

Dla przykładu - przejdę teraz ME2, ale zaraz potem odpalam ponownie ME1 by poprowadzić fabułę trochę inaczej oraz zrobić misje z dodatku, o których zapomniałem. :D

Link to post
Share on other sites

ta z tymi saveami to napewno lepiej ja np w jedynce nie zabilem wrexa a go przekonalem tylko saveow juz nie mam i jak gralem w dwojke od nowej postaci to niby go zabilem :):rotfl::P

 

Polecacie? Bo ostatnio testowałem sporo gier i naprawdę się zawiodłem. Najbardziej mnie wkurza ten third person. Assassin's Creed, Star Wars i Avatar przez to mi się nie podobały. Jak jest z Mass Effect? Nie jestem wielkim graczem, przez co jestem wybredny :P Jak na razie to Borderlands rulez. Więc przydałoby się coś nowego do pogrania.

gra bardzo przypomina kotory tylko jest bardziej zrecznosciowa dla fanow rpg typu (ulepszenia wolna wola zbieranie wlasnej ekipy itd) polecam :D:) ja chce ME3 wlasnie przechodze ponownie ME2 (na weteranie) :):)
Link to post
Share on other sites

Ja chcę przejść ME1 jeszcze raz z kilku powodów:

1. Zrobię wszystkie misje poboczne (poza zbieraniem minerałów bo to nudne niemiłosiernie).

2. W końcu wykonam misję z Bring Down the Sky.

3. W związku z dużo ciekawszymi "Love Interests" w ME2 (Miranda & Tali FTW) i dość niefajnym zachowaniem Ashley chyba poprowadzę mojego Sheparda ścieżką przyjaźni z Liarą i Ash niźli romansu z jedną lub drugą - tylko jak to zrobić by ich do siebie nie zrazić :)

 

Ciekawi mnie tylko czy romans z ME2 będzie mieć taki sam wpływ na ME3 jak ten z "jedynki" na "dwójkę" i "trójkę". Czy to będzie coś głębszego niż tylko przelotne zainteresowanie.

Osobiście uważam, że Miranda dużo bardziej pasuje do Sheparda niż Ash...

Link to post
Share on other sites

ja to chcialem do jedynki wrocic ale zapodziala mi sie pierwsza dvd :):P i dlatego gram w ME2 na weteranie

 

 

 

ale jednak ME1 Była lepsza.

no nie powiedzial bym jedynka to taki raczej experyment ale fabule miala zajebiaszcza dwojka to juz totalny zrecznosciowy erpeg ktory wie na czym stoi w jedynce lepsza fabula a w dwojce wszystko inne

PS: polski dubbing wymiata jak uslyszalem angielski na youtube to normalnie kaiden alenko z jedynki mial glos jak piczka :o:]

 

 

Ciekawi mnie tylko czy romans z ME2 będzie mieć taki sam wpływ na ME3 jak ten z "jedynki" na "dwójkę" i "trójkę". Czy to będzie coś głębszego niż tylko przelotne zainteresowanie.

Osobiście uważam, że Miranda dużo bardziej pasuje do Sheparda niż Ash...

najlepsza jest samara z dwojki tylko szkoda ze ma 1000lat hehe
Link to post
Share on other sites

Ja własnie zacząłem moją przygodę z ME2. Świetny motyw z wgrywaniem save'ów z jedynki, widać, że to pełnoprawna Kontynuacja, przez duże 'K' ;} Grafika jakaś, taka, hmmm... niby lepsza, ale podobna do tej z pierwszej części.

 

Jedyne co mnie wkurza, to nie samo spolszczenie (które dźwiękowo jest lekko denerwujące - głosy lekko jakby syczały, za to aktorzy znośni, nawet przyjemni),ale zmiana aktora Sheparda. Dużo osób zarzucało Dorocińskiemu, że zagrał słabo, ale jego głos pasował idealnie do MIŁEGO Sheparda. Taki dość delikatny, nie wulgarny. Aktor z ME2 to chyba jakiś lektor z jedynki, który zapowiada filmy na wieczór, kojarzy mi się również z jakiejś reklamy. Głośny jakiś, wydziera się, jakby mu nogi odcinali, mimo, że Shepard mało gestykuluje. Jak na niego patrzę, to słyszę Dorocińskiego, jak mi się odzywa, to jest takie strasznie głupkowate uczucie...

 

I to niestety całkowicie zepsuło mi klimat. Chyba zrobię trick z wersją angielska i polskimi napisami, żeby sobie trójki nie zepsuć tak samo, jak dwójki... :P

Link to post
Share on other sites

Da sie tak?? Myślę że zawsze ktoś zginie. Da sie jakoś ulepszać ludzi z brygady??

da sie bo jest taki achivment wlasnie ukonczylem i stracilem obiekt zero krotko mowiac jack no to przejde na najtrudniejszym poziomie i tera napewno przezyja wszyscy... :oops:
Link to post
Share on other sites

Ja w jedynkę, jak i w dwójkę gram tym Defaultowym Shepardem, nic mu w wyglądzie nie zmieniałem ;} Jedynie spolszczenie zmieniło mi jego głos, echh... nie mogę tego przeboleć ;p

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Po zakupie ME2 oczywiście pierwsze co zrobiłem po 10 minutach gry to "zpatchowałem" nasz wspaniały dubbing na angielski. Wszystko cacy, gra wgniata w fotel.

Dzisiaj zainstalowałem patcha 1.01 i niestety zonk.

 

Napisy zostały podmienione na angielskie (mam wiec teraz pełną wersję ENG zamiast kinówki)

 

Ma ktoś na to sposób? Wprawdzie język sasów znam, ale fajniej było grać na kinowym tłumaczeniu.

 

 

EDYTA

 

Problem rozwiązany (na wypadek jakby komuś się zachciało instalować patcha)

 

Patch dodaje nam w katalogu CookedPC nowy plik "biogame_POL.tlk (ten sam który trzeba podmienić na INT.tlk)

 

Wystarczy zatem usunąć stary plik INT.tlk a w nowym ponownie zmienić nazwę na INT.tlk

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...