Skocz do zawartości

tablet 7/8",IPS, dobra bateria, BT, gps/3G - jedno albo drugie - do ok 700


Recommended Posts

Witam

Planuję kupić tablet jak w temacie a dodatkowo w miarę niezawodna firma, dobrze wykonany tablet

i żeby mieł gps, albo 3 g - jeśli będzie jedno i drugie to nie zaszkodzi.

Bateria to pasowałoby, żeby przy oglądaniu filmów wytrzymała ok 5/6 godzin,

 

może być 7/8 cali i jakiejś dobrej firmy, a nie chiński krzak :) jest takie coś??

Link to post
Share on other sites

 

do 700zl chcesz 3g, gps, 6h ogladania filmow i ips z nie chinskiej firmy. No to gratulacje:]

kolego nabijasz posty czy masz cos do powiedzenia? Napisalem, ze wolalbym uniknac chinskich wynalazkow, ale jeslh bedzie jakis dobry to ok. albo dajesz propo,albo zmykasz :) moze byc albo gps, albo 3g,ale bluetooth to koniecznosc. Ekran ips i W MIARE POJEMNA BATERIA. Edytowane przez kozdroman
Link to post
Share on other sites

ahahaha bardzo dobre nabijam posty owszem, chce wygrac lokowke za najwiekszosc ich ilosc...litosci.

Chcesz wiele za niewiele dlatego sie nabijam. za 700 zl ips+bt+(3g lub gps) bedzie mialo slabiutkie bebechy. ale skoro w mysl Twojej hitlerwoskiej zasady mam dac PROPO to je dam.

 

http://allegro.pl/tablet-lenovo-a2107-a9-1gb-4gb-modem3g-gps-android-i3017133212.html

nie ma ipsa i tylko single core ale ogolnie spoko

 

http://allegro.pl/ainol-novo-10-hero-carrefour-hit-i3026836614.html

ten ma tylko ips i bt ale znow procek jest dobry, wykonanie tez. napewno na filmie wytrzyma 5h

 

http://allegro.pl/acer-iconia-tab-b1-gps-and-40gb-norton-antywirus-i3048611479.html

tu z koleji znana firma, ale matryca TN no i 512 ramu co jest wedlug mnie porazka

 

i to tyle z tabletow +/- 700zl

Link to post
Share on other sites

Kolega wyżej dobrze napisał. Za 700zl markowy sprzęt z takimi wymaganiami? Chociaż 1200zl na używanego galaxy taba 2 trzeba. 

??? galaxy tab 2 z gps kosztuje 799 złotych :) więc gdzie widzisz 1200? chodzi mi o coś innego niż samsung czy nexus coś co będzie tańsze a równie dobrze wykonane i nie musi mieć 3g i gps razem. Może być albo to albo to.

Bluetooth musi być i dobra bateria coś na poziomie galaxy tab, albo niewiele gorsze.

Link to post
Share on other sites

Z 3G 799zl? Pokaż gdzie, chętnie kupię. :menda: Myślałem, że potrzeba czegoś z GPS i 3G.

 

przeczytałeś chociaż pierwszy post i temat czy masz awersje do czytania??

chodzi o tablet z bluetooth i:

1. albo 3g+gps

2. samo 3g

3. sam gps.

 

jakbyście czytali to wiedzielibyście o co chodzi. Ale nie bardzo chcę kupować galaxy bo to przestarzały sprzęt, a nexus za drogi więc chce coś dobrej jakości co pogodzi moje wymagania, a Wy mi wciskacie jedyne słuszne rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Czy to jest jakaś prowokacja?

 

Ale nie bardzo chcę kupować galaxy bo to przestarzały sprzęt

Mówimy o Galaxy Tab 2.

 

a nexus za drogi

 

i jakiejś dobrej firmy, a nie chiński krzak

No to ja już nie rozumiem czego oczekujesz skoro w tej kasie nie ma nic innego markowego niż Galaxy Tab 2 i Nexus. Chyba że chcesz np Mante, Goclever itp. http://www.tablety.pl/tag/tanie-tablety/

Link to post
Share on other sites

Zobacz na nowe modecomy x4 i 2GB ram. Za ok 950zl masz super wydajny sprzęt i te inne galaxy taby za 1.5K się chowają.

 

Zobacz na nowe modecomy x4 i 2GB ram. Za ok 950zl masz super wydajny sprzęt i te inne galaxy taby za 1.5K się chowają.

 

http://www.agito.pl/tablet-modecom-freetab-8014-ips-x4-4090-679652.html

Link to post
Share on other sites

Shaco masz problem to nie wypowiadaj sie.. Ja okreslilem swoje wymagania. TAK MOWIE O GALAXY TAB 2 i dobrze Ci radze spojrz czasem na porownywarke cen, jakakolwiek..dzieki DawidM. Rozwaze to.

Nie życzę sobie uwag tego typu.

Galaxy Tab 2 nie jest przestażały, bo jedyne tablety, które wydał Samsung po tym modelu to Nexus 10 i Note 10.1, ale to zdecydowanie inna półka cenowa, więc nie pisz takich bredni.

 

Dodatkowo jeśli wolisz sprzęt bez wsparcia producenta czy niezależnych developerów to Twój interes. Bierz co chcesz, Twoje pieniążki.

Link to post
Share on other sites

Zaraz ktoś Ci wyjedzie z tekstem "modecom to gó**o chinol itp" to od razu gościa nie słuchaj. Mam modecoma ok 4 miechy i nie ma żadnych problemów. Jak nie masz dostępu do wifi to w telefonie jest taka opcja, udostępnij internet poprzez wiif i problem z głowy ;D. 

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

 

Do autora, podalem 3 spoko opcje a je kompletnie zlales jak widze. Zamiast tego wolisz "pyszczyc" na kazdego. Ludzie chca Ci JAKKOLWIEK pomoc a ty bys kazdego kijem nachrzanial bo wogle sie odezwal...

zarowno TY jak i ten kolo drugi zaczeliscie od wysmiewania moich zalozen wiec gdzie tu pomoc??to nic, ze obaj wysmialiscie totalnie a ja totalnie nie mam o tym pojecia..to dopiero trzeba byc ignorantem:) do tego stopnia..jakos uzytkownik DawidM nie mial problemow i nie wysmiewal..trzeba troche myslec.

Link to post
Share on other sites

Ok, skoro jestes taki wysmiany to obraz sie jak mala dziewczynka. Trzasnij drzwiami i tupnij 2 razy. Z drugiej strony skoro Cie tak wysmialem to juz nie chcesz spojerzec na moje propozycje bo jestem be.

 

 

A tak na powaznie to poza tym co ja podalem nie ma juz za duzo do wyboru. Urazilem Cie widze straszliwie, ale przepraszac umiem takze SORY;]

1 podana przezemnie propozycja ma wszystko czego szukasz, za wyjatkiem ips. Ale jest gps,jest 3g, jest bt. i lenovo to firma znana, moze nie ma na koncie wielkich czynow w kwesti tabletow ale jest znana;]

Link to post
Share on other sites
trochę kiepskie parametry - jak powiadam nie musi być to i to. Z nawi praktycznie skorzystam może raz na rok to może pożyczę od teściowej, a bardziej 3g.

 

pytałem o Nexo navroada i nikt nie odpowiedział, a ma 3 g pod aero2, aktualizację do Jelly i lepsze podzespoły od lenovo.

cena 700

??

Edytowane przez kozdroman
Link to post
Share on other sites

specyfikacja navroad jest dobra, ale firma to zupelny krzak w porownaniu do ainola,lenovo,czy nawet jakiejs manty czy overmaxa.

ale przecież to firma, która robi dobre nawigacje?? i do tego chyba polska nie?

kurcze no zbiera dobre recenzje i porównywany jest z nexus - oczywiście nie podzespołami :)

kurcze ale, że manta i overmax lepsze??

 

ten lenovo to ja się bawiłem nim w media - ekran zupełnie kiepski, a i przycinki na filmach spore :/ kurczaczek no ja nie chcę niewiadomo czego, ale jeśli galaxy tab 2 gps wifi będzie lepszy i bateria też to kupię go tylko ta rozdzielczość :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...