Skocz do zawartości

[MULTI] Bioshock - seria


Recommended Posts

ok pograłem trochę i moje spostrzeżenia:

- duży arsenał, każdy znajdzie coś dla siebie

- są misje opcjonalne typu znajdź klucz do skrzyni i skrzynie / znajdź szyfr i klucz

- ciekawy system mocy wigoru

- dziennik zadań skopany - nie można oznaczyć wybranego zadania [lub jakoś się da, a ja nie wiem]

- możemy nosić tylko 2 bronie na raz

- AI Eli trochę kuleje i czasami potrafi zastawić drogę i nas nie przepuścić

 

fabuła jak na razie super :D

zobaczymy jak pociągnie sie dalej, brakuje tutaj wskaźnika procentu ukończenia gry [ale poszukam jeszcze, może gdzieś jest]

Link to post
Share on other sites

Hm... Gra na ultra leci na 60 fps'ów. Ale czasami są momenty gdy ni gruchy ni z pietruchy spada do 30. Jak na przykład na początku gry gdy sobie bierzemy udział w zabawach na jarmarku, gdy coś wygramy i pojawia się piedestał z nagrodami to grę po prostu zarzyna bez powodu. Albo gdy zbliżymy się do pucybuta gra też bez powodu zwalnia.

 

Ale ogólnie to gra naprawdę klimatyczna, ciekawe czy do końca gra będzie to utrzymywać. Jak tak, to nowy Bioshock jest pretendentem do "Gry Roku".

Link to post
Share on other sites

Są w niektórych momentach zjazdy animacji w tej grze. Na początku gdy wchodzę do tej latarni stoi półmisek z wodą, wystarczy że na niego spojrzę i mam zjazd do 20 fps a zużycie GPU spada na 20% WTF?  :roll:  Odwracam kamerę w prawo lub w lewo i znów stałe 60 fps. To samo gdy ten księżulek daje mi chrzest, wchodzę do miasta i znowu zjazdy fps, zawsze w tych samych miejscach. Jak na razie odpuszczam tą grę, szkoda nerwów.

Link to post
Share on other sites

No właśnie jak pisałem są miejsca gdzie fps spada bez żadnego powodu. Najczęściej jak zbliżamy się do konkretnych obiektów i przyglądamy się im z bliska. Jak pucybut na początku gry, albo w czasie wybierania nagrody w wesołym miasteczku. Jest kilka takich miejsc.

 

Nawet w najzacieklejszych walkach na otwartych przestrzeniach gra ciągle jedzie na stałych 60 fps, natomiast jak spojrzysz na tacę ze zgniłymi owocami to jeb 30 fps.

Link to post
Share on other sites

Nie no ja już cisnę ok 9 h i powiem że co etap giera powala. Jest wypas na maxa na 7970 chodzi na max  detalach własnych profilowanych wszystko co możliwe max i daje radę nie powiem bo co do sterowania też zmieniłem klawiszologię bo przybliżanie itp wkurzało mnie :) na 10 pkt daje dobre 9 nie powiem że sercem jestem za Larą i po dzisiejszych gameplayach z BT4 wow. Ale Bio daje dobre 9 cudownie się lata na niby rollerze ;P Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

U mnie fps też ładnie spadają w dół a szkoda bo gra jest bardzo fajna a takie spadki trochę rozwalają mi zabawę :/. Patch albo lepsze sterowniki - koniecznie :).

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Tak..... ja chyba naprawdę powinienem dostać rangę zasłużony na tym forum. Chryste... przysiadłem w końcu do bioshocka - testy płynności u mnie standard. Spadki tja.............

 

OTO jaka jest różnica w obrazie i klatkach po zmianie JEDNEJ opcji DYNAMIC SHADOWS z ULTRA na V.HIGH. Reszta opcji nie ruszana. Wszystko na MAX.

 

http://img580.imageshack.us/img580/1191/bioshockinfinite2013032p.jpghttp://img819.imageshack.us/img819/6466/bioshockinfinite2013032y.jpg



Pojawiają się jeszcze lekkie zaciachy ale zauważyłem, że to przy tych samych miejscach, może u mnie przez doczytywanie w locie, mam ją na złomiastym HHD z braku miejsca :D Patch by się przydał, bo przy tej grafie to powinno za*********ć.

Link to post
Share on other sites

W końcu dzisiaj odpaliłem i pograłem coś około godziny. Zapowiada się zacnie. Miasto wygląda według mnie bardzo ładnie, widać, że ktoś miał ciekawe pomysły. Sama grafika nie jest jednak nadzwyczajna, a na pewno nie usprawiedliwia spadków, które również zanotowałem. Nie są raczej wynikiem doczytywania, bo zainstalowałem na SSD, robiąc tymczasowo miejsce kosztem smarków i Photoshop'a.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...