Skocz do zawartości

[MULTI] Bioshock - seria


Recommended Posts

Gość effendi360

Po co Ci szybciej i tak pograsz za dwa dni dopiero :P A ja pewnie jutro :D



Zresztą, już grałem to co mi tam :P Wiem czego się spodziewać.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

nie napisałem, że się da

a to, czy w dniu premiery będzie coś pobierać, lub czy po prostu Steam "wypakuje" to co właśnie pobrał nie wiesz

z Dead Space 3, Crysis 3, Mass Effect 3 było podobnie - wystarczyło zmienić datę / lokalizację i gra zadziałała :D

wejdź sobie w kalatog Steama \ depotcache

tutaj masz pliki gry, ale jak na razie Steam ich nie "użyje", bo jest blokada, 26-go pliki te zostaną przeniesione do SteamApps i odpowiednio nazwane

tak mi się przynajmniej wydaje

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

http://www.pcgameshardware.de/Bioshock-Infinite-PC-235561/Tests/Bioshock-Infinite-Test-Grafikkarte-Benchmark-1061764/2/

 

Benchmark nowego bioschock'a, szczerze mówiąc tytan totalnie nie jest wart swojej ceny, 10 fps niż na kartach za mniej niż połowę jego ceny, Ta karta powinna łykać takie gry w 2560x1440 na max bez zająknięcia. w sumie minimalnym fps'em bym się nie przejmował skoro  średnia na 7970,680 jest ponad 60. O 16 odpalam vpn'em i zobaczymy

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Skąd oni biorą te benchmarki. :) Łapę daję sobie obciąć, że po zmniejszeniu z ULTRA na Very High jakichś detali, gdzie pewnie nie będę w stanie zobaczyć różnicy, zagram w stałych 60kl. :) Grałem w to na ps3. W tej grze nie ma NIC, co by miało zarzynać topowe karty graficzne.

Link to post
Share on other sites

Też tego nie czaję, Wiadomo że jest super artystyczny design ale od strony technicznej jaj nie urywa raczej, wątpię żeby wyglądało dużo lepiej niż np Gears of war judgement na xboxa a wymagania duże

 

Ale tu masz takie pierdółki jak efekty dx11 które pewnie dużo zabierają jak i wyższe rozdzialki

Link to post
Share on other sites

Ale kino. Na allegro tą grę można kupić za 119zł  w pudełku, a sam klucz za 109zł. Z kolei na steam za grę wołają 49,99 euro, czyli ponad 200zł :D Chyba ich p...., że tam coś kupię. W ogóle zauważyłem, że na tym steam nowości przeważnie kosztują 49,99 EUR. Lepiej na allegro kupić steam-key za prawie 50% taniej.

Edytowane przez radek0406
Link to post
Share on other sites

Ja pier... !!!!! ale początek, !! Nie wiem skąd oni biorą pomysły ale gra powala designem, Klimat leje się hektolitrami, fajne nawiązanie do pierwszej częsci. I niech ktoś powie że gry nie ocierają się o sztukę... Graficznie bardzo ładnie ale widać że to "tylko" UE 3.5 co nie przeszkadza bo projekty lokacji będą urywać du**ę

Link to post
Share on other sites

Ja pier... !!!!! ale początek, !! Nie wiem skąd oni biorą pomysły ale gra powala designem, Klimat leje się hektolitrami, fajne nawiązanie do pierwszej częsci. I niech ktoś powie że gry nie ocierają się o sztukę... Graficznie bardzo ładnie ale widać że to "tylko" UE 3.5 co nie przeszkadza bo projekty lokacji będą urywać du**ę

JAk chodzi tobie ?

Link to post
Share on other sites

W ogóle zauważyłem, że na tym steam nowości przeważnie kosztują 49,99 EUR. Lepiej na allegro kupić steam-key za prawie 50% taniej.

Steam nie jest skierowany dla Polaków. Jest to globalna platforma, a ceny typu 50 - 60 Euro za nówki to normalne ceny.

 

I dlatego śmieje się jak ludzie narzekają gdy za gry trzeba zapłacić więcej niż 120zł. Cieszcie się, że zazwyczaj dla nas polscy wydawcy są w stanie wynegocjować niższe ceny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...