Skocz do zawartości

[MULTI] Bioshock - seria


Recommended Posts

Gość usunięty

Zaliczyłem gry, muzykę i filmy do sztuki, bo każdy myślący człowiek stwierdzi to samo.

Moim zdaniem gry to nie jest to samo co muzyka i porównywanie ich nie ma sensu. I to właśnie napisałem. Ale skoro Ty zaliczasz sapera i pasjansa (to też gry) do sztuki to ja naprawdę już nie mam więcej uwag ani pytań :wariat:

 

Punkt dla Nowaja. Logika i czytanie ze zrozumieniem się kłaniają.

A kto ma problemy ze zrozumieniem to już nie Tobie ani mnie osądzać ;)

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

 

Moim zdaniem gry to nie jest to samo co muzyka i porównywanie ich nie ma sensu. I to właśnie napisałem. Ale skoro Ty zaliczasz sapera i pasjansa (to też gry) do sztuki to ja naprawdę już nie mam więcej uwag ani pytań

 

 

Czy zaliczenie gier, podobnie jak filmów i muzyki do kategorii "sztuka" oznacza, że uważam, że jest to to samo ?

 

Tak jak pisałem wcześniej : rzeźba, malarstwo, literatura, architektura, muzyka, taniec - to wszystko jest sztuka, czy oznacza to, że "Jezioro łabędzie" = Katedra Notre Dame ?

 

Masz ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, logiką i wnioskowaniem.

Link to post
Share on other sites

ja też czekam na 26-go

gra jak na razie zapowiada się dość interesująco

 

co do wersji językowej gier - jeśli jest na poziomie przynajmniej TR'a, to czemu nie :)

polskie audio != brak możliwości gry na oryginalnym

 

jeśli chodzi ogólnie o dubbingowanie - nie wyobrażam sobie np. Shreka bez dubbingu :D

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Czy zaliczenie gier, podobnie jak filmów i muzyki do kategorii "sztuka" oznacza, że uważam, że jest to to samo ?

W świetle logiki formalnej to tak.

 

 

Gry = sztuka

Muzyka = sztuka

Gry != Muzyka

 

Zatem -

Gry = sztuka

Gry = pasjans / saper

Pasjans / saper = sztuka

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

o sztuce :D

i każdy chce pokazać, że ma rację

tak dodam od siebie [lekki OT], że trudno jednoznacznie przypisać do gier miano sztuki

dlaczego?

no cóż, dzieło sztuki jest jakby "przekazem" autora dla osoby, która dane dzieło będzie "doświadczać"

w grach [w szczególności nieliniowych] wybory gracza często potrafią zmienić zarys fabularny, lecz ogólne wartości zazwyczaj pozostają niezmienione

można powiedzieć, że ścieżka dźwiękowa / oprawa graficzna / ogólny zarys fabularny gier komputerowych są dziełami sztuki i jednocześnie mieć i nie mieć racji

określenie sztuki jest bardzo subiektywne - często coś nie będące dziełem sztuki staje się nim później, wraz z rozwojem kultury

to by było na tyle :)

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites



Kupuje ktoś preordera? Na muve ciekawa oferta, szczególnie na wersje digital http://muve.pl/bioshockcyfrowy
 

Tylko w muve digital kupując grę BioShock Infinite otrzymasz w prezencie grę BioShock oraz jedną z pięciu gier do wyboru:
- Mafia II
- BioShock 2
- Sid Meier's Civilization V
- The Darkness II
- Spec Ops: The Line

Link to post
Share on other sites

Z tych pięciu bez zastanowienia wziąłbym SpecOps The Line... :) W szczególności że od IronSquad.pl wyszedł patch polonizujący grę (kinówka) Dla mnie najbardziej niedoceniona gra w ciągu ostatnich dwóch lat.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...