Skocz do zawartości

Jak usunąć użytkownika sieci bezprzewodowej ?


Recommended Posts

Zrobiłem tak : założyłem hasło w WPA2-PSK i w momencie naciśnięcia " Apply " zostałem rozłączony z routerem. Potem aby się połączyć z nim ponownie uzupełniłem odpowiednie pola w właściwościach sieci na komputerze. Ale z tego że mam w domu 3 komputery ( notebook, netbook i stary piecyk ) + ten jeden sąsiad który użytkował ze mną sieć tez na PC. Na laptopie i netbooku sieć została odnaleziona ale nie na PC. Na PC mam xp sp2, dogrzebałem się do ustawień sieci w nim i okazało się że nie obsługuje WPA2. To postanowiłem zmienić ustawienia routera na WPA-PSK. Jednak po tej zmianie nic nowego się nie stało. Więc zmieniłem na WEP, no i tu poległem - na niczym nie mogłem wykryć sieci. Próbowałem wpisywać hasła nawet do tych wczesniej ustawionych sieci ( WPA2 i WPA ).

Nic się nie dało zrobić, dopiero dzisiaj postanowiłem połączyć sie z routerem za pomocą kabli

( dzieki temu moge wam teraz napisać tą wiadomość ). Wszedłem na strone routera, a tam sieci : WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK+WPA2-PSK mają w miejscu gdzie piszę hasło, zamieszczony ten sam kod jaki wpisywałem wczoraj chyba do WPA ( nie pamiętam dokładnie ). Co mam zrobić ?

Jestem połączony z routerem dzieki okablowaniu na laptopie. A chciałbym, żeby było tak jak wcześniej czyli router był w osobnym miejscu połączony tylko do gniazdka sieciowego i do zasilania i działał bezprzewodowo.

 

Aha, jeszcze jedna informacja : kiedy każdorazowo zmieniam sieć to jestem rozłączany z routerem.

I to może sprawić wątpliwość czy na pewno wpisane hasło zostało zapisane.

 

Proszę o odpowiedź :help:

 

 

EDIT : Może chodzi o to, że te sieci się ze sobą jakoś plączą.

Na razie nie próbowałem zmieniać sieci przy okablowaniu, bo nie chce ryzykować, że znowu utracę łączność.

Link to post
Share on other sites

Jak można zauważyć SSID był włączony

http://yfrog.com/j6g3egj

 

Ale myślę, że to nie chodzi oto, bo przy WPA2 nie było problemu z połaczeniem na laptopach.

Sądzę, że tu są jakieś konflikty pomiędzy sieciami, bo wydaje mi się, że namąciłem co nie co.

Jest jakiś sposób żeby to wszystko wyczyścić i ustawić sieć od nowa ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...