Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam najlepszych słuchawek w cenie do 100zł z mikrofonem, ważne jest też żeby miały na głowie regulacje i były dosyć ładne. Myślę o Maxell Retro DJ oraz Superlux HD681B + zalman mic. Chyba że macie jakieś inne pomysły? Około 100zł, mogę nieznacznie przekroczyć

Link to post
Share on other sites

Większego shitu to nie mogłeś podać?

Takie słuchawki powinny kosztować max 50zł a nawet i mniej,bo już najtańsze Philipsy są od nich lepsze.

 

Superlux HD681 + Zalman ZM-MIC1 będzie dobrym o ile nie najlepszym wyborem w tej cenie.

Wersja standard/B/F różnią się tym,że wersja standardowa (samo HD681) ma podbity dół(bass) oraz górę,ale górę da się skutecznie obciąć małym moddingiem.

Wersja HD681B jest zbalansowana tj. wszystko na równo (dół,środek,góra).

Wersja HD681F jest przeznaczona do wokalu,nie ma tak mocnych basów jak wersja standardowa i B.

 

Ogólnie to wybór zależy od twoich preferencji,niezależnie czy wybierzesz wersję zwykłą czy B będziesz zadowolony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie wszystko byłoby z nimi ok, gdyby nie to że zbytnio mi się nie podobają.. jakoś tak z wyglądu to bardziej te Maxelle. Będę ich potrzebował głównie do gier (muzyki mało) i skype. A wiadomo coś o tych evo? Bo widziałem zdjęcia, są dużo ładniejsze tylko nie wiadomo kiedy wyjdą. Poza tym niektórzy mówią że w tych 681 ta automatyczna regulacja lubi się czasami zepsuć

Link to post
Share on other sites

Panowie dołączę się i zapytam która wersja superluxów najlepiej sprawdzi się w grach? często gram w strzelnaki typu far cry itp ale i np w cs 1.6 gram sporo więc chciał bym wiedzieć która wersja była by najlepsza?

Pół-otwarte Supeluxy 668B, ale i tez jest wersja 681. Ciężko coś doradzić do twego gustu, choć można polecane wymienić no i karta muzyczna bardzo wymagana do Superluxów.

 

 

nie, raczej cicho. głównie chodzi mi o to czy ten zalman bierze dźwięki z otoczenia czy nie

ich nie miałem, ale podobno dużo ściągają i niech może ktoś na ten temat jeszcze się wypowie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...