Skocz do zawartości

Counter Strike: Global Offensive


Recommended Posts

A na wysokich? Bo chciałem dla sprawdzenia pobrać pirata i się upewnić, jednak zrezygnowałem z tego bo to działa przez jakieś dziwne programy... Zależy mi też na dużej rozdzielczości bo mam monitor 23", nie musi być największa możliwa tylko taka żeby dało się grać

Edytowane przez konrad53
Link to post
Share on other sites

Na wysokich też powinno chodzić bez jakiś problemów większych. Masz przybliżony sprzęt do wymaganego, ale masz RAM na zapasie ;)
Tak że spokojnie sobie pograsz



Na wysokich też powinno chodzić bez jakiś problemów większych. Masz przybliżony sprzęt do wymaganego, ale masz RAM na zapasie ;)
Tak że spokojnie sobie pograsz

Link to post
Share on other sites

To do CSa są w ogóle wymagania? W życiu nie sprawdzałem czy mi pójdzie i też nie powinieneś :D CS zawsze działa jak trzeba.

Ścinek nie będzie nawet na hiper ultra wysokich ustawieniach :D

serio mówie

CS = CPU

Przy 30 osobach na serwerze (co moim zdaniem jest głupotą, 10-16 to optimum) gra wymaga trochę od procesora, przydałoby się OC do tych 3.0GHz. Druga sprawa to mapy, jeśli zamierzasz grać na ffa gdzie zazwyczaj masz mapy bez końcówki _se to możesz mieć troszkę problemów, na tych z końcówką _se, np. de_dust2_se będzie w porządku.

Poza tym, kto patrzy na detale w CS'ie? Ja zawsze grałem na najniższych ustawieniach bez AA i AF... (w css też).

Link to post
Share on other sites

 

No właśnie nie wiem, jak najlepsza dla monitora 23" możliwa żeby nie cięło... bez problemu ruszy, masz na myśli że nie będzie w ogóle zacinało?

Najlepsza jest rozdzielczość natywna. Im niższa rozdzielczość tym mniejsze obciążenie GPU, proste. 

Link to post
Share on other sites

 

żeby nie było lagów

Lagi to są od internetu.

 

Nie zrozumiałeś, chodziło mi o to właśnie że chcę ustawić jak najlepszą, aby nie obciążało komputera

Chyba Ty nie zrozumiałeś... W takim razie ustaw 640x480, wtedy osiągniesz największą wydajność...

Link to post
Share on other sites

Ścin..

wiem przecież, że mój komputer do najlepszych nie należy i dlatego pytam. To powiedzmy że rozdziałka 1280x1024 i detale średnie, będzie przycinało? Zdaje sobie sprawę z tego, że nie jesteś jasnowidzem no ale zapewne masz o tym większe pojęcie niż ja.

Link to post
Share on other sites


Matko kupisz grę to zobaczysz, to zależy od tysiąca czynników co jest włączone w tle i takie różne rzeczy nikt ci nie powie, ile będziesz miał dokładnie fps na takich i takich deltach.Ja w grach na multi zawsze biorę natywną rodziałkę i detale na min.

Link to post
Share on other sites

Nikt Ci tego nie powie...

 

To powiedzmy że rozdziałka 1280x1024 i detale średnie, będzie przycinało?

To jest rozdzielczość o proporcji 5:4, a Ty masz zapewne monitor 16:9, więc ustawisz jakby co 1280x720 i będzie śmigać.

Moim zdaniem karta da radę na natywnej rozdzielczości. Lepiej zjechać z detali niż rozdzielczości. Z pewnością w CSGO nie zobaczysz dużej różnicy pomiędzy low, a high. Ustawisz sobie tekstury na high, a resztę na low i da to lepszy efekt niż wszystko na medium, poza tym ta gra wygląda w porządku na najniższych ustawieniach. Pamiętaj o ustawieniu rate w grze: cl_interp 0; rate 80000; cl_cmdrate 128; cl_updaterate 128.

Link to post
Share on other sites

Nikt Ci tego nie powie...

 

To jest rozdzielczość o proporcji 5:4, a Ty masz zapewne monitor 16:9, więc ustawisz jakby co 1280x720 i będzie śmigać.

Moim zdaniem karta da radę na natywnej rozdzielczości. Lepiej zjechać z detali niż rozdzielczości. Z pewnością w CSGO nie zobaczysz dużej różnicy pomiędzy low, a high. Ustawisz sobie tekstury na high, a resztę na low i da to lepszy efekt niż wszystko na medium, poza tym ta gra wygląda w porządku na najniższych ustawieniach. Pamiętaj o ustawieniu rate w grze: cl_interp 0; rate 80000; cl_cmdrate 128; cl_updaterate 128.

 

Ok dzięki. Mogę kupić steam key z allegro? To nie ma żadnej różnicy czy kupię na Steamie czy allegro prawda? Kupuję to, następnie pobieram ze steama i wszystko?

Link to post
Share on other sites

Na allegro różnie bywa, ale zazwyczaj jest ok, przejechałem się raz kupując cd-keya do Saints Row 3 po okazyjnej cenie, po kilku miesiącach gra zniknęła z konta...

Był to jednostkowy przypadek, kupowałem na allegro wiele innych gier na steam i jest okej. Zależy od sprzedawcy.

Sprawdź jeszcze keye.pl oraz muve.pl

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...